JACK

By Elizabeth Lore - 12/30/2016

Chystala jsem pro vás článek, kde vám ukážu vánoční dárky, ale nezvládnu to nafotit všechno najednou. Tak to rozdělím a nebo vám některé věci nafotím průběžně do článků. Zatím vám chci ukázat naše nové lahve, jde o kompletní sbírku Jack Daniel's Master Disitiller. Objednala jsem je vlastně pro přítele, který má Jacka moc rád. Doma máme vlastní bar, alkohol prožívám hlavně já. Od malička jsem ráda koukala do baru svého otce, zkoumala jsem lahve a vůně alkoholu. Pít jsem se ale naučila až před dvěma lety, do té doby jsem tomu nedokázala přijít na chuť. O Vánocích jsme byli na návštěvě u švagra, se kterým jsme si dali kvalitní rum. Ráda zkouším nové chutě, nové druhy. Osobně mám nejraději vodku, ale lákají mě burbony a zmíněné rumy. 


Je to řada limitek, vyobrazují mastery palírny Jack Daniel's, kterých až do dnešního dne bylo pouze 7. Tito lidé poznali výrobní tajemství znamé whiskey za více než jedno a půl století výroby. Každá lahev je individuálně číslovaná na zadní straně. Láhev si dokonce můžete zaregistrovat přímo na stránkách výrobce, kde získáte certifikát o vlastnictví, což z této lahve dělá sběratelský artikl. Nejvíc se mi líbily samotné příběhy jednotlivých lahví, které máte na konci článku vypsané. Všechny je seženete tadyMaster Distiller No. 1 je první lahví této řady a nese portrét zakladatele značky, samotného Jacka Daniela, jenž vymyslel vynikající recept na whisky, která si ihned získala mnoho příznivců a stala se světovým fenoménem.

Jack Daniel's Master Distiller No.2 je věnována Jessi Motlowowi, Jackovu synovcovi, který po něm pokračoval v dohlížení na výrobu whiskey.

Jack Daniel's Master Distillers No.3 je věnována muži jménem Lemuel “Lem” Tolley, což byl Jackův prasynovec, který zastával v letech 1941 – 1964 funkci Master Destillera.Pro dnešek je to vše. Mějte krásný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Vypadáto moc zajímavě a jako dárek pro milovníky tohoto alkoholu si myslím, že je to super varianta jak darovat alkohol trošku vyjímečnějším způsobem :) Eli a jak budeš slavit Silvestra? :) měj se krásně a vše nejlepší do nového roku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Silvestra jsme se synem doma v kruhu rodinném. Vám také pěkný rok 2017!

   Smazat
 2. Vypadá to luxusně Eli

  OdpovědětSmazat
 3. A medový Vám chutná Elizabeth?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Medový byl pod stromečkem náhodou také. Zapíjeli jsme s ním Silvestra. Chutná, ten med je na konci hezky znát.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!