Paletka od mé oblíbené blogerky Shaanxo

By Elizabeth Lore - 10/23/2016

Všem přeji hezký den! Objednala jsem si další vytoužené paletky. Dnes vám jen ukážu novinky, nejedná se o recenzi. Spíš bych se příkláněla k fotkám s hotovým líčením, které nafotím v průběhu času. Nejlepší je určitě super paletka od krásné Shaanxo pro značku BH Cosmetics. K BH Cosmetics jsem se dostala teprve nedávno, no a jelikož se má stávající pátka BH Cosmetics Nude Rose dostala mezi mé nejoblíbenější, objednala jsem si další. V této Shaanxo paletce je toho docela dost. Na jedné straně je paleta očích stínů a na druhé paleta rtěnek. Jako čerstvá MUA potřebuji většinu produktů v takových paletkách, je to otázka praktičnosti a také hygieny. 


Druhá paletka W7 je jedna z mnoha paletek, které jednoduše potřebuji. Podobné odstíny využívám nejčastěji. Moc ráda míchám doromady tři až čtyři podobné odstíny, takže je objednávám pořád znovu, byť se někomu mohou dát takřka totožné. Ke kvalitě paletek BH Cosmetics a W7 jsem se už vyjadřovala. U těchto značek zůstanu, protože mi prostě vyhovují. 

Nové štětce na obočí, jeden na nanášení masky a hutnějších produktů a pak kleštičky na řasy. Na doporučení jedné z nejlepších vizážistek si chci časem pořídit kleštičky Chanel, tak uvidíme, kdy se k nim konečně dopracuji. Všechyn štětce jsou značky BrushartA nakonec hezký balíček z Notino. Notino všichni znáte pod jménem Parfums. Aktuálně se tedy mění jméno Parfums na Notino. Možná tuto změnu někdo z vás už zaznamenal. Nový název se mi líbí mnohem víc. Balíček mi přišel opravdu nečekaně, byla jsem nemocná zavřená doma a na dveře najednou zaklepal kurýr a předal mi velký balíček s růžovou mašlí. Tolik krásných produktů, nejvíc mě uchvátil vzoreček parfému Burberry! Už je na seznamu mých přání pro Ježíška. 

Pro dnešek je to všechno, užívejte neděli a předem přeji pěkný začátek týdne! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Moc hezké fotky :)

  OdpovědětSmazat
 2. Krásná lampička. To je v šatně?

  OdpovědětSmazat
 3. Už se těším na tvůj makeup ;)

  OdpovědětSmazat
 4. That first makeup pallet is so pretty!

  Lauren,
  http://www.atouchofsoutherngrace.com

  OdpovědětSmazat
 5. Paletku od W7 mám také, krásné barvičky :)

  OdpovědětSmazat
 6. Oh, tá vzorka od Burberry nevyzerá len rozkošne, ale aj zaujímavo. Určite si objednám aspoň vzorku, som zvedavá, ako vonia ♥ A gratulujem k novým paletkám ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Inšpirácia na líčenie *
  * G I V E A W A Y *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já už jsem koukala na cenu celé vůně a zo hodně levné, pár stovek, nevzpomenu si na přesnou cenu. Ale asi tě výjde líp ji objednat celou, vzhledem k poštovnému. Vůbec není drahá. Voní tak nějak čistě, jako vůně Clean.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!