DOBRÝ KAFE

By Elizabeth Lore - 10/26/2016

Všem přeji hezký den! Dnes mám pro vás jen krátký článek z nové kavárny, která na mém blogu prostě musí být. S kamarádkou jsme sem zajely vlastně náhodou a já jsem u sebe měla zrcadlovku, takže jsem si řekla, že vám nafotím alespoň pár věcí, které se mi v této kavárně líbí. Musím podotknout, že nejde o sponzorovaný článek a reklamu. Je to tip na hezkou kavárnu, kde mají skvělý sortiment a skvělé latéčko. Dobrý kafe je jedna z nejzajímavějších kaváren v Pardubicích. Na kávičku jsem s sebou vzala i svoji stejnojmennou čivavu Elinku. Zachytit ji je celkem náročné.Mám ráda kavárny, kde si můžete nakoupit originální nádobí, čajový sevis a tak dále.Co se týče čajů, tento jsem v Pardubicích ještě neviděla. HERNEY & SONS. Skvělé je, že si čaje můžete koupit i domů, což jsem zmiňovala už u nádobí a servisu.


Latéčko.


Tahle fotka zachytila tu příjemnou atmosféru, venku bylo ten den krásně. Na okenních parapetech květiny a lucerny se svíčkami.


Skvělý výběr alkoholu.


Miluji kohoutí stopu a patchwork. Stejný nábytek znám z mé oblíbené restaurace z Livigna v Itálii. Mimo to mám stejné židle doma, ale v kůži. Skandinávský styl je teď hodně oblíbený.


Vše je prostě překrásné a originální. Barvy zdí, nábytku, použité materiály, obzvlášť dřevo.A pro dnešek to bude všechno. Mějte krásný den! Vaše Elizabeth.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Beautiful place:)
  Have a nice day!
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. Vypadá to tam skvěle, krásný fotky :)

  OdpovědětSmazat
 3. Pes se jmenuje Elizabeth nebo Eliška?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Má docela obsáhlý rodokmen, takže její jméno je kapku složitější. Proč tě to zajímá?

   Smazat
 4. Hned bych tam zašla na kávu :-) je to ale daleko bohužel.

  OdpovědětSmazat
 5. Vyzerá to tam krásne a príjemne ♥ Takéto články mám veľmi rada aj na našich slovenských blogoch. Takéto miesta by mali byť známe oveľa viac ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Inšpirácia na líčenie *
  * G I V E A W A Y *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A hlavně by bylo fajn, aby si toho majitelé alespoň trošku považovali, s čímž se moc nesetkávám. Pak to je jedno s druhým a tím pádem o nich nikdo nic neví, když se k tomu moc nemají. Je to velká škoda.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!