NÁKUPY V PRAZE

By Elizabeth Lore - 11/03/2016

Sice jsem teď trávila všechen čas v Praze, ale ve chvílích volna jsem si nakoupila několik věcí. Našla jsem překrásný kroužkový blok, má plastický povrch a ta duhová barva je prostě boží. Je linkovaný, takže si do něj budu psát poznámky k blogování a vizážistice. Pak také nové zlaté kruhové náušnice, kruhy teď nosím často, takže jsem ráda, že jsem sehnala nějaké s kamínky. Kruhy totiž mnohdy působí i lacině, takže jsem ráda, když seženu pěkný kousek. Také jsem si nakoupila několik rámečků pro své certifikáty a další cenné dokumenty, které mám. Zarámovala jsem si svůj první face chart, byť nedokončený. Ještě sháním poslední rámeček na svůj certifikát z MUIP, chtěla bych nějaký zdobenější a hodně výrazný. Mám problém s formátem, zatím hledám ten pravý. Také jsem dostala od přítele další kytičku. A jelikož ví, že mi každá živá květina pojde, vybral naštěstí sukulent, který je odolný stejně jako kaktus. Krásně kvete a na povrch se dere krásná zelená barva sukulentu. Zasadila jsem si ho do hlíny z naší zahrady a opravdu se mu daří. Nakonec ještě keramické bílé hvězdy. Zatím je používám jako dekorace, v zimě je využiji na cukroví. Nemají žádné zdobení, takže je můžu používat během celého roku. Nejsou vyloženě vánoční. Keramika mě baví, hezké nádobí nakupuji ve velkém.
A pro dnešek je to vše. Mějte krásný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Tie keramické biele hviezdičky sú skutočne krásne.

  OdpovědětSmazat
 2. Tá kvetinka má veľmi pekné farby. Tie hviezdičky by sa mi hodili - na bižutériu. Už mám také biele keramické srdiečko :) ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * Starostlivosť o pleť s Nobilis Tilia *
  * Kawaiibox giveaway *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je super, jak roste, tak mění barvy. Jakoby prosvítá víc ta zelená. Na začátku byla celá fialová.

   Smazat
  2. Wau, tak to je potom super! Ešte som nikdy nič také nevidela :)

   Smazat
 3. Odkud jsou ty hvězdy? Ty chci taky! Moc krasny Eli

  OdpovědětSmazat
 4. Ty kruhy jsou skvělé, moc se mi líbí! Škoda že mám teď kratší vlasy, moc se mi k nim na mně kruhy nelíbí... Jinak bych se po podobných určitě podívala!

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!