CARTIER

By Elizabeth Lore - 8/16/2016

Díky parfémům se můžeme přiblížit opravdu kvalitním, známým a luxusním značkám. Cartier je dokonalost sama o sobě. Já od této značky vlastním parfém La Panthere, který je opravdu hodně výrazný, silný a neobvyklý. Opět se jedná o vůni, která si získá jen málokoho. Je to vůně, kterou mi moc lidí napochválí, jelikož je tvrdá a květiny jsou v ní znát opravdu minimálně. Většina lidí má v oblibě právě květinové a sladké vůně. Tato mezi ně rozhodně nepatří.


Když se na něj podíváte, vidíte ve skle hlavu pantera. Je to symbol značky Cartier, což mnozí určitě víte. Je to krásné zvíře a všechny reklamy značky Cartier jsou díky onomu panterovi vážně kouzelné. Jsem ráda, že mu věnovali tento parfém. Je z roku 2014, hned další rok měl svého nástupce. Ale nepotřebuji mít dvě podobně silné vůně, takže vlastním jen tento. Pokud bych je měla posoudit, krásně voní oba dva. Je opravdu jen málo parfémů, které mi vyloženě nevoní. Ani si žádný konkretní nedokážu vybavit.Tato vůně má představovat nezávislou a vzpurnou ženu, což je to hlavní, co si mě získalo. Je to cipryšová vůně s květinovými tóny. Obsahuje jahody, sušené ovoce a rebarboru. V srdci parfému je gardenia. V základu vůně je vcelku ojedinělý dubový mech a samozřejmě nepostradatelné pižmo, které tuto vůní ozvláštňuje asi nejvíc.

Vůně Cartier mám moc ráda, vlastním tři, i když dvě jsem dala příteli, jelikož se jedná o unisex vůně a já jsem ráda, že je všechny vůbec stíhám používat. Některé vůně mám takřka plné, takže se snažím pár parfémů postupně vyřadit. Už dlouho si chci pořídit několik nových vůní, ale nejdřív musím spotřebovat ty, které už doma mám.
Tyto tři vůně mi připadají docela podobné. Jsou to ty silnější a ostřejší vůně.


A stále nejdrahocenější Narciso.


Pro dnešek to bude vše. Dofám, že se vám tyto provoněné články líbí. Příště se vrhnu zase na něco slabšího a květinovějšího. Mějte hezký den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. I do like the bottle design!

  http://beautyfollower.blogspot.gr/

  OdpovědětSmazat
 2. Škoda, že internet neumí i čichový vjem :-) vůni neznám, tak až budu na nákupech, ráda vyzkouším.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi řekla hezky. Ale pokud můžu poradit, raději objednat. Na prodejně výjde dráž.

   Smazat
 3. so great! ;-)))

  i invite to me too


  www.live-style20.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. Such classy packaging
  Keep in touch
  www.beingbeautifulandpretty.com
  www.indianbeautydiary.com

  OdpovědětSmazat
 5. Veľmi pekný elegantný dizajn aj farba parfému. Možno skúsim vzorku (*´◡`)

  ♡ * Le blog de la Licorne * ♡

  OdpovědětSmazat
 6. jednou jsem mela cartier, ale byl to takovy tezky bolehlav :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!