SVATEBNÍ MAKE-UP

By Elizabeth Lore - 11/28/2016

V dnešním článku mám pro vás slíbenou fotku svatebního líčení. Samozřejmě nejde jen o líčení, ale i o celkový styling. Jelikož šlo o focení, vybrala jsem i šaty, doplňky, česala jsem vlasy a starala se prostě o všechno. Pokud jde o svatební líčení, není to má parketa. Tedy abych to upřesnila, není to nic, na co bych chtěla mít zaměření. Spíš mě baví přehlídky, eventy a soukromá klientela. Nevěsty zatím nedělám. U svatebního líčení se moc nevídá rudá rtěnka, celkově výrazné rty se ani nedoporučují. Pak také čelenky a další větší květinové čelenky jsou spíše nežádoucí. Ale tím spíš jsem si to záměrně naordinovala a chtěla jsem to vyzkoušet. Opět to ozvláštnit a co možno nejvíce se lišit od normálu. Záměrně jsem tedy zvolila obojí, čelenku i výrazné rudé rty. A povelo se to, spokojenost byla na všech stranách. Kdybych měla zcela povolit uzdu své fantazii, vytvořila bych něvěstu Tima Burtona, která je pro mě naprostou dokonalostí. Je to prostě moje srdcovka. Mrtvou něvěstu Tima Burtona určitě znáte, no a přetvořit ji do reality by bylo skvělé. Jednou se do toho pustím, věřím, že se to povede. Fotku od fotografa si můžete prohlédnout na mém Facebooku, na který vás odkazuji vždycky, pokud jde o make-up a mou práci. Použila jsem černé gelové linky Inglot, řasenku Make-up Revolution, rtěnku a čirý lesk na rty MAC, tvářenku a rozjasňovač Note, make-up a korektor Kryolan, transparentní pudr Nyx, bázi pod oční stíny Kryolan, oční stíny BH Cosmetics Nude Rose a Make-up Revolution Naked Chocolate.


Pro dnešek to bude všechno. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Interesting post my dear, thank you for sharing :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Obe ste nádherné ʕ•́ᴥ•̀ʔっ Zlepšuješ sa čoraz viac a viac ♥

  * Luxusná vlasová starostlivosť s Kérastase *

  OdpovědětSmazat
 3. Krasne liceni, ktere se perfektne hodi k netradicni celence. A Vam to moc slusi, proste prirozeny usmev, prirozena krasa;) P.E.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta čelenka má krásnou barvu. Nedávno jsem viděla líčene přesně s touto čelenkou na téma ledového kráslovství. Sice se čelenky někdy až moc odsuzují, ale tahle je skvělá.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!