RECENZE Acid Brights

By Elizabeth Lore - 2/13/2017

Nedávno tu byla moje nová neonová rtěnka MAC, neonovější už snad být ani nemůže. A abych nezůstala jen u rtěnek, pořídila jsem si i paletku očních stínů. A to sice proto, že jsem na ně byla zvědavá, no a také proto, že neonovou paletku ve své zásobě prostě musím mít. Dokonce se divím, že jsem si ji pořídila až teď. Neonových paletek jsem měla vybraných docela dost, ale nakonec jsem zvolila tu, která mě zaujala už dávno pradávno. Tedy Make Up Revolution, konkrétně Acid Brights. 

Konečně odstíny, ke kterým se budou hodit i barevné a dosti křiklavé oční linky. Na ty ale příjde řada zase příště. Jsou to tak syté barvy, že se hodí i na vybarvení vnitřního koutku oka a dokonale zazáří. Opět by někdo namítnul, že je to paletka, která určitě práší a tak dále. Ale v dnešní době, kdy takřka všichni používáme primer, tedy podkladovou bázi, je toto tvrzení zbytečné. Samozřejmě je jasné, že pokud vlastníte výhradně vysoce kvalitní kosmetiku, která podle toho také stojí, tak vám tato paletka stačit nebude a bude se vám zdát, že prostě práší. Na očích ale vydrží. Bohužel pigmentace už je slabší, a to dost. Proto budu hledat ještě nějaké neony, snad budu mít štěstí. Tuhle zřejmě pošlu dál. 


Balení komentovat nemusím, tuto značku všichni dobře znáte, nejedná se o nic podřadného. Klasická paletka, která dobře poslouží.


Tentokrát pro vás nemám swatche, zrcadlovka opět sežrala barvu, takže jsem nedokázala zachytit odstíny.  Pro dnešek už to bude vše. Mějte krásný den! Vaše Elizabeth. 

 • Share:

You Might Also Like

13 komentárov

 1. To jsou barvičky. Já bych ji ale nevyužila. Neonový rtěnky ale rozhodně jo :)

  Simple living: Jakou kosmetiku jsem přestala používat

  OdpovědětSmazat
 2. Škodá té pigmentace jinak bych ji koupila ihned.

  OdpovědětSmazat
 3. Můžu se zeptat? Zajímalo by mě, jestli jsi paletku koupila klasicky v drogerii? Protože myslím, že na léto by to byla opravdová pecka! Už to úplně vidím! Achh!!!

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud jde o tuhle značku, tak si vše kupuji raději spíš na Notinu, protože tam mají vše kolikrát v akci. Jinak mají tuhle značku v Rossmanu, jinde asi ne.

   Smazat
  2. Dobře. Děkuji moc. :) ♥♥♥

   Smazat
 4. Sorry, ale to se hodí tak akorát na karneval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusíš se omlouvat. Vygoogli si, co se dá dělat s neony. Každopádně já už paletku poslala dál, na mě byla bídná pigmentace.

   Smazat
 5. Odstíny jsou krásné, já tu paletku kdysi měla a bohužel jsem také nebyla vůbec spokojena. Na oku to flekatilo, při stínování se barva ztrácela, no nebavila mě bohužel. Pokud chceš výrazné stíny, tak mrkni na paletku od Urban Decay Electric, ta má parádní stíny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Znám, vím, vím. UD Electric je ok, ale já se řídím i cenou a u takových částek sáhnu spíš po Chanelu a tak dále.

   Smazat
 6. Wau, tak tomu sa povie ulet. Paletka vyzerá nádherne a páčia sa mi tie farby, aj ked by som ju asi velmi nevyužila. No verim, že kto vie, tak dokáže s nou kuzlit a urobit krásne ličenie.
  Štýl ženy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen škoda té pigmentace, já ji raději prodala, nesedla mi. Je to škoda, protože ty barvy vypadají krásně.

   Smazat
 7. Presne som vedela, o akú paletku sa jedná, už len z náhľadovej fotografie! Po tej túžim už nejaký rok! Avšak namiesto nej som si objednala podobnú, akurát od Sleeku, ktorú som využila aj v halloweenskom líčení :)

  * Blog de la Licorne *

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsi dobře udělala, protože pigmentace je prostě strašně slabá.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!