ZDOBENÍ STROMKU

By Elizabeth Lore - 12/20/2016

Vánoční nálada na mě už dopadla a pomalu začínám připravovat vše potřebné. Jsou to mé třetí Vánoce v novém domě. První rok jsme měli malý stromeček na stole, pouze symbolicky. Ten rok jsme řešili spoustu vážných změn, na užití Vánoc moc času nebylo. Druhý rok jsme si pořídili stromek nazdobený, v kvetináči, trošku větší, ale stále to nebylo ono. Byl nazdobený od floristky, takže jsme se bohužel připravili o zdobení stromku. Tento rok se tedy chystáme na pořádný stromek, minimálně metr a půl vysoký. Problém je ten, že jsme neměli logicky žádné ozdoby, když jsme si stromky pořizovali od floristů a nazdobené. Bude to celkem nákladné, protože nechci plastové baňky. Nevím proč, ale ty skleněné jsou prostě jiné a lepší. Jde jen o ty vzpomínky, které mám. Všechny naše ozdoby byly skleněné, tedy ještě v době, kdy žili moji prarodiče. Zdobení stromku byla událost. A k tomu mi prostě plastové ozdoby nesedí, nelíbí se mi to. Některé ozdoby z plastu mám, protože ve skle takové neseženu. Zatím mám takové jen tři. Naše nejunikátnější ozdoba je korálková, ručně vyráběná. Letadla máme rádi, piloty a vše s tím spojené nás baví. Světýlka na stromku chci výhradně ve žluté barvě, barevná světýlka na stromku nesnesu. A poprvé ve svém životě jsem pořídila ozdobné řetězy, které jsem vlastně vždycky považovala za kýč. Ale tyto jsou prostě úžasné, ta barva růžového zlata je ve skvělém odstínu a šířka řetězů je také dobrá. Jsou prostě kvalitní a jsem moc ráda, že jsem na ně narazila. Dnes mám pro vás fotky našich ozdob, mám z nich velkou radost. Tento rok to bude nádherné. Věřím, že i vy všichni budete mít dobré Vánoce a užijete si svátky. Příště vám ukážu náš nazdobený stromeček.
Pro dnešek to bude vše. Mějte krásný zbytek dne. Těším se na vaše milé komentáře! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Nádhera!! Opravdu super, moc se mi to líbí.

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj :) koukám máš laděno do zlato , bronzovo bíla , moc krásná kombinace a koule jsou parádní , nádherné i ten eroplán ..

  OdpovědětSmazat
 3. Tie gule sú krásne, to lietadielko rozkošné a originálne a tá "reťaz" sa mi veľmi páči taktiež. Má peknú teplú farbu ʕ•́ᴥ•̀ʔっ

  * How to be Parisian chic *

  OdpovědětSmazat
 4. Beautiful decorations:)
  Merry Christmas:*

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat
 5. Ty mas na tie doplnky jednoducho nos :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!