Znáte stezku v oblacích?

By Elizabeth Lore - 3/15/2017

Všem vám přeji krásný den! Minulý víkend jsme jeli na hory, byli jsme nejdříve v Jeseníku, kde jsme se i ubytovali a po cestě domů jsme se stavovali na Dolní Moravě, kde najdete spoustu atrakcí, ovšem nás nejvíc okouzlila pověstná Sky Walk, tedy stezka v oblacích. Procházet se v korunách stromů, to chce myslím zažít každý. Pojali jsme to jako předehru na letní výlety, koukli jsme, co vše bychom mohli v létě návštívit a kde se případně i ubytovat.Stezka v oblacích je místo, kam se musíte dopravit lanovkou, už jen to je pro mě zážitek, adrenalin a překonání sama sebe. Chvílemi je to na lanovce příjemné, ten výhled, v takové výšce. Ale vzhledem  k mému strachu z výšek je to spíš něco jako skok ze skály. S velkým sebezapřením jsem se rozhodla, že stezku v oblacích doslova zdolám.


Dolní Morava je krásná a je to místo, kam se chci vrátit ještě v letních měsících, jak už jsem psala v úvodu článku. Už při příjezdu na parkoviště mě okouzlil krásný hotel, tedy Wellness hotel Vista. Horské hotely jsou skvělé, můžete si celý den užívat přírodu, sjezdovku, různé atrakce a k večeru si zajít například na masáž nebo dobrý oběd. Skvělá gastronomie, wellness a outdoorové aktivity, to je ideální kombinace. Poblíž tohoto hotelu je i Mamutíkův vodní park, ten se mi hodně líbil, i když ještě nebyl v provozu. A hned vedle byl Lesní zážitkový park, tam se také hodně těšíme. Ještě bych zapomněla na pískový park, ovšem ten jsem zatím nekoumala. Jako rodina se tam zabavíme opravdu na dlouho. I když nebydlíme daleko, ubytování bychom určitě využili.


Atmosféra byla dokonalá. Bylo krásně, v létě to ale bude vážně mnohem lepší. Nevyšli jsme až nahoru, foukal trošku studený vítr a přizmám se, že strach byl silnější než my. Prcek se ale nebál, i když se koukal dolů. Pořád se hrnul nahoru a při odchodu se to neobešlo ani bez slz, vůbec se mu nechtělo domů. V konstrukci jsou sítě pro děti a obří ocelový tobogán. Tyto zážitky tam na nás ještě čekají. 

Konstrukce stezky v oblacích je monstrózní a krásná. Dá se tu vytvořit spousta krásných fotek, ale bohužel jsem měla až moc zmrzlé ruce, takže jsem si nezvládla nafotit více záběrů. O důvod navíc se tam vrátit během léta.Nakonec jen dodám, že článek je sepsán do výzvy pro Blogerky.cz! Mějte krásný den! 


 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Beautiful views Dear:)
  kisses

  http://irreplaceable-fashion.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. Na Stezku v oblacích si udělala výlet dcera s manželem.Prý je parádní! Já osobně ji neznám,je to ostuda,protože zas tak daleko od ní nebydlím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ji taky neznala, nic si z toho nedělej! A alespoň si tam zajeď na výlet.

   Smazat
 3. Nice post, these photos are amazing and this place looks so peaceful
  Have a nice day
  Best

  OdpovědětSmazat
 4. Byla jsem na stezce v korunách stromů na Lipně i v Bavorsku, ale tohle vypadá ještě lépe! Tak snad se tam někdy vydáme a přeju ti ať vyhraješ! ♥♥♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!