VLASOPOST

By Elizabeth Lore - 3/18/2015

Na blogu se v poslední době hodně rozebírala kvalita mých vlasů. Proto mám pro vás několik aktuálních fotek. Tedy celkovou délku vlasů, fotky konečků podél obličeje, fotky konečků celkového účesu a detailní fotky, aby byla znatelná kvalita vlasů. Nekonečně dlouho jsem se snažila vysvětlit, že vlasy nosím ráda rozcuchané a zvlněné, s objemem. 
Stejně tak se netrápím s odrosty, jelikož se mi moc líbí, i když to dle mě nesluší všem, s tím souhlasím. Několik z vás se mě na odrosty optalo, zda nejsou dobarvené, tedy falešné odrosty, které jsou jedním z mnoha trendů, co se vlasů týče. Odrosty si nebarvím, vlasy nechávám delší čas odrůstat, hlavně kvůli jejich kvalitě. Nechci si vlasy melírovat více jak čtyřikrát ročně, nemíním si je zničit peroxidem. 

Dnešní fotky mají být tedy důkazem toho, že vlasy zničené vážně nemám a zároveň vám chci ukázat svoji novou barvu, kterou jsem vybrala. Dala jsem na rady většiny a vrátila jsem se k původnímu melíru, tedy s hnědými tóny ve vlasech. Melír i barva jsou značky Matrix. Vybrala jsem si světle hnědý odstín, který byl nejvíce podobný mé přírodní barvě, Mocca Mocca. Každopádně nespoléhejte na to, že docílíte stejné barvy. Orientačně se toho ale samozřejmě můžete držet, pokud chcete dosáhnout podobného odstínu. Melír mám jako vždy jemný, tedy tenké prameny. 

Vlasy jsem si pak nechala jen vyfoukat a zastřihnout konečky. Přiznám se, že ode mě bylo docela nezodpovědné, když jsem doposud zastřihnutí konečků odmítala. Vlasy teď působí mnohem lépe, upraveně a zdravěji. Sice jsou o pár centimetrů kratší, ale to není to nejdůležitější, což jsem si konečně přiznala. Hlavním tahounem, pokud jde o péči o mé vlasy, je jednoznačně olej do vlasů CHI a Biosilk (konkrétně CHI Argan Oi a Biosilk Silk Therapy). Používám tyto produkty celý čas, předně tedy Biosilk. Tyto oleje překrásně voní, pomáhají k zacelení zničených vlasů, roztřepených konečků a při pravidelném nanášení ke kořínkům vám pomohou i s růstem vlasů. Nemusíte se bát, že pak budete mít vlasy mastné. Tyto oleje jsou hedvábné a vlasy vyživují, aniž by je zamastily. Po nanesení vidíte okamžité výsledky. 

Moje vlasy vypadají jako vyžehlené, jsou uhlazené a krásně lesklé. Samozřejmě takových vlasů nedocílíte ze dne na den, pro mě to jsou měsíce důsledné péče, ale bez Biosilku a CHI oleje už bych se neobešla. 

Dále používám kokosový olej, klasický kokosový olej, na kterém můžete připravovat i potraviny nebo jej používat na kůži. S tímto olejem si dělám zábaly, dávám jej do vlkých vlasů po umytí a také do konečků po vyfoukání vlasů. Nikdy ho nedávám moc a hlavně pouze do konečků, vlasy hodně mastí.

Šampony a masky jsem na blogu řešila už mnohokrát, ty se u mě moc nestřídají. Používám Toni & Guy, Alpecin, Balea, CHI, Biosilk a teď testuji i Swiss O - Par. Už dlouho nepoužívám šampony a séra pro růst vlasů. Momentálně mám jen tabletky Philip Kingsley, které jsou určené na vlasy a nehty. 

Také jsem se zbavila padání vlasů, používala jsem šampon Vichy (na to určený) a zaměřila jsem se na stravu, což mi pomohlo. Padání vlasů ovlivňuje předně psychika, takže u toho začněte nejdřív. Až pak investujte do produktů. Veškerou vlasovou kosmetiku konkrétních značek objednávám tady, je to jediný eshop, kde nakupuji.

Pro dnešek je to všechno, užijte si zbytek dne!

 • Share:

You Might Also Like

110 komentárov

 1. Eli, máš krásné vlasy a tahle barva se mi na tobě líbí nejvíc :-) Mám dotaz na ten kokosový olej. Dávám si ho před mytím vlasů - popatlám cca od poloviny délky vlasů směrem ke konečkům a nechám působit asi 10-20 minut (podle času :-)). Ne teda pokaždé, jen cca 2x za měsíc. Po mytí se právě bojím používat, že by se mi vlasy mastily. Myslíš, že to má nějaký význam takhle před mytím???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, asi u této barvičky nějakou dobu zase zůstanu. I pleť pak vypadá lépe, když nemám vlasy vyloženě bílé a plné peroxidu.

   Já myslím, že to má smysl, ale radši bych ho dávala po umytí a nebo na celou noc před mytím. Ale i ten "zábal" před mytím je v pohodě.

   Smazat
  2. taky bych řekla že je důležité oleje dávat do vlhkých vlasů, u suchých to má efekt jen na uhlazení.

   Smazat
  3. Ano, takhle bych to také viděla. Ale každopádně, já oleje dávám do suchých i do vlhkých vlasů. Olejíčkuji i během dne. Nejen pro uhlazení, i tu výživu jim to dá. :)

   Smazat
  4. Já to právě dávám jako takový zábal před mytím. Napatlám na vlasy, zabalím do ručníku a nechám chvíli v teple. Díky za rady. Vyzkouším ještě tedy opatrně malé množství po umytí :-)

   Smazat
  5. Olej do suchých vlasů nemá vůbec smysl, naopak může vlasy ještě více vysušit.

   Smazat
  6. S tím nesouhlasím. Jak vidíš, vlasy mám v pořádku a už roky olej dávám do suchých i vlhkých vlasů.

   Smazat
  7. Tyjo tak to já mám bohužel také blbou zkušenost s olejem do suchých vlasů...nechápu jak je to možné, ale byla to právě příčina vysušených vlasů (ačkoliv trpím spíš na mastné).. Teď už dávám jen do vlhkých a vlasy jsou ok :) Asi jde o strukturu vlasů no, když Ti to zle nedělá..

   Smazat
  8. Zkus tedy hedvábí od Biosilk. To používám do suchých vlasů nejčastěji. :)

   Smazat
  9. Mně dává kadeřnice vždy olej i po vysušení vlasů a zničené, vysušené je nemám. Je to dobré i na uhlazení a zkrocení vlasů....

   Smazat
  10. Je zřejmě možné, že to někomu nevyhovuje. Ale slyším to prvně. Docela šok.

   Smazat
 2. Eli, vlasy i obličej máš krásné, ale teď je trend kvůli zvýšení čtenosti ukazovat prsa, kdy do toho praskneš? :D (Joke, ty to nepotřebuješ, jsi krásná i chytrá dost na to, abys zajimala lidi i bez nutnosti ukazováni nahoty)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď nevím oč jde, o čem mluvíš? Kde ukazuju prsa? Schovávám je docela dost. Jsem skoro mistr v maskování.

   A každopádně děkuju!

   Smazat
  2. Tak už vím. Asi máš na mysli jednu slečnu/paní, která na blogu ukazuje prsa, aby byla alespoň trošku vidět, no jo. Chuděra. Co dodat?

   Smazat
  3. ...Clean Air ? :-D Viděla jsem. Taky si myslím, že jsi rejpalům zavřela pusu. Vlasy máš krásné. Prozradíš, kam chodíš na melírek ?

   Smazat
  4. Zní to jako reklama na osvěžovač, ale ano, to bude ono. :)

   Chodím do jednoho místního zapadlého kadeřnictví. Nechci prozrazovat, kde momentálně bydlím. :)

   Smazat
  5. Že tě ty žabomyší války pořád baví... nech ji žít, ona ti taky nic nedělá.

   Smazat
  6. Ty jsi opravdu zlá a zapšklá ženská, nediv se, že máš tolik haterů.

   Smazat
  7. 1. Anonym: Ona nic nedělá? A to že rozesílala lidem i emaily s infem a drbama o mě na vyžádání, to je v pořádku? A že mě už cca dva roky čas od času jen tak pomlouvá na svých platformách? Aha. Nech si ty rozumy, když nemáš pravdu a lžeš.

   2. Anonym: Dobře.

   Smazat
  8. A poslední věc, co se nějakého obhajování týče. Ona si bere do pusy i mého syna. Nebudu na její osobu mít žádné ohledy a kdybych ji potkala, tak ji roztrhnu. Dál se o tom nemíním bavit, je to zrůda bez charakteru.

   Smazat
  9. Co pomože ukázat prsa, když ksichtu pomůže jedině neprůhledný pytel? :D neříkejte slečna, když je to starší paní, oslovení slečna je urážka že ji v jejím věku nikdo pořád nechce.

   Smazat
  10. Ty máš hlavně krásný tvar hlavy, takže ti i tohle dělá objem. Parádní!

   Smazat
  11. Moc děkuji. Je fakt, že tvar hlavy dělá také hodně a všímám si toho u ostatních lidí. :)

   Smazat
  12. Ona je těhotná, že má takové břicho a podbradek? To asi není moc vhodné fotit se polonahá.

   Smazat
  13. Fotky jsou celkem dobrý. Co mě ale překvapilo, v čem bydlí, taková "nóbl dáma" se značkovýma kabelkama a plesnivé oprýskané okno ? Koukla jsem na to konto na starší fotky, tak ta podlaha a zbytek bytu nevypadají úplně nové a vyumývané.... Paní asi nebude z nejčistotnějších...
   Pamatuju teda už jednu fotku z IG kde ukazovala trička že "v Anglii" ve skříni z nějaké rozdrbané překližky, říkala jsem si že "Low-cost" hotel, ale ona tam bydlí u toho skoro-manžela, takže toto je asi její standard.
   Když to srovnám třeba s pečlivě uklizenou a vkusně zařízenou Eli šatnou... no kafe bych si tam asi nedala. :D
   Eli, jak jsi jinak postoupila se šatnou, budeš dávat další fotky? Těším se! Líbí se mi že dbáš na zařízení a čistotu bytu, kdo má pořádek doma má pořádek v duši.

   Smazat
  14. Tyjo tak ta slečna o které se bavíte to pěkně rozjela proti El.....nic si z toho nedělej!

   Btw lže jak když tiskne, když tvrdí, že jí nepřišly žádné negativní komentáře (já jí jeden psala- slušný ale upřímný, tedy že se mi její fotky nelíbí)...tak jen ať si každý uvědomí, co je to za lhářku a zlou nepřející paní.....:/ a už kdysi mi jeden nezveřejnila...podle počtu komentářů jí tam ale moc patolízalů už nechodí......

   Smazat
  15. Ať si o mě píše cokoliv ji napadne. Už se opakuje a je to nuda. Ta si jen mne ruce, že jsem u sebe na blogu zveřejnila nějaké komentáře o její osobě, protože bude mít alespoň pro dnešek o trochu větší sledovanost, což jednou sama pronesla.

   Je to mrcha a bezcitná pomstychtivá žena. Ale to jsem zřejmě také. Už mě nebaví být jen pozorovatel a nechat se sebou vláčet. Ta o mě zveřejnila tolik hnusů, že už ji nikdy nemůžu dohnat. A to bez legrace.

   Už když jsem s ní tehdy skončila, věděla jsem, že tohle nastane.

   Ale co chci říct, není šlapka, nešlape a tím bych to uzavřela. Věřím, že tímhle jí lidé ubližují a není to fér. Konec debaty.

   Smazat
  16. Milá Elizabeth,
   za to, co si lidi myslí o V. povolání ty nemůžeš a nemusíš tady ani jinde nic obhajovat. Ona sama rozproudila různé domněnky a ještě to podporuje arogantními a sprostými odpověďmi ve chvíli, kdy si někdo dovolí slušně, z přátelského zájmu o její osobu, se zeptat "A co vlastně děláš za práci, kamarádko?". Plus její minulost, kterou ona sama zveřejnila na Omlazení (a kam chodí skoro každý den umazávat své staré příspěvky, legrační). Tím už několik let jen vyvolává dojem, že se živí něčím nelegálním - a dobře jí tak.
   Ty v žádném případě nic uvádět na pravou míru nemusíš. Neneseš za to, co si lidi o ní myslí, žádnou odpovědnost.
   Přeji hezký pátek a víkend tobě i tvým blízkým. Plánuješ nějaký výlet na první jarní víkend?
   Vlaďka

   Smazat
  17. K té první části už se nebudu vyjadřovat, nechme ji být. Co už.

   První jarní víkend budu trávit v Itálii. Už se těším na jejich mluvu, potraviny a večery ve skvělé společnosti milých lidí. Moc se těším. Miluji to tam. Mám na Itálii ty nejlepší vzpomínky. Odjezd se blíží. A děkuju za optání. :)

   Smazat
  18. Taky jsem jí psala negativ (k obsahu článku, fotky jsou mi fuk, i když myslím, že nevystihují podstatu vůně, ale tak ať si ukazuje, co chce). Nezveřejnila. Škoda, že jsme se nedozvěděli nic o vůni, kromě toho, že V. po noci strávené s mužem voní jako citrón. Prostě špatný článek.

   Vzhledem k obvyklému počtu komentů u jejích článků asi těch nezveřejněných bude daleko víc. A asi to budou samé pozitivní komentáře, které nezveřejňuje z vrozené skromnosti. :D Ony nakonec ani ty zveřejněné nejsou úplně nadšené.

   Smazat
  19. Po noci s chlapem vonět jako citrón, to mě rozsekalo. Mluvit o sexu na blogu je podle mě největší zhovadilost a není první, kdo to napsal. Je to škoda, kam se blogový svět ubírá.

   Smazat
  20. Taky jsem psala negativ ale nijak neurážlivý a stejně nezveřejnila, udělala to už takhle x krát a jak vidím tak ne jen mě.. Neřešit ji ;)

   Smazat
  21. Taky nějaké negativy nezveřejňuji, ale alespoň netvrdím, že mi sem nikdo negativy nenapíše. O to jde. Ale co je mi po ní? Vlastně nic.

   Smazat
 3. Jsi překrásná.

  OdpovědětSmazat
 4. Opravdová dokonalost Elizabeth. Úžasná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem ráda, že mělo smysl tyhle fotky fotit. Děkuji moc.

   Smazat
 5. Máš krásné vlasy a tato barva se mi líbí mnohem víc :) Já momentálně dávám vlasy dokupy po 12 letech prodlužování, tak to chvíli potrvá. Sice mám vlasů dost, ale hodně jemné, takže objem nic moc, no...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Docílit této barvy je docela těžké, byla vždycky moje vysněná, ale už jsem ji nejednou měla. Sekla jsem se na té své blond, ale už jsi na to dám pozor. :)

   Prodloužené vlasy nenosím už pár let, ale vlasy se mi vrátily do původního stavu docela rychle, chce to být důsledná. :)

   Smazat
 6. Myslím, že jsi anonymům zavřela pusu. Krásné vlasy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chtěli fotky, tak tady jsou. :) A děkuju!

   Smazat
  2. Anonymum mozna ano, ale rejpalove se zase objevi :-(

   Nadherne vlasy! Takto uhlazene jsou krasne, ale mne se libi ty vlny proste vic. Hlavne se nenech vic ostrihat!

   Smazat
  3. Mě to nevadí, ať klidně rejpou. :)

   Nechala jsem si zatřihnout jen konečky, které to potřebovaly. No a vlny moc nenosím, hlavně mi to kulmování trošku ničí vlasy, i když používám ochranu proti teplu. :)

   Smazat
 7. Krásná barva! A moc ti to slusí! Vypadáš super! Chci se zeptat, píšeš že použiváš Alpecin- můžeš ho tedy doporučit? Opravdu po něm vlasy rostou? Dík. Prěji krásný den!👌

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už ho tedy pár měsíců nepoužívám, momentálně se zaměřuji na uzdravení vlasů. Ne na délku vlasů. Ale mohu ho doporučit, na sto procent.

   Smazat
 8. Musim rict, ze barevne je to ted naprosto dokonale, kvalita vlasu i delka je krasna.
  Tohle se mi moc libi.

  OdpovědětSmazat
 9. Barva hezká, ale vlasy celkově dost řídké.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kadeřník říkal něco jiného. :) Asi to tak působí, jak jsou uhlazené. :)

   Smazat
  2. Ridke urcite nejsou, spis kvalitni a uhlazene.Navic mam pocit, ze lidi uz jsou hrozne zblbli ze vsech tech prodluzek a zahustenych vlasu, ze jim i hezke prirodni vlasy prijdou malo huste.

   Smazat
  3. Je fakt, že na této fotce působí ty vlasy trochu řidší. Ale i v kadeřnictví platím vždycky víc za materiál, jelikož mám vážně hodně vlasů.

   Ale souhlasím s tím, že lidé jsou z těch prodlužovaných vlasů mimo a tak jim normální vlasy nepřipadají dost dobré. To je pravda.

   Smazat
  4. Jak se z fotky pozná, zda-li jsou vlasy kvalitní? Uhladit se dá i ten nejkrepatější chemlon.
   Jinak mně se tedy taky zdá, že máš těch vlasů celkem málo.

   Smazat
  5. Jasně, je to fotomontáž a takové vlasy má vlastně úplně každá. Jen škoda, že já ten názor nemám. A k objemu jsem se vyjadřovala. Úsměvné! :)

   Smazat
 10. Krása. Druhá fotka je nej. Tahle barva ti sluši ze všech nejvic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak poznas ze ji ta barva slusi, když je otocena zady?

   Smazat
  2. Bože můj. Tohle už je prostě mimo. Úplně.

   Smazat
  3. Tebe se nikdo neptal.

   Smazat
  4. No, tak třeba proto, protože už takovou barvu měla a slušela jí.

   Smazat
 11. Super barva, takhle se mi to libi mnohem vic :-)

  A s tou hustotou to znam. Každá kadeřnice ocha, jak mam krasne husty vlasy, ale tim, ze je nosim uhlazene (rovne, hladke, hodne olejicku), tak to ten objem jakoby pro okoli ztrati, proto asi nekdo výše zmiňuje, ze je mas ridke. Coz urcite ne. Kdyby ta osoba viděla opravdu ridke vlasy takhle uhlazene, tak to by uvidela ten rozdil :-D takhle uhladit si prave muze dovolit jen nekdo s hustejsimi vlasy :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moje slova. Ale někdo, kdo se o vlasy třeba vůbec nestará to nemůže vědět.

   Smazat
 12. so cute!!

  new post

  www.live-style20.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 13. Vlasy jsi mela vzdy hezke. To te jen aninymove chteli vyprovokovat. Super clanek.

  OdpovědětSmazat
 14. Tedy přesně takové barvy se snažím docílit již nějaký ten rok a nikdy se mi to nepovede, vždy melír vypadá úplně jinak :-( ....Vážně ti to moc sluší :-)
  Nina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bude tím, že máš asi bohužel jiné vlasy. Vyzkoušej melír Young.

   Smazat
 15. such beautiful shiny hair you have
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětSmazat
 16. Vlasy su teraz naozaj kraaaasne!!! Je super ze si ich nafotila az po uprave kadernika, stoji to za to ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty vlasy takhle vypadají, i když si je umyji a vysuším normálně doma. Ne jen po návštěvě kadeřníka. Kadeřník není kouzelník, vlasy mi jen domelíroval a ostříhal. Ale děkuju.

   Smazat
 17. Presne toto Ti moc slusi. Prirozenejsi, plastictejsi, mladistve. Pekny vecer vsem, Iva

  OdpovědětSmazat
 18. Máš nádherné vlasy a články o vlasech mám nejraději :)

  OdpovědětSmazat
 19. Nadherne vlasky, ale vubec bych nemela nic proti fotkam i zepredu, jak ti to slusi. Ale urco se dockam v outfitovych postech. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je post o vlasech. Kdybych se vyfotila s obličejem, byly by tu elaboráty o mém líčení a to nechci. Dnes to je vlasopost. Takhle to prostě dělám. :)

   Smazat
 20. Mastné flekaté cáry, no to je opravdu "nádhera".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Eli, takové komentáře ti píší brňačky??

   Smazat
  2. Zrovna v tomto případě to nepoznávám, ale párkrát už jsem si toho nářečí i v písemné formě zde na blogu (v komentářích) všimla.

   Smazat
 21. Co naplat, že má na hlavě, když v hlavě je vymeteno.

  OdpovědětSmazat
 22. Eli jakou používáš ochranu před žehlením, kulmováním? :-)

  OdpovědětSmazat
 23. Nádherné vlasy......barva, která ti 100% sluší......dokonalé. Sluší ti to moc!

  OdpovědětSmazat
 24. Barva vlasů i jejich kvalita SUPER! Moc se mi to libí a fotky jsou dobře nafocené. Doufám, že takových vlásků také jednou docílím. Rejpalové opět se svými komentáři pobavili :-D Vážně tohle nepochopím. MOC ti to sluší!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rozjelo se to tu hodně, bála jsem se toho, ale nakonec jsou ty komentáře stejné jako vždycky a ty hezké převyšují všechny ostatní. :)

   Fotky byly hned. Takové vlasy se fotí jednoduše, mám z nich velkou radost. :) Děkuju!

   Smazat
 25. Eli,je to super! <3 Jsi prostě skvělá. Miluju Tvé příspěvky na blogu.
  Lucie

  OdpovědětSmazat
 26. Co je na tomhle tak úžasného? Pár orvaných vyžehlených chlupů, nic pěkného.

  OdpovědětSmazat
 27. Eli, já s tebou chci mít "něco společného", cítím se být spíše tvoje sorta lidí: slušní, čistotní, vychovaní a pracující lidé s normálními rodinnými a přátelskými vztahy, starající se o své děti. Tvůj blog a fotky mají profi úroveň, oceňuju vkus a žádné lascívnosti a předvádění se.
  Týká se to TAMTOHO vzkazu - tahle jeho část je stejně lživá, jako jeho zbytek. Já jsem Veronice negativní a velmi slušně podanou připomínku napsala, a to dokonce dvakrát - jedna byla o vulgaritě fotek a druhá o vulgaritě osoby, když jsem se ptala, proč ji nezveřejnila. Nevěřím, že jsem byla jediná. Sama se veřejně usvědčuje ze lži, jako malé, naivní děvčátko...což už tedy, rozhodně není. Když má potřebu lhát takových drobnostech, lže i v zásadních věcech a špína, co na tebe osoba takovéto úrovně háže, nemá žádnou hodnotu. Tomu přece nikdo nemůže uvěřit.
  Ale nevzrušujme se tím. Nenech si zkazit den a pokračuj v tom, co děláš, děláš to dobře.
  Hezký večer, Vlaďka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, já neuznávám tu nahotu, která je vlastně jakože zcela v pořádku. Fotit se jako šlapka nemám zapotřebí. A jestli si to někdo vůbec může dovolit, to už asi radši rozebírat nebudu. Dělá to jen proto, aby ty recenze vůní byly sledovanější. Ví, že by to jinak bylo o ničem a nikdo by to ani nekomentoval. Tečka.

   Už mě nudí a ty její výmysly jsou pořád to samé. Ale hlavně, že si dle jejích slov píšu komentáře sama. Ta už neví, co by si na mě vymyslela. Divím se, že opět nerozebírá s kým spím, s kým žiju a jak žiju. Asi nechce působit jako mrcha, čehož posledně nechtěně docílila. Mám toho právě dost a už mi nedělá problém o ní mluvit. Doposud psala ona o mě, teď už to budu dělat taky.

   A za tvou podporu a slova děkuju. Snad se nedočtu, že jsem si tvůj komentář napsala sama. To by mě zase pobavilo.

   Smazat
 28. tak tomuhle neni co vytknout, nadherne vlasy :) Eli mela bych dotaz, nemuzu to nikde najit na tvem blogu, chci se zeptat na telovy sprej Victoria secret, který z nich tak nejlepe voni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem si koupila pár výrobků, ale všechny se stejnou vůní, takže bohužel nemohu porovnávat. Ale mě osobně voní vážně všechny. Neboj se toho. :)

   Smazat
 29. Eli, vlásky máš opravdu nádherné, brala bych je hned! Už na první pohled jsou krásné a zdravé :)

  Vůně Essence + Giveaway

  OdpovědětSmazat
 30. Taky mám melíry :) krásné vlasy Eli, ukládám pro inspiraci a někdy fotku ukážu kadeřníkovi, snad nevadí :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, nevadí. Spíš je to pro mě pocta. Moc děkuji. :)

   Smazat
 31. Ahoj Eli, sleduji te uz delsi dobu a musim rict, ze jsem zaznamenala strasny obrat. Hrozne jsi rozkvetla. Prisuzuji to asi tve rodinne situaci, jelikoz jsem na tom byla jednu dobu stejne, kdyz jsem se vzchopila a opustila jsem muze, ktery me kazdy den bil a nicil me jako lidskou bytost. Jen ti chci poprat mnoho sil (vim, ze to bude potreba) a at se ti vzdy splni to co si prejes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem ale nikde o své rodinné situaci nemluvila.

   Tobě přeji hodně štěstí a sil. :)

   Smazat
 32. takže můj příspěvek nezveřejníš,jo?tak ted už vím proč říkají že si p..a :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podívej se na to, jak píšeš a pak se zamysli, co jsem já a co jsi ty. Napadá mě dobytek a podobně. Co myslíš? A já to nejsem.

   Mimo jiné, nedivila bych se, kdyby ses za někoho jen vydávala. Falešných profilů už je tu mraky. Nudíš mě, takže mi sem už nepiš a doufám, že jsem tě zveřejněním alespoň tohoto jednoho komentáře potěšila.

   Smazat
  2. A ten tvůj pravopis už ani nekomentuji.

   Smazat
 33. Krásná barvička, sluší ti! :-)

  OdpovědětSmazat
 34. Tvé vlasy jsou poklad a opravdu jim nelze nic vytknout. Co bych za ně dala. Skvěle ti rostou.

  OdpovědětSmazat
 35. Vlasy máš moc hezké i ta barvička melíru je moc pěkná...a při té délce nejsou vúbec řídké!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!