NÁKUPY A NOVINKY

By Elizabeth Lore - 12/22/2016

V poslední době se mám skvěle, samozřejmě až na pár věcí, ale to máme v životě všichni. Každopádně spousta věcí jde podle plánu a tak jsem spokojená a pozitivně naladěná. Dnes mám pro vás jen několik fotek z mých dnů. Bohužel tu nemám nafocené své nové věci z nákupů, jak bývá zvykem. Pořídila jsem si několikatery nové boty, šaty, nějaké jsem i dostala od své kamarádky Kristýny a celkově jsem si pořídila spoustu podzimních kousků. Pokusím se vše nafotit do dalších článků. Dnes začneme mou první objednávkou na Zootu, je to značka Gionni Estella. Pudrově růzová barva, nýty, zlaté kování, popruh. Kabelku jsem objednala přes svůj účet na Tipli. Je to můj způsob šetření, který se mi zatím jako jediný opravdu vyplácí. Podobné odměnové portály určitě znáte, ale na tomto portálu jsou ty odměny za nákup nejvyšší. Peníze vám vyplatí již od první potvrzené koruny (konkurence až při dosažení určitého limitu, což je docela nevýhodné). Pokud byste jinde našli vyšší odměny za nákup, hned je dorovnají, tam už vám pomůže jejich zákaznický servis. Mě odepsali vlastně během několika minut.

V tomto vydání časopisu Playboy jste mohli vidět pozvánku na akci Všemisska, kde jsem líčila a česala některé finalistky. Můžu se pochlubit, že jedna z mých modelek se umístila.Plechové cedule sbírám, tuto jsem dostala od kamarádky Gabriely.


Vánoce už jsou tady, zbývá několik dnů. Já mám dárky nakoupené už od října, jsem děsná. Ale vážně se na Vánoce těším, každý rok to tak mám. Nikdy Vánoce nevnímám jako stres, snažím se je prožít v pohodě už kvůli synovi. Tento rok budeme mít zvláštní dárečky, tedy alespoň zvláštně zabalené. Ještě mám stuhy v pastelových barvách!


Kožešinový králíček předčil kýč z minulého roku, tedy chlupaté bambulky. Samozřejmě jsem si ho musela objednat. A každý se s ním mazlí, byť se mnohým třeba nelíbí. Za mě super.


Samozřejmě s ním zohavím svou kabelku Prada.


Už se těšíte na Vánoce? Mějte krásný zbytek dne! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

13 komentárov

 1. Opět krásné věci, krásné fotky, mám tyhle články ráda :)

  OdpovědětSmazat
 2. Kabelka je krásná :) bude ti slušet :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kabelka je dárek k narozeninám pro kamarádku! Ale krásná je!

   Smazat
 3. Nezlob se na mě, ale článek je o ničem. Ty údajné hromady novinek, zase jen na papíře a fotky nikde, zase nebyl čas? Nebo zas toho tak moc nebylo? Začínáš se nebezpečně opakovat ;)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty se na mě taky nezlob, ale mám články několikrát do měsíce a dá se říct, že v každém článku mám nové věci. Už tak těch věcí mám opravdu hodně, pořád něco nového a stejně většinu svých věcí na blog ani nedávám, nemám prostě tolik prostoru na focení. Snažím se přidávat vše průběžně a články píši podle emocí, prostě podle pocitu.

   Smazat
 4. Eli, co dárečky k narozeninám? Uděláš článek? :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dostala jsem kabelku a kytici od přítele. Pak dárky od kamarádek a kamarádů. Bylo hodně kosmetiky, tak to spíš nechám na kosmetické články a recenze. Jeden hromadný článek určitě nebude, ještě ani nemám všechny dárky. Nestíhám návštěvy a gratulace.

   Smazat
 5. Ten zajacik je zlaty, ale asi by som ho nedavala na kabelku :)

  OdpovědětSmazat
 6. Souhlasím s prozákaznickou podporou. Neskutěčně milí a ochotní. A odměny jsou taky super. :)

  OdpovědětSmazat
 7. Elizabeth, díííííky za super článek! Hodně inspirativní, už jsem Tipli vyzkoušela a moc se mi to líbi! Jedno kliknutí na víc a peníííízky jsou zpět :-)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!