KOSMETICKÁ SADA NYX

By Elizabeth Lore - 9/21/2016

Kosmetické sady jsou nejlepší, protože jsou vždycky výhodné a obsahují ty nejlepší produkty. V tomto případě i produkty, které jsou méně známé, což takový rtěnkofil jako já náležitě ocení. A hlavně pokud jde o kosmetiku NYX. Mluvím konkrétně o produktu Lip Plumper, tedy lesk na rty pro objem rtů. Všimněte si nápaditého balení s injekční stříkačkou, je to ta správná injekce pro objem rtů. Pak tu najdete už známé produkty, tedy Butter Gloss, klasický lesk na rty Mega Shine, matnou rtěnku Soft Matte (uvedeno je, že se jedná o lesk na rty, ale samozřejmě je to rtěnka) a nakonec lesk na rty Xtreme Shine.


Bylo skvělé si je všechny vyzkoušet a hlavně porovnat. Takové sady jsou většinou v nevábných odstínech, nebo tedy alespoň já si většinou prostě nevyberu, protože mi odstíny nesednou. Ale tyhle růžovky jsou krásné všechny. Jen se obávám, že další růžový lesk nebo rtěnku už hodně dlouho potřebovat nebudu. Ale samozřejmě většinu dám do svého kufříku a budou sloužit předně princeznám, které budu zkrášlovat.


Ještě názvy odstínů. Soft matte lip cream - Istanbul, Xtreme shine lip cream - Nude peach fuzz, Butter gloss - Éclair, Mega shine lip gloss - Beige a nakonec Lip plumper - Pamela.Soft matte lip cream.


Soft matte lip cream a Butter gloss.


Lip plumper.


Mega shine lip gloss.


Xtreme shine lip cream.


Nejhezčí balení má Mega shine lip gloss, lesk je hrantý a na vršku má krásnou mašličku.Pro dnešek je to všechno. Mějte krásný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

16 komentárov

 1. Kde se dá ta sada koupit. Díky

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí kliknout na růžový nápis v článku. Parfums. Jinde ji nemají.

   Smazat
 2. Odstínově tahle sada nevypadá vůbec marně :-)
  Bebe

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odstíny jsou hodně podobné, ale vážně zajímavé. Moc se mi líbí.

   Smazat
 3. Jak to desinfikuješ při líčení cizích lidí? Co vím, tak se tyhle tuby kvůli hygieně při komerčním líčení nepoužívají. Jak to děláš ty?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je zvláštní. Normálně si naneseš nějaké množství na paletku a pak líčíš čistým štětečkem na rty. Žádný problém.

   Smazat
  2. Používá se obsah tub a dělá se to tak, jak píše Elizabeth. Zajímalo by mne, kde se to anonymní čtenář dozvěděl, že se tuby nepoužívají.

   Smazat
  3. Naštěstí se takhle chytře vyjadřují jen anonymní pisálci, takže jim je většinou jedno, že píšou hlouposti.

   Smazat
 4. Really interesting post...thx for sharing! xx

  OdpovědětSmazat
 5. Nádherné odstíny! Ten plumper s obrázkem injekční stříkačky už mám nějakou dobu, ale příliš ho nepoužívám. Díky za připomenutí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také ho máš? Já ho doposud neznala.

   Smazat
  2. Já si ho koupila v USA, když tu ještě vůbec NYX nebyl. Zaujal mne.

   Smazat
 6. Po tejto sade som už pokukovala a tuším, že som sa o tom zmienila aj na tvojom IG. Páči sa mi hlavne ten prvý lip cream, má krásny ružový odtieň ʕ•͡ᴥ•ʔ

  * Le blog de la Licorne *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, už jsi mi to psala na Instagram. Určitě za to stojí.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!