Moje blogovací místečko

By Elizabeth Lore - 3/03/2016

Všem přeji hezký den, vím, že máte rádi fotky, kde můžete nakouknout do mé domácnosti a do mého soukromí. Nevím, zda jsem vám v minulosti tento článek slibovala. Každopádně by byla škoda ho tu nemít. Jako blogerka trávím na internetu docela dost času a jelikož miluji i focení, fotky mi dají také dost práce, byť je neupravuji. Při každém focení jsem ale schopná pořídit kolem stovky fotek, takže vybírání je pak o to delší. Co se elektroniky týče, spoléhám se na elektroniku Apple. A to už pár let. 

Pracovní stůl jsem měla donedávna nekompletní. Teprve dnes jsem vše dokončila. Na mém stolku najdete motivační ceduli, což je pro mě absolutní samozřejmostí, cedule totiž sbírám a mám je opravdu všude. Dále fotky mého syna, svíčka PTMD, socha Buddhy z Holfloru a tak dále. Tento týden jsem dokoupila židli a stolní lampu. Židli seženete v prodejně Jysk, miluji přírodní materiály. Jen jsem na ni čekala docela dlouho, musela jsem ji nechat doobjednat. A lampu jsem objednala zde. Čekala jsem na ni dva týdny, přišla precizně zabalená a o zásilce jsem byla pravidelně informována. Obyčejné doplňky do domácnosti už mě přestaly bavit a kvalitní osvětlení je třeba. Musím říct, že tato lampa je opravdu dominantou celé místnosti. Miluji jantarovou barvu. A ještě jsem zapomněla na stolek, Ikea. Má vespod velikou zásuvku, kam ukládám veškeré doklady a tak dále. 

Pro dnešek je to zatím všechno, budu se snažit postovat více. Doufám, že se vám můj kousek domova líbí. Zařizování domácnosti se pomalu stává mým velkým koníčkem. Užijte si zbytek dne! Vaše Elizabeth!

 • Share:

You Might Also Like

23 komentárov

 1. Super, líbí se mi motivační obrázek, někdy jsou opravdu potřeba, alespoň v mém případě :)

  Poshlife

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zrovna dnes jsem ten samý dala kamarádce ze Švýcarska, aby ho u sebe také měla. Podle mě je to skvělá věc.

   Smazat
 2. Bezva! Pěkný kouteček :)

  OdpovědětSmazat
 3. Měla bys dostat cenu za fotografa roku.

  OdpovědětSmazat
 4. Nesnáším Ikeu a tvoje bydlení vypadá moc hezky. Líbí se mi ty značkové věci. Žádné výprodeje a samá Ikea.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ikeu mám ráda, ale celé bydlení zařízené věcmi Ikea bych nesnesla. Díky!

   Smazat
 5. líbí se mi, jaký máš cit pro interiér :), budu rada za více inspirativních fotek... oceňuji, že i když máš nabytek z ikei či jysku + nanunan, kik doplňky, přesto to vypadá tak harmonicky a ne, jak vystřižené z nějakého katalogu a násilně okopčeno :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím ale nemůžu úplně souhlasit. Nejvíce doplňků mám od Riviéry Maison a PTMD. Také spoustu věcí přímo z Holflor Stuida, kde jsou také unikátní doplňky, určitě bych je nesrovnávala s Nanu Nana nebo Kik.

   V Nanu Nana a v Kik už nakupuji opravdu minimálně, spíš vůbec. Samotná ten jejich styl moc nemusím, je toho teď všude moc. Když si tam něco koupím, hned to vidím úplně všude, každý si to začne většinou kupovat také a to pak není ideální domov, ale davová záležitost, což blbě snáším. A jelikož máme dům, chce to více citu a více originálních a kvalitních věcí.

   Ikeu mám ale ráda, jen tam nekupuji vyloženě ty klasické Ikea věci. Krom těch malých stolků, které mám kvůli jejich barevnosti. Až mě přestanou bavit, můžu je vzhledem k jejich ceně bez výčitek odsunout někam stranou.

   Každopádně děkuji za hezký komentář. A hlavně za pochvalu. Snažím se!

   Smazat
  2. Jaký interiér? Vidím 4x tu samou fotku desky stolu a kousku židle. Jak z toho můžete něco poznat?

   Smazat
  3. Na blogu mám spoustu fotek, kde je vidět mé prostředí, kde žiji. A také mám články o bydlení. Ještě něco vás trápí?

   Smazat
 6. Ahoj Eli, když se dívám na Tvůj domov, tak si říkám, že by ses mohla navrhováním interiérů živit. Dnes jsou tady opravdu asi 4 fotky jednoho místa, ale za tu dobu, co Tě sleduju, jsem toho už viděla dost. Mám Tě za neklidnou uměleckou duši /v dobrém slova smyslu/ a myslím, že by se to k Tobě hodilo. Hezký večer, M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to článek o pracovně, tak jsem nafotila jen pracovnu. Což je jen koutek s prac. stolem. Každopádně chápu, že tyto fotky jsou vesměs stejné. Co se dá dělat.

   Ale díky za tvůj názor na mé schopnosti. Samotnou mě to napadlo. A baví mě to. To je hlavní. Třeba se jednou naskytne dobrá příležitost pro takové zaměstnání.

   Smazat
  2. Já jsem to ale nemyslela kriticky, v jiných článcích byly fotky z dalších místností, člověk si představu udělá. M.

   Smazat
  3. Já vím, že jsi to myslela hezky a moc mě tvůj komentář potěšil. Já jen, že si uvědomuji, že tu není moc rozdílných fotek.

   Smazat
 7. Malá, pekná, čistá, štýlová :3 ♡ Verím, že sa ti tam pracuje dobre (:

  ♡ {Video} Pink and purple makeup ♡

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S kávičkou je to dokonalost. Někdy se zabalím i do deky. Pohoda a klídeček.

   Smazat
 8. Odpovědi
  1. Si piš! Ještě by to chtělo vonnou svíčku, tyhlety PTMD bohužel nevoní.

   Smazat
 9. Krásné místečko.. iMac je sen :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!