KONEC VÍKENDU

By Elizabeth Lore - 9/26/2016

Všem přeji hezký den! Tento víkend jsem si užila opravdu nemálo, protože jsem ho trávila na nákupech, na cestách a také v restauracích. Žádná příroda se tentokrát nekonala, ale jednou za čas mi takové zabití času přeci nemůže uškodit. V poslední době se zabývám hromadou důležizých věcí, je to celkem stresující, takže jsem ráda, že mě přítel vytáhnul z mé ulity a dopřál mi úžasný víkend, kdy jsme se věnovali jen sobě. K rannímu focení mi také přivezl moji oblíbenou kávu, prostě dokonalost každý den. Jak vidíte, kosmetika NYX se mi hromadí, jelikož už si připravuji svůj MU kit, abych měla dostatek dekorativky pro sebe a své potencionální klientky. Těším se, až budu mít všechno hotové. Pro NYX jsem si zajela do Brna, ale stihli jsme i Freeport, kde jsem si vzala pár svých oblíbených pralinek Lindt. Overzised bundička je z Bershky, maskáčové bundy mám moc ráda, už mám dvě, takže tahle je snad poslední. Objednala jsem si nějaké nažehlovačky, takže si všechny své bundy ještě vyzdobím.
Pro dnešek je to všechno. Mějte hezký zbytek dne! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Wow these products look great! Excellent post (as always)!Thank you

  OdpovědětSmazat
 2. Ach ten pravopys...takove zabyti casu...zpatky do skoly!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedna chyba v celém článku. Takovou chybu udělám myslím opravdu jednou za rok a to proto, že články kolikrát píši ve dvě hodiny ráno a ani to po sobě nepřečtu. Sama jsem tedy v šoku z takového překlepu, ale stane se. Rozhodně si ale nemyslím, že bych neuměla psát, když mám jednu takovou chybu. Nehroťme to.

   Smazat
 3. Aaaaa moje oči umirajiiii , zabytí času :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak jsem psala výše, je to průšvih. Stydím se a musím přiznat, že jsem se i dost zasmála, jak jsem na to zírala. Šílená chyba, opraveno.

   Smazat
 4. Do NYXu se také chystám, přikoupit nějaké nové produkty :)

  OdpovědětSmazat
 5. Tyhle pralinky taky miluju, je to ma nej bonboniera. Akorat se nedokazu ovladnout a snist rozumne mnozstvi.. Urcite sis vikend uzila a to je dobre;) Hezke dny. Nina

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. U mě je to stejné, když jsou doma, tak je prostě požeru všechny. Ale nekupuji si je často. I když teď mi je M koupil zase a už mám jen dva.

   Smazat
 6. I like the watch and jacket:)
  Have a lovely day!
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!