MASTER BEAUTY ELIZABETH LORE

By Elizabeth Lore - 10/29/2016

Všem přeji krásný den! Dnes jen v rychlosti. Konečně jsem si splnila sen, zvládla jsem a mám certifikát z Make-up Institute Prague. Mám jej sotva den a už mi přišla nabídka na práci v Praze, večerní líčení a úprava vlasů. Sice se nemůžu dostavit, ale i tak mě strašně moc těší, že to mělo nějaký význam, že to tak rychle běží, že to jde a že se to prostě povedlo. Od začátku jste u toho byli tak nějak se mnou, tak jen chci, abyste věděli, že už mám hotovo a jsem oficiálně profesionální make-up artistka. Pokud mě chcete sledovat i na Facebooku, najdetě mě tady Vizážistka Elizabeth Lore. Přidávám tam své práce, modelky, fotky z focení modelek, účesy a všechno, kolem čeho se motám.
Moje první face charty, které si chci zarámovat. Jsou sice nedokončené, ale vážně toho teď moc nestíhám. Jsou to mé vize pro další looky. Na ty linky jsem pyšná, myslím, že je mám vždycky přesné a když se mi nepovedou, tak mám z toho špatnou náladu celý den, což se mi stalo jen jednou.Nevím proč, ale od začátku jsem po něm toužila. Hrníčky a nádobí celkově sbírám, je mi líto z něj vůbec pít. Zatím se jen kochám.


Pro dnešek to bude všechno. Mějte krásný zbytek víkendu a já zas běžím něco dělat! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Velká gratulace !!!

  OdpovědětSmazat
 2. Srdečne blahoželám a gratulujem k získaniu certifikátu! Konečne niečo, čo ťa baví a napĺňa a môžeš to brať aj ako dobrú prácu! Som nesmierne šťastná, že sa ti niečo takéto podarilo. Hlavne preto, že viem, že si si tento sen chcela už dlhšie uskutočniť ♥

  * G I V E A W A Y *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro mě to je předně práce. To je to. Jen vybavení mě stálo strašně moc ebergie a financí. Není to jen pouhý koníček, ale je to také radost. A děkuji!

   Smazat
 3. Z těch fotek na fb by jeden blil.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!