NÁBYTKOVÉ NOVINKY

By Elizabeth Lore - 5/13/2015

Všem přeji fajn den. Ptali jste se mě, zda si neplánuji pořídit nějaké nové kousky do šatníku. Moje odpoveď byla, že si momentálně pořídím mnohem radši nábytek nebo nějaké doplňky do domácnosti. Asi ani nebudu mluvit o tom, že jsem si naplánovala nábytek asi za 50 000,- a lednici za 25 000,-. Proto mě teď moc nezajímají kabelky a šatičky. Samozřejmě, stále nakupuji, neodpírám si, což je evidentní podle nedávných novinkových článků. Ale domácnost je pro mě důležitější, baví mě to. Pořídila jsem nějaké nové obrazy, komody, doplňky. Lucerny jsem za poslední čas koupila už tři. Dřevěný plánovač mám na složenky a další papírovačky, které si schovávám a které chci mít při ruce. Zároveň slouží jako kalendář, jen je obtěžující jej každý den upravovat podle data (což samozřejmě nedělám a asi ani dělat nebudu). Komodu mám na jeansy, trika, spodní prádlo a plavky. Druhá menší komoda s malými šuplíčky je zatím prázdná, ale asi ji postavím ke stolku od šicího stroje, bude to vypadat nádherně (fotky budou).


Chopard brýle tento rok ožívají. Sama nevím, proč jsem je skoro vůbec nenosila. Koupila jsem je v Bratislavě, kousek od restautace Alchymista. Ale Chopard věcičky seženete i v centru Brna. Kousek od Masarykovy ulice.


V šatně už jsem dokončila asi vše, co jsem chtěla. Teď už budu shánět jen pár dekorací a obrazů. Nebudu tlačit na pilu. Potřebné věci už jsou koupené, posledním dílem skládačky byla asi komoda. Ještě mě láká nějaká kožešina na zem k zrcadlu a svícen na stůl.


Také pro vás mám fotky vlasů. Na některých fotkách z blogu mám vlasy skoro bílé. Při posledním melírování jsem si do vlasů nechala dát trošku hnědé barvy a proto jsem se pokusila o zachycení správné barvy na fotkách. Tady je to hezky vidět, vlasy mám stále trošku do hněda. Chemickou blond už nějaký čas nosit nebudu. K obličeji mi to moc nejde. Hlavně s líčením mám pak problém. 


A nový letní lakový přírůstek od KHROMA. Po dlouhé době lak, kdy mi stačí pouze jedna vrstva. Nepruhuje a barva je sytá, tak jak ji vidíte. Objednala jsem na www.kardashian.cz. Na tyto laky mají někdy i akce a slevy. Takže se vyplatí to sledovat. 


Co se týče kabelek, rozhodla jsem se, že si budu kupovat jen jednu měsíčně. Na boty zatím žádný omezovač daný nemám. Ale dnes jsem si koupila dvoje. Chtěla jsem troje, ale byla jsem rozumná. V příštím článku vám je předvedu v akci. Co myslíte, budou to podpatky nebo ne?


V práci mám čas na opravdové jídlo asi jednou denně a proto si musím pohlídat, co vlastně jím. Tohle jídlo mě vyšlo na 77,- v jídelně Pohanka, odkaz na ni tady


Všimla jsem si, že skoro v každém článku mám nějakou fotku z Holfloru. Nedělám to schválně, ale vždycky se mi to s publikováním článku tak nějak sejde. Do Holfloru už chodím i se psem (pro ty nezasvěcené - Shakur Amaru). V posledních dnech vás trápilo, že se blogu a vašim reakcím na blogu moc nevěnuji. Není to kvůli mému nezájmu, ale kvůli mé práci a věcem, které musím dělat. Mám toho hodně ve všech směrech, ale blog je stále naživu, koukám se sem a jednou za čas na vše reaguji. Už teď pro vás připravuji další článek z mých dnů. Články sice nebudou zveřejňované každý třetí den, ale jednou týdně tu budou určitě. Pro dnešek už je to všechno, užijte si den. Vaše Elizabeth! • Share:

You Might Also Like

51 komentárov

 1. Ahoj Eli,
  písala som už skôr ale pravdepodobne moja správa neprešla, musím ti napísať ešte raz :-)
  Je to síce odveci a asi sa to nehodí a nepoteší ťa téma, ktorú znova vytiahnem, ale chcela som, aby si to vedela... Chcem ti vyjadriť podporu v spore Veronika/Elizabeth. Vieš s odstupom časom som veľmi v tomto spore zmenila názor. Na začiatku som bola viac na strane Veroniky, zdala sa mi veľmi rozumná, vyzretá, rovná a charakterná a veľmi som na nej žrala, že bola úprimná a mala názor a ty naopak si mi vôbec nevyhovovala svojim štýlom života, štýlom obliekania ani prezentáciou, pripadala sim mi povrchná a jednoduchá. A z tohto dôvodu som bola viac na strane Veroniky, pripadala mi rozumnejšia a dospelejšia. Ale postupom času, ako to sledujem, prichádzam na to, že Veronika vôbec nie je charakter, ale bezcitná osoba zahľadená do seba, ktorá je presvedčená o svojej dokonalosti.To že niekto má názor je super vlastnosť, ale u nej je to spojené s aroganciou, povýšenectvom a neschoponosťou akceptovať iných. Jej podráždené a povýšenecke reakcie na blogu na čitateľky a ich otázky už naozaj nemajú obdobu. Evidentné je to povýšenecky človek, ktorý je presvedčený o svojej dokonalosti a nie je vôbec ochotný akcepotvať nikoho iného a je neuveriteľne ťažké s ním vychádzať, lebo všetko musí byť ako chce on. Aspoň takto ju vnímam ja podľa drobných náznakov, ktoré o svoveje osobe prezentuje. Možno má vyššiu úroveň a lepšie vyjadrovanie schopnosti ale ako človek je teda ďaleko pod tebou. Zato ty mi pripadáš v tomto ohľade ako jedna sympatická, príjemná dievčina, s ktorou sa dá vychádzať a ktorá je prajná a dobrá. V žiadnom prípade na mňa nepôsobíš tak bezcitne a povýšenecky ako V.
  Eli, nenechaj sa rozhádzať útokmi, mnohé veci mi síce na tebe nesedia, ale vnútorne mi prídeš veľmi fajn a dobrý človek. Držím ti place a týmto som ti len chcela vyjadriť podporu. Myslím, že mnoho čitateliek to vníma rovnako. Robíš dobre, že okolo seba nerozosievaš nenávisť ako ona, ľudia nie sú hlúpi a vedia si urobiť názor .-)
  A pre neprajníkov a anonymov, ja v žiadnom prípade nie som Eli posluhovačka, ktorá ju len chváli a nekriticky obdivuje. Mám voči nej svoje výhrady, ale ako človek je podľa mňa na oveľa vyššej urovni alo spomínaná Veronika, ktorá by už mala zosadnu´t z toho piedestálu arogancie a sebavedomia a uvedomit si, že všetci sme si rovní :-)
  Z.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda s tou arogancí. Veronika by si hlavně měla uvědomit, že v životě nic nedokázala, co by ji k té sprostotě opravňovalo. Nedokázala ani dostudovat, naučit se nějaký jazyk (to je až šokující, že neumí anglicky), nedokázala si udělat si pořádek ve vztazích, o založení rodiny nemluvě. Ve třiceti jsou lidé na vrcholu kariéry a vztahového života. Ona je stále na úrovni adolescenta. Její život je nakupování v Primarku a na čínských e-shopech a předvádění nakoupených blbin na internetu. Přátelé? O deset let mladší blogerky, studentky bez peněz, jistě plné obdivu ke starší paní, co za ně platí drinky, a stejně mentálně vyzrálé. A názor taky nemá, to se pleteš; jen papouškuje "chytré" věty a prázdné fráze vyčtené z té její červené knihovny a z Blesku. Promiň, Elizabeth, ale vůbec nechápu, jak jsi s ní kdy mohla kamarádit, o čem sis s ní mohla povídat...no, je to tvoje věc. Ale vidím tam zásadní rozdíl v úrovni a doufám, že k tomuhle už se nesnížíš.

   Smazat
  2. 1. Anonym: Děkuji za tvůj názor, dalo mi dost práce, abych na blogu a všeobecně na internetu nepůsobila jako koště. Není jednoduché být svá, upřímná a zároveň si nepřilévat olej do ohně. Chtělo to jen čas a za tvoje slova to stálo. Děkuji.

   2. Anonym: Veronika si mě vybrala záměrně. Setkala jsem se s jednou osobou, která se s ní tehdy vídala a ta mi řekla, že se jí Veronika chlubila tím, že ze mě vytáhne všechno a smála se tomu. Já jsem jí ukazovala rodinné fotky, seznámila jsem ji s částí mé rodiny a takovou chybu už znova neudělám. Jelikož jsem byla mladší, neustále mě komandovala, nedalo se to snést. Nejhorší je, že jsem ji měla opravdu hodně ráda. Ale už ji znát nechci, když se například záměrně vídá s lidmi, kteří jdou proti mě a seznamuje se s nimi přes internet - to je psycho.

   Smazat
 2. Ahoj Elizabeth, můžu se prosím zeptat, kde jsi koupila ty pěkné obrazy s auty? něco podobného by se mi také moc líbilo :)
  díky Nina

  OdpovědětSmazat
 3. that chest of drawers is so cute
  keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětSmazat
 4. Krásný nábytek :-) ty obrazy jsou skvělé :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/tag-17-otazek.html

  OdpovědětSmazat
 5. No ty vlasy jsou katastrofa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K jejímu cigánskému vzhledu ovšem sednou jak prdel na hrnec.

   Smazat
  2. Ty vlasy mají a vždycky měly na blogu největší úspěch. A v realitě taky. Jsem s tím spokojená. :)

   Smazat
  3. Nielen vlasy ale cely ten nabytok je gyc, presne ako u ciganov.

   Smazat
  4. Ano, nábytek je z nové romské kolekce. A dostala jsem romskou slevu.

   Smazat
  5. Jestli mají ty mastné chrouny (protože jinak se ty vlasy nazvat ani nedají) tak velký úspěch, tak máš kolem sebe samé lidi bez vkusu.

   Smazat
  6. Nj, za pravdu se člověk vždycky zlobí.

   Smazat
  7. Romská sleva pobavila :D

   Smazat
  8. Už na to někdy vážně jen zírám.

   Smazat
  9. opravdu ale opravdu by mě zajímalo jak vypadají lidé, kteří uráží tvůj vzhled a jak krásné a nádherné to mají doma oni ...předpokládám, že všichni využili rad a služeb těch nejlepších designerů bytů a interiérů :D a proto určitě vše co píší je třeba si vzít k srdci... ehm..

   Smazat
  10. že vás to urážení a rýpání pořád baví...

   Smazat
  11. Už v tom mam zmatek. Jednou ma Elizabeth na hlavě chemlon,podruhé mastne cáry, moc blond,moc žluté...tak kde je pravda ?

   Smazat
  12. No ona tam ma úplně všechno, chaos, stejně jako v hlavě.

   Smazat
  13. Umaštěný žlutý chemlon, stačí?!

   Smazat
  14. Proč vás některé tak moc trápí mé vlasy?

   Smazat
 6. Nejak se nemohu zbavit nazoru, ze kdyz je obleceni takhle povesene v mistnosti, ze se na nej prasi. Proto to ma byt v uzavrene skrini nebo v mistnosti bez oken (walking closet v USA). Kdyz je to takto v bezne mistnosti, casem na vsechno to obleceni zvrchu usedne prach, malinky mikroprach, ktery mame doma vsichni, ale na vecech, ktere budes nosti mene, to pude casem znat. Kolem raminek to pujde videt nejvice. Taky jsem takhle jednou "blbla" s satnou v bezne mistnosti s oknem a nedalo se tomu zabranit..... Jinak to tam mas pekne, utulne, to jo. A kde mas boty? Poradis, kam s nimi, kdyz jich ma clovek vic? To treba ted resim ja....kam s nimi?? Jinak hodne stesti v nove praci!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepsala jsi mi kvůli walking closet už jednou? Já oblečení nosím, pořád si ze stojanu něco beru a nosím každý den hodně kousků, když to jde. Takže mi oblečení nijak nevisí a nepráší se mi na něj. Co se týče bílých kousků, mám jich asi jen pět a ani je nenosím, takže pokud bude čas, budu je fotit a prodám je. U ostatního jsem vážně nic nezaznamela a podobnou šatnu se stojany jsem měla už nejednou před lety abylo to v pořádku. Ale každopádně ti rozumím.

   Boty mám v botníku, jakoby v knihovně. Momentálně v jiné místnosti, ale dám si je do šatny, mám jich hodně a klasický botník v předsíni by mi na ně nestačil.

   A děkuji, v práci to jde skvěle!

   Smazat
  2. Ono kolikrát stačí, když si nechám otevřenou skříň a vidím ten prach všude, takže i u Elizabeth se na to musí hodně prášit. A jestli tvrdí, že ne, tak prostě kecá.

   Smazat
  3. Už je to trapné. V šatně mám prach pouze na zemi.

   Smazat
  4. Tak to prostě je, nepráší se jen na zemi, asi by si to chtělo osvěžit znalosti.

   Smazat
  5. Aj tak ma plny satnik lacnych handier z cinskych eshopov, takze to moze casto obmienat. Na drahsie kusky sa aj ked su v skrini musi davat obal podobny ako na smoking. Mna by netrapil tak velmi prach ako to, ze mi farba na oblubenych kuskoch vybledne od slnka, ktore svieti do miestnosti.

   Smazat
  6. Bože. To je zase záplava blábolů.

   Smazat
 7. Pekné prírastky. Hlavne tá úzka komoda s viacerými vzormi.
  Ten biely crop s ružami som už niekde videla, je naozaj pekný a pristane ti. Milujem takéto vzory.
  Okrem toho ja milujem tú vašu podlahu ♥

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já crop topy miluji. Nosím je teď stále. Moc děkuji!

   Smazat
 8. Článek o všem a přitom o ničem. Nadpis vůbec neodpovídá obsahu. Nuda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takové články jsem už měla. O všem a o ničem. Přesně takhle ten název zněl. Něco na tom bude. :)

   Smazat
 9. Ta mala komoda je kouzelna! Velmi roztomila.

  OdpovědětSmazat
 10. Satna se neda nazvat satnou, spis to vypada jako skladiste vzhledem ke zvolenemu vybaveni, takovy pelmel vseho mozneho bez vkusu.

  OdpovědětSmazat
 11. Naprosto s tebou souhlasím co se týká věcí do domácností. Miluju kabelky, ale ted raději vybavuji domácnost a to mi dělá radost :) udělá mi radost například sušička nebo nějaký kuchynský robot stejně jako nějaká drahá kabelka :) Život není jen o šatičkách, kabelkách atd...Hlavní je mít domov a cítit se doma útulně a skvěle ! :) Takže jsem ráda, že konečně někdo z blogerské branže tenhle ,,názor" vyjádřil....jsem už znuděná z holek na instagramu, co snad jen žijí kabelkama a co fotka to nové rifle nebo kabelka....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem ráda, že jsem byla pochopena.

   Smazat
  2. No akorát škoda, že o tom sice Elizabeth furt píše, ale na instagramu a na blogu ukazuje stejne jen hadry a lacine kabelky. Tak nevím, jestli tomu věřit.

   Smazat
  3. Insta už radši zamkla, zbabělkyně :-D

   Smazat
  4. Instagram jsem zamkla kvůli úchylům z práce. S tímhle to nijak nesouvisí.

   Smazat
  5. Proboha, a co děláš, ze to tam máš plné úchylů?

   Smazat
  6. A kde je napsáno, že je to tam plné úchylů?

   Smazat
 12. I love this kind of posts and I really like your blog :D

  And if we replaced followers? If you follow me on GFC I follow back! :D

  InstagramFacebook Oficial PageMiguel Gouveia / Blog Pieces Of Me :D

  OdpovědětSmazat
 13. Obdivuji tvou nádhernou postavu po dítěti. Super.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde tu nádhernou postavu vidíš?

   Smazat
  2. 1. Anonym: Děkuju.

   2. Anonym: Já ji vidím na všech fotkách, kde jsem vyfocená. Jsem se sebou spokojená.

   Smazat
  3. Kde konkrétně jsou ty fotky?

   Smazat
  4. www.instagram.com/elizabethloreeee

   Smazat

Děkuji za nový komentář!