MÉ OBLÍBENÉ

By Elizabeth Lore - 9/28/2016

V dnešním článku to bude o mých oblíbených kouscích, produktech, barvách a prostě o všem, co mám nejraději. Dalo by se říct, že se mi to všechno podařilo vnést do dnešních fotek. Už roky mám oblíbené stejné věci, které minimálně obměňuji. Ráda vymýšlím podobné články. Tedy články, které nevidíte na každém blogu a články, které vám o mě něco řeknou. V poslední době se cítím maximálně svá a ustálená. Obzvlášť tedy fyzicky. Konečně jsem se našla, našla jsem sama sebe a vím, jak se cítím nejlépe. Má proměna trvala asi dva roky, tedy postava, vlasy, styl líčení, oblékání a tak dále. Vlasy mám černé, opět dlouhé do pasu, prodloužené, nehty přírodní, líčení čisté a rty barevné.  Dávno jsou pryč ty doby, kdy jsem nepoužívala ani řasenku a měla jsem rty v mrtvolné tělové barvě. Ale mé oblíbené věci jsou stále stejné. Červené nehty, neonové barvy, cardigany a celkově pletené svetry všeho druhu, parfém Daisy od Marca Jacobse, jednoduché peckové náušnice, které denně nosím. Je toho spousta. Mé nejoblíbenější a nejvzácnější boty jsou rozhodně Melissy od Vivienne Westwood. Dále jsem si také zamilovala mé písmenko Kuku, které pořád nosím, ať už na krku, na kabelce, na klíčích od auta. Paletky The Balm a samozřejmě také W7 Cosmetics. To je kosmetika, kterou si vždy ráda obhájím. Mou nedílnou součástí jsou také extravagantní sluneční brýle, bez těch se rozhodně neobejdu. A z těch posledních věcí, to budou mé metalické štětce. Mám je moc ráda.K dnešnímu článku to bude všechno. Nechtěla jsem se příliš rozepisovat. Snad se vám takový druh článků stále líbí. Mějte krásný den! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

23 komentárov

 1. Krásný fotky. Teď ti to moc sluší. Jsi to ty.

  OdpovědětSmazat
 2. Beautiful brushes:) Great post:)
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 3. so amazing look ; -)))

  i invite to me too

  www.live-style20.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. Ahoj, chtěla jsem se zeptat na Lucku Shoesmaniac. Myslela jsem, že skončila úplně, ale teď jsem viděla, že bloguje pro Elegu. Vždycky mne mrzelo, že neděláte společné články. Vídáte se? Jak se má?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lucka se má dle všeho skvěle, věnuje se víc svému soukromí a na blog už neměla tolik energie.

   Věnuje se blogování pro Elegu, jelikož ji o to požádala má kamarádka.

   Soukromý blog ale vyžaduje mnohem více času. Menší projekty už lze zvládnout, což je například blog Elegy a podobně.

   Společný článek plánuji, ale s někým jiným. Vše bude samozřejmě na blogu.

   Smazat
  2. Lucce to bříško ohromně sluší, už vědí, co to bude? Je kouzelné, že budou mít jarní mimčo!

   Smazat
  3. Já o ničem nevím a myslím, že se pochlubí sama, až bude chtít. Pokud jde o spekulaci, tak poprosím o ukončení takové debaty.

   Smazat
  4. Jak te tu El nekdo zkousi :D. To je vtipny :))))))). Š.

   Smazat
  5. Většinou tyhle rádoby dotazy rovnou mažu.

   Smazat
 5. ty fotky jsou krasne :))) ema

  OdpovědětSmazat
 6. Moc povedený článek (y) A musím tě pochválit za krásné obočí. Moc se mi líbí, že už to není to klasické vytetované cos měla dříve. Opravdu ti to moc sluší a oči na poslední fotce - jedním slovem bomba! :) Chválím

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obočí mám jiné myslím už dva roky. I když možná i déle! A děkuji.

   Smazat
 7. Fotky pecka !!! Moc sluší a hezký článek.

  OdpovědětSmazat
 8. Tie krásne fotografie nádherne oživujú tvoje články. Je to niečo úplne nové ♥ Krása proste! ♥ Chodím tu ešte oveľa radšej, ako kedysi a to som tu chodila rada vždy, haha :)

  W7 je super kozmetika, i napriek tomu, že je taká lacná. Doteraz tomu nechápem :) ʕ•͡ᴥ•ʔ

  * Le blog de la Licorne *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já si právě myslím, že pravidelní čtenáři ty fotky vážně ocení. Přišel čas se prostě zase ukázat. Focení mě šíleně baví.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!