VALENTÝNSKÉ DÁRKY

By Elizabeth Lore - 2/04/2017

Na Valentýna se vždycky těším. Je to první událost v novém roce, kterou náležitě oslavujeme. Nemám ráda řeči o tom, že Valentýn je k ničemu. Pokud ho někdo neslaví, tak nemusí. Já mám ráda, když jsou všude srdíčka, romantické reklamy, motivy. Pozitivně mě to nabíjí. Ale uvědomuji si také to, že jsou i tací, kteří se na Valentýna někdy rozcházejí, jsou sami, mají prostě problémy, ať už jde o cokoliv. Ale tím spíš je důvod k tomu, abyste si zlepšili tento den. Láhev vína a nákupy to jistí, ať už nemáte toho pravého a nebo vás ten pravý zlobí.


Tento rok jsem váhala, co vybrat příteli, ale vybrala jsem mu Jaguara. Ještě jsem zvažovala Bentleyho, ale kočka vyhrála. Pokud také tápete, odkážu vás na valentýnské dárky pro muže i ženy. Je to celkem přehledné, pokud si nevíte rady. Právě v této nabídce jsem vybírala i já. Objednala jsem i pro sebe, protože se mám ráda, celý rok jsem byla hodná a hlavně si takovou vůni přeci zasloužím. Ale abych byla upřímná, je to vůně, kterou jsem dlouho hledala, dokonce jsem na ni i zapomněla a byl to pro mě vyloženě objev. Takže jsem sobecky vzala dáreček i pro sebe.


Tato vůně Jaguar je krásná, to ba lení je prostě boží. Ten propracovaný vršek s rytím mě strašně zaujal.Swarovski vůni jsem si přála už od doby, kdy byla uvedena na trh. Jak už jsem říkala, toužila jsem po ní dlouho. Úplně jsem na ni zapomněla, ale byla právě ve výběru produktů, na který jsem vás odkazovala. A ke všemu v sadě s menším balením, ideální do auta a do kabelky. Velká je s rozprašovačem, menší už bohužel ne.A pokud nejste jen  na vůně, ale rádi si něco přečtete, doporučuji tyto dvě knihy. Lauren Conrad je holčičí slátanina, u které nemusíte namáhat mozkové buňky, ale čte se dobře, já ji mám ráda. A pro náročnější, bichle o životě velkého tvořitele. Nejvíc mě baví jeho komplikovaná povaha. Pokud jste viděli film, knížka vás také nadchne.


Všem vám přeji pěkného Valentýna. Kdo ví, jaké to bude u mě, třeba si sednu právě k té lahvince červeného! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Hezké tipy :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Rozumím tomu dobře, že jsi vybírala podle značky, ne podle toho, jak to voní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne, nerozumíš. Ale jelikož se nejedná o recenzi, tak vůně těchto parfémů nekomentuji. Od toho mám recenze. Stejně tak ses mohla zeptat i na toho Jaguara. Ale opět jde jen o rýpnutí a tak řešíš Swarovského. Pletu se?

   Smazat
 3. Obě vypadají hezky :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!