MÉ PARFÉMY CHANEL

By Elizabeth Lore - 6/20/2016

Sama nevím proč, ale pokud jde o parfémy Chanel, často se mě ptáte na můj názor na jednotlivé vůně, na mé zkušenosti a tak dále. Já sama vlastním dva parfémy, tedy NO5 a Chance. Oba dva jsou pro mě důležité a mají pro mě citovou hodnotu. I z toho důvodu je nepoužívám často. Každá vůně mi něco připomíná a zrovna u těchto parfémů je to nejsilnější. Svým způsobem se k nim pojí i vzpomínky, které chci nechat spát. I tak jsou to mé poklady a stále je mám ráda. Teď už ale k jednotlivým parfémům.

Chanel Chance je vůně s nádech NO5. Prostě je na něm znát, že se jedná o člena rodinky Chanel. Složení je obzvlášť zajímavé a neobvyklé. Hlava parfému se skládá z kosatce, ambry, pačuli a bílého pižma. Dále obsahuje hyacint a bílý pepř. Srdcem této vůně je vetiver a dolonalý jasmín, který tomuto parfému dodává dostatek lehkosti.Chanel NO5 je myslím jediný parfém na světě, který nepotřebuje komentář. Je to vůně, kterou každá žena zná. Každá žena by ji měla znát. Je to klasika mezi parfémy. Bohužel nevyhovuje všem, mnohým také způsobuje bolesti hlavy. Je to náročná vůně, kterou musíte umět nosit. Nikdy jsem tento parfém nepoužila jen tak. Nikdy bych se tímto parfémem nenavoněla, pokud by nešlo o nějakou speciální příležitost. Tento parfém je zařazen do síně slávy organizace The Fragrance Foundation. Vlastnit tento parfém je skvělý pocit.Pokud vás zajímá, kde parfémy bezpečně koupit, tak doporučím ideálně osobní odběr u Parfums. Objednat můžete samozřejmě také, ale já mám radši osobní převzetí, pokud to jde.

Pokud jde o velikosti parfémů, trošku mě mrzí, že nemám menší balení, protože bych je ráda někdy nosila s sebou. Přeji si ještě Chanel NO19, už jen ta barva parfému se mi moc líbí. Zelenou mám moc ráda, vzhledem k tomu, že je to barva mých očí. Máte jej někdo?


Pro dnešek to bude všechno! Příští kosmetický článek bude zase o něčem úplně jiném, ale stále zůstaneme u mých oblíbenců. Hezký den všem. Vaše Elizabeth!

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Chanel miluji, vlastním zatim jen jeden parfém ale snad se mi sbírka rozšíří třeba i kosmetiku :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. O kosmetice také něco sepíšu. Mám pleťovku i dekorativku. Miluji Chanel.

   Smazat
 2. would like to try it :)

  teenfashioncorner.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 3. so nice ;-))

  xoxo


  invite to me too


  www.live-style20.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. Beautiful photos! I love Chance...I think it's such a lovely scent.

  xo Azu

  www.raven-locks.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 5. Eli doufám, že nedopadneš jako Lucka a svůj blog též nemáš v plánu ukončit..

  OdpovědětSmazat
 6. No5 je krásný, ale nehodí se mi. Tobě musí slušet!

  OdpovědětSmazat
 7. No.5 je neskutočná ♥ Milujem jej vôňu :) ♡ ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  ♡ life lately ♡

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!