WWW.DEKORATIVKA.CZ

By Elizabeth Lore - 3/20/2017

Dnes mám pro vás větší kosmetický článek, hromadu věcí, které jsem si vybrala na Dekorativce, jak už název napověděl. Vlastně to ani není nápověda, je to řekla bych zcela zřejmé. Záměrně jsem vybrala od všeho něco, aby bylo o čem psát.


Produkty Boemi mě potěšily nejvíc. Strašně se mi líbí ten styl balení, na to já dám. Vybrala jsem si olej do koupele, koupelovou pěnu a taky jsem vybrala krásná mýdla s vůní levandule. Krásně voní a stačí je mít například v koupelně jako dekoraci, skvěle provoní místnost a vypadají božsky.Pak tu mám tělové jogurty Fennel, obzvlášť ty vůně jsou boží. Kokosový krémový dort a jahodová zmrzlina. Doma mám takových krémů dost, ale příteli skoro žádný nevoní, spíš mu všechno smrdí. Snese jen tyhle sladké a ovocné vůně všeho druhu. A samozřejmě, nebyla bych to já, kdybych nevybrala alespoň jednu věc z dekorativní kosmetiky. Plechovka od W7 Cosmetics, která mi v mojí W7 sbírce chyběla.A nakonec Black Panther hřeben Tangle Teezer. Dřív mi tyhle hřebeny vadily, měla jsem ten samý v růžové, ale dala jsem ho tehdy sestře. Ale od té doby, co mám prodloužené vlasy, nesnesu jiný hřeben. Tento černý je tak luxusní, je vážně krásný. V poslední době, což jsou cca dva roky miluji černou barvu, ať už jde o cokoliv.
 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Ta pěna do koupele je krásná, už jsi ji zkoušela?

  Simple living: Jarní detox

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, je boží. Mám ještě jednu olejovou, jakoby dvoufázovou a to je něco. Po koupeli mám kůži strašně hebkou, jakoby naolejovanou, ale ten olej se skvěle vstřebá do kůže v té horké vodě.

   Smazat
 2. Tangle bych za nic nevymenila! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Super nákup, hlavně ta paletka!

  OdpovědětSmazat
 4. Tangle teezer používám asi 4 roky a nemůžu na něj dopustit! Všechny ostatní hřebeny nesnesu! :D Moc se mi líbí ta W7 paletka. ♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!