ORLANE

11/12/2013

Dnes to bude o dvou produktech značky Orlane. Oba dva produkty jsou určené pro oči a péči o ně. Oba dva jsou pečující, i když mají i něco z dekorativky, konkrétně tedy jeden produkt. Značka Orlane je na trhu už více než 60 let a jejich výrobky nejsou testovány na zvířatech. Orlane je jedna z prvních značek, která se vůbec kdy zaměřovala na výzkum stárnutí pleti. A zrovna na očích je únava znát myslím nejvíc. Teď už tedy k produktům.

Vybrala jsem si rozjasňující štětec, který kryje kruhy pod očima, ale také proti nim bojuje. Unavené oči prozáří a rozjasní je, jak už název napověděl. Není to čirá báze, ale emulze s perleťovou barvou. Tato barva se má přízpůsobit všem tónům pleti. V nabídce je tedy jen jeden odstín. Odkaz je zde http://eshop.salonweekend.cz/pecujici-rozjasnujici-stetec--2-2-ml/

Aplikovala jsem si  pod oči malinké množství rozjasňovače. Hlavně abyste viděli, jak na kůži vyloženě svítí a třpytí se. Samozřejmě je třeba to i rozmazat do ztracena. Flíčky na mojí pleti jsou samozřejmě pihy. V takovém detailu mají poměrně zvláštní a nereálnou barvu. Na fotce je moje pleť nenalíčená. Oči jsou unavené a kůže není pevná, což je vidět ve vnějším koutku oka.  


Takto vypadají moje oči po třiceti dnech používání Orlane rozjasňovače. Fotky nejsou nijak upravované. Myslím si, že mi to pomohlo hodně a poměrně rychle. Vlastně už po prvním týdnu jsem viděla, že jsou oči rozjasněné, bez tmavých kruhů pod očima a bez otoků. Oční krém používám už nějakou dobu, ale nic mi nepomohlo tolik, jako toto pero.


Dalším produktem je řasenka. Řasenku sice skoro vůbec nepoužívám, ale zalíbilo se mi, že je pečující. Každá žena by doma alespoň jednu řasenku měla mít. Vůbec mě nenapadlo zaměřit se na řasenky, ale stalo se. Tato řasenka řasy prodlužuje a zvětšuje jejich objem. A když jsem se tohle dozvěděla, tak mi došlo, že jsem doposud řasám nevěnovala vůbec žádnou pozornost, nikdy jsem nepoužila nějaký produkt, který by se zaměřoval na kvalitu řas. Na fotce mám jednu vrstvu řasenky. Odkaz je zde http://eshop.salonweekend.cz/orlane-volume-care-mascara-rasenka-cerna-7-ml/.


You Might Also Like

28 komentárov

 1. Con sealer has quite nice coverage
  Good day
  Keep in touch,
  www.beingbeautifulandpretty.com

  ReplyDelete
 2. Great!

  http://hiddenndreamms.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Dnes to bude o třech produktech Orlane, ale čtu jen o dvou?! ?!
  Rozjasňující pero mě zatím od žádné značky nenadchlo. Tady to vypadá přijatelně.

  ReplyDelete
 4. Such a great product and I love the step by step pics!

  Lauren,
  http://www.atouchofsoutherngrace.com/

  ReplyDelete
 5. Tak tam jde vidět fakt změna:-) super!!

  www.lucieglam.blogspot.cz

  ReplyDelete
 6. Přesně tohle bych potřebovala!:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Byla to dlouhá cesta než jsem našla, něco co mi zabralo. ;) Doporučuji fakt na 100%. ;)

   Delete
 7. Nádherně ti to projasnilo pohled :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taky si myslím. Kam se hrabe botox! HAHA

   Delete
 8. Rozdíl ohromný! Nestačím se divit. Za tak krátkou dobu, takový posun?! Máš o 100 procent krásnější oči i pohled.

  ReplyDelete
  Replies
  1. I mě to šokovalo, ale poctivě se o sebe starám a díky bohu už se to projevuje. :) Orlane kosmetika je všeobecně kvalitní věc, když koukneš na net.

   Delete
 9. Už mám na seznamu další dva produkty! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To se ti ani nedivím. ;) Tohle budou moje stálice. ;)

   Delete
 10. To pero vypadá skvěle, zrovna dnes bych ho potřebovala tak kilo, protože jsem se vůbec nevyspala a čeká mě divadlo :-D.

  ReplyDelete

Subscribe