VÍKENDOVÉ NÁKUPY

By Elizabeth Lore - 8/13/2016

Všem přeji hezkou sobotu! V dnešním článku se vám pochlubím novými věcmi, které jsem si koupila. Prostě hromada fotek z mých dnů. I když hromada to tedy vyloženě není. Pár tipů na pěkné věci a tak dále.


Možná jste zaznamenali velký hit měnících rtěnek a lesků na rty. Mění barvu podle toho, která k vám sedí nejvíc, podle teploty, vlhkosti, pigmentu a tak dále. Produkty Mood Matcher a Mood Gloss jsou konečně k dostání i u nás. A já jsem je samozřejmě musela vyzkoušet. Jsem zvědavá, kolik z vás tento produkt zná. Pokud jste jej dokonce zkoušeli, určitě vás to zaujalo. Protože pro mě je to opravdu kuriozita. Vyžívám se v patlátkách na rty a všeobecně v barvičkách všeho druhu. Tohle jsem musela ve svém rtěnkovém arsenálu mít, obzvlášť s takovým výběrem odstínů, které Mood Matcher nabízí.


Lesk Mood Matcher je jen v jednom odstínu. I ten se barevně přizpůsobí. Na mých rtech je tmavě růžový a reaguje takřka okamžitě. Konzistence je ojedinělá, taková jiná. Je hodně vláčný, konzistence je spíš olejová, byť to zní neobvykle. Rty se maximálně leskou, ale přitom nelepí, což je úžasné.

Lesk je sám o sobě čirý. Jakmile příjde do kontaktu s pokožkou, okamžitě reaguje a začne se zabarvovat.


Barva rtů se samozřejmě nebude měnit podle vaší nálady, byť se tak nazývají. Ale samozřejmě jsou chvíle, kdy nemusím mít černé rty. Protože černá je moje barva. Mění barvu podle vlhkosti rtů, i když jsem si nejdříve myslela, že je to spíš teplotou. Já mám odstín Light Blue, mění se do světle růžové pastelové barvy.


Moje korkové podšálky.Džbánek, který jsem si koupila za poukázku do F&F, kterou jsem výhrala v jedné soutěži na Facebooku. A nové růže, po kterých jsem toužila necelé dva roky, než jsem našla ty pravé. Pořídila jsem nám selfie tyč, je s tím docela zábava. 


Ideální plážové obutí, takže jsem si koupila rovnou dvoje.A nakonec tahle sladká dózička. Asi do ní budu dávat prstýnky. Mám ráda skleněné doplňky.Pro dnešek to bude všechno. Mějte pěkný den! Vaše Elizabeth.

 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Moc pěkné Eli. I Tobě přeji hezký víkend!

  OdpovědětSmazat
 2. To jsou ale pěkné věci. Nejvíc se mi líbí ty tácky a ta dózička :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dózička snad nějakou dobu vydrží, je strašně křehká, tak uvidíme.

   Smazat
 3. Objednala jsem si žlutý odstín :)

  OdpovědětSmazat
 4. Škoda že nevidím, ako ten modrý, a tak isto aj lesk, vyzerajú na perách. Mám v zbierke už žltý MOODmatcher a tak som chcela vidieť, ako vyzerajú aj ostatné odtiene :)

  Ten džbánik je pekný ♥ Až by mi ho bolo ľúto používať, haha.
  A žabky majú krásny kvetinový dizajn. Síce takúto obuv nenosím, ale kebyže som videla niekde tieto, možno by som si ich aj kúpila :3

  Dózička vyzerá taktiež ako pekný doplnok. Ja by som ju použila taktiež na bižutériu či šperky, alebo dokonca na odličovacie tampóniky ʕ→ᴥ←ʔ

  ♡ * Le blog de la Licorne * ♡

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připadá mi, že je hodně podobný tomu tvému, ta barva. A v dózičce jsem právě měla odličovací tampónky, ale nakonec je zase prazdná a uvidím, co v ní nakonec bude. Možná kostkový cukr.

   Smazat
 5. Eli, opět luxusni záležitosti, ty jsi proste dokonalost sama. Inspirujes me ve všem! Tvá ctitelka a ctiteka krásné Emy D. from Švýcarsko.

  OdpovědětSmazat
 6. Prozradis odkud jsou ty zabky, prosim?

  OdpovědětSmazat
 7. Jéé ta skleněná dózička je krásná :)

  Nela Agáta z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!