CARTIER

By Elizabeth Lore - 8/11/2014

Všem přeji hezký den! Začátek tohoto týdne bohužel trávím v posteli, jelikož jsem nachladla. Alespoň se tedy mohu věnovat blogu a odpočinout si. Dnes mám pro vás recenzi nové vůně, kterou nosím v posledních dnech nejčastěji. Jde o vůni značky Cartier, jak už název článku jasně napověděl. V kolekci Eau de Cartier je bohatý výběr vůní. Tato je tropická, letní, svěží a vyznačuje se hlavně obsahem PASSION FRUIT. Tropické ovoce, ovoce exotiky. Právě exotika je hlavní vlastností této vůně. Exotice jsou přizpůsobené i barvy flakonu. Žlutý obsah, který přípomíná barvu slunce a rudý nápis na flakonu, který má evokovat již zmíněné PASSION FRUIT. Flakonek je masivní a robustní. Je opravdu velký a široký. Není nijak broušený nebo zbytečně zdobený. Měl by působit elegantně a čistě. Vůně je těžká, ale i přes to čistá. Je to jediná těžká vůně, kterou v letních dnech snesu a kterou opravdu miluji. Výdrž parfému je poměrně vysoká. I po sprše ji na svém těle stále cítím. Voní opravdu výrazně a dlouho. Působí na mě divoce, luxusně a sebevědomě. Jelikož si v ničem nekladu nijaké hranice, nosím ji ve dne i v noci. Ale kdybych ji měla doporučit odstatním, tak spíš na večer. Z řady parfémů Eau de Cartier mám ještě jeden kousek a tak se můžete těšit na další recenzi. A hlavně tedy na jejich porovnání, které se pokusím popsat opravdu věrohodně. Řada vůní Eau de Cartier je plná okouzlujících vůní a věřte mi, že je opravdu těžké vybrat si jen jednu z nich.
 • Share:

You Might Also Like

29 komentárov

 1. No tak ten kryt je zase parádní Eli! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Great pics dear!

  http://hiddenndreamms.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 3. Moc hezký popis vůně. Jen jsem se chtěla zeptat na ten obal. Znám SWAG jako secretly we are gay, ale toto to asi nebude. Jaký je to význam? Najdu si to...jen mne to zajímá z angl. hlediska.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. I mě osobně se tento článek líbí. Těšila jsem se na jeho zveřejnění.

   Význam jsi sem napsala. Nevím, co bys ještě chtěla. Pak kdyžtak napiš, co jsi našla. A pokud tomu nerozumíš, tak si to přelož. Nějak nevím, jak to někomu vysvětlit, když je to evidentní. Stačí si to přečíst a přeložit. Pokud angličtině nerozumíš, tak ti to poměrně složitě bude vysvětlovat i angličtinář.

   Smazat
  2. Tak mi teď psala kamarádka z USA. Hodně záleží na tom, kde to je napsané a jak je to podané. V tomto případě by se to dalo pochopit spíš jako vyjádření, že jsi svůj.

   Smazat
  3. Proč jsi na slečnu tak jedovatá? Možná proto, že sama anglicky neumí ani kváknout.

   Smazat
  4. Těsně vedle.

   Martina je moje dlouhodobá čtenářka a odpověděla jsem jí normálně. Dokonce jsem se kvůli jejímu dotazu informovala i u kamarádky z USA. Nepřipadá mi, že bych reagovala ošklivě.

   O znalostech angličtiny bych na tvém místě pomlčela. K otázce ses vůbec nevyjádřila a jenom rejpeš.

   Smazat
  5. Poprvé v životě asi souhlasím s anonymem. Ta odpověď mi teda přijde víc než arogantní, to nic proti. Mám tvé články ráda a kolikrát vyjádříš skvěle svůj názor, ale tentokrát jsem měla z každé věty pocit, že má asi z člověka udělat idiota...

   Smazat
  6. Tak si to přečti ještě jednou.

   Smazat
 4. Looks elegant and beautiful. I will have to try it.

  Kisses
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětSmazat
 5. Popsala jsi to moc hezky Eli :) Já osobně bych asi od značky Cartier čekala nějaký "luxusnější" zajímavější tvar flakonu :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cartier má spoustu luxusních parfémů. Tyto jsou takové čistější, nezdobené. Mají i unisex vůně (v této řadě), takže by měl flakon vyhovovat ženě i muži.

   Smazat
  2. A tato je unisex?

   Smazat
  3. Není. :) Ale příště jednu ukážu!

   Smazat
 6. Moc hezky napsáno. :)

  OdpovědětSmazat
 7. Mám ráda vůně přesně jako tahle - těžké, čisté a ovocné:))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tato je vážně skvělá. Nejlepší těžká vůně na léto. :)

   Smazat
 8. Těžké vůně patří k mým oblíbeným. Vyzkouším ji. Hezký článek!

  OdpovědětSmazat
 9. Objednala jsem si Cartier Eau de Goutte de Rose. Ten světle růžový - mám moc ráda růže.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukám na ni a vypadá božsky. Určitě i skvěle voní. Ráda si kupuji svíčky s vůní růží. :)

   Smazat
 10. Cartier se mi líbí. Tu unisex znám a líbí se mi asi nejvíce. Pěkné fotky!

  OdpovědětSmazat
 11. Úžasná recenze. Fotky jsou také moc hezké! Silné vůně jsou mé oblíbené, tobě musí slušet. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc, takové recenze mě baví! Cartier je super. Ještě mě nikdy nezklamal.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!