NÁKUPY

3/28/2014You Might Also Like

20 komentárov

 1. Eli, když si byla v USA - prý je tam Guess na uplně jiné úrovni než u nás- že to je obyčejná průměrná značka, nevíš co je na tom pravdy? :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No, něžila jsem tam, takže jsem to nestačila postřehnout, jak to chodí. Ale ani pro mě není Guess žádná sláva. Ovšem textil a hlavně bundy, ty mě vždycky zaumou. Samozřejmě se mi ale nelíbí ty klasický trička s nápisem "Guess". Eeeeee.....

   Delete
  2. A baví me se o Guess nebo o Guess by Marciano? To je taky velký rozdíl, klasický Guess nic moc, ale Marciano má dobrý kousky:))

   Delete
  3. Hele, nekoukala jsem na cedulku. Koupila jsem ji v Peeku a tam jsem se na to vůbec nesoustředila (Guess nebo Guess by M.). Viděla jsem pěknou bundu, tak jsem si ji zkusila, šla na pokladnu a bylo.

   Delete
  4. to jsem slyšela taky, že Guess prakticky nic neznamená, to spíš Prada, Chanel, Gucci apod. :)

   Delete
 2. oooh, i really love the jacket :):)

  jinmasso.blogspot.com.es

  ReplyDelete
 3. Hezká bundička. Líbí se mi i podšívka. :)

  ReplyDelete
 4. ta bundička je parádní :)

  ReplyDelete
 5. S kožíškem moc pěkné!

  ReplyDelete
 6. Tak ta je překrásná! Krásná barva i detaily. To se ti povedlo :)

  ReplyDelete
 7. V kombinaci s vestou vypadá neuvěřitelně, podle mě i lépe, než samotná. Já bych řekla, že ti (podle mě) bude neskutečně sedět už jen kvůli barvě vlasů, protože to bude vytvářet jistý kontrast a hlavně už jen ta představa je celkem zajímavá. A upřímně, taky nejsem zrovna velký zastánce značky Guess. Nemám moc v lásce značky, které se z naprosto nezajímavého jednobarevného trika, o které by si člověk ani kolo neopřel (čistě obrazně) snaží udělat něco víc jen tím, že přes hrudník plácnou logo firmy. Třeba u LV mi to problém neděla, jenže co si budem povídat, ten je na úplně jiné úrovni. Je ale pravda, že s bundami Guess jsem se doposud nesetkávala, protože jsem se té značce vyhýbala takřka obloukem.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Samotná vypadá moc hezky k jeansům i k teplákům. :) Kožešina se nehodí ke všemu, ale hlavní je, že se k sobě hodí (bunda a vesta). :)

   Srovnávat Guess a LV nemusíme, rozumím ti moc dobře. :*

   Delete
  2. Guess působí lacině a obzvlášť ty trčika s nápisem Guess přes prsa. Taky jsem ho kdysi měla. Eeeeeee....

   Delete
 8. za tu cenu ti ju mohli aj vyzehlit ;)

  ReplyDelete
 9. Guess nemám ráda. Nesnáším Guess kabelky a hadry. Tvoje bunda se povedla. :)

  ReplyDelete

Subscribe