Dokonale rovné vlasy s Remington Air Plates

By Elizabeth Lore - 4/27/2017

Dnes mám pro vás recenzi žehličky na vlasy Remington Air Plates, která je mimochodem první žehličkou s pohyblivými plochami. Jedná se o světové prvenství. Inovace já ráda, ale teď už zpátky k vlasům! Od té doby, co mám prodloužené vlasy, často si je žehlím a nutně jsem potřebovala kvalitní žehličku. Rozhodně si nežehlím každý pramen, vlasy moc netrápím, nechci si je zničit. A hlavně mi bohatě stačí mít vlasy vyfoukané, po vyfoukání jsou dostatečně rovné, hebké, uhlazené. Pak je jen letmo přejedu žehličkou na vlasy. Ale problém nastává ve chvíli, kdy přejíždím žehličkou po vlasech a sem tam mi žehlička vyškubne vlas i s kořínkem. Tu bolest si snad dokážete představit, stane se mi to při každém žehlení. Už několik měsíců jsem si slibovala, že si musím pořídit novou žehličku. Udělala jsem dobře, že jsem si počkala na novou Remingtonku, má totiž unikání systém pohyblivých ploch, což zabraňuje například i onomu vyškubávání vlasů. Nová žehlička už byla nutnost. Rovné vlasy beru jako něco, co mě charakterizuje. Strašně mě těší, když mě někdo srovnává s Pocahontas, což vyžaduje dokonale rovné dlouhé tmavé vlasy. Je to můj idol, co dodat. 


Ale zpátky k této žehličce. Hlavně k tomu, čím je tak inovativní a jiná. Proč má vůbec smysl si zrovna tuhle žehličku pořídit. To nejdůležitější už bylo řečeno, pohyblivé plochy žehličky a pak tedy technologie cool touch, která odvádí teplo směrem do vnějšího povrchu žehličky. Díky tomu se dá žehlička držet pod žehlícími plochami (nevyhovuje mi držet žehličku jen za rukojeť a hlavně je to nutnost, pokud děláte vlny).


Pokud jde o kvalitu žehliček obecně, důležitá je keramika. Tahle žehlička má luxusní keramické plochy s titanem, které obsahují 10x víc keramiky. Žehlička pak po vlasech klouže a šetrně vyžehlí každý vlas v nabraném pramenu. Já si s žehličkou vlasy přežehluji namátkou, ani prameny nenabírám. Nebo si vlasy přejedu v předklonu a mám hotovo. Tento způsob žehlení je dobrý pro objem. Žehlička má několik teplotních nastavení, nahřátá je během 15ti sekund a hlavně se sama automaticky vypne. Několikrát jsem musela jet domů a vypínat žehličku. Ten pocit, že jsem ji nevypla mě nenechal v klidu a vážne jsem se několikrát musela vracet domů.Pokud jde o značku Remington, mám od ní fén, kulmu i žehličky na vlasy. Vždycky jsem kupovala Remington, doporučují ji i přední vlasoví stylisti. Na školení v Praze nás odkazovali předně na Remington, a to mluvím o vlasových stylistech pro Bomton studia atp.
Dokonale uhlazené vlasy jako od kadeřníka, žehlení mi trvalo jen několik minut. První fotka bez blesku, druhá s bleskem.Rovné vlasy jsou pro mě jednoduše základ a beru je jako charakteristiku své osobnosti. Tedy pokud jde o vizuál samozřejmě. Tak či tak se těším i na vlny s touto žehličkou, protože to je něco, co je vážně pracné. Je potřeba použít i sílu, což se s touto žehličkou vlastně vyřeší, díky pohyblivým plochám, které prameny tak netáhnou. Jako vizážista tuto žehličku vážně přechvaluji, je skvělá, jsem za ni  vážně ráda.
Žehličku jsem vyhrála na Blogerky.cz! Jsem ráda, že jsem se umístila mezi blogerky, které ji mohly otestovat. Doufám, že se vám článek líbil a přeji vám hezký zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. žehlička vyzerá super :) práve premýšľam, či som ťa niekedy videla na fotke s inými vlasmi ako rovnými :) a asi ani nie :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě asi nesleduješ dlouho, ale jednu dobu jsem nosila stále vlny. Najdu možná nějaký článek a dám ti sem odkaz.

   Smazat
  2. http://www.elizabethlore.cz/2016/09/me-oblibene.html

   Smazat
  3. http://www.elizabethlore.cz/2015/09/jak-na-leopardi-vzor.html

   Smazat
 2. Máš úžasné fotky :)

  www.terripeterk.com

  OdpovědětSmazat
 3. To vytrhávání vlasů od žehličky nesnáším! :D
  Od Remingtonu mám kulmu a nemůžu si jí vynachválit. Vlasy mi krásně nakulmuje a navíc má několik nástavců! <3

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to mám podobnou kulmu, má vyměnitelné nástavce, ale díky tomu mi tam blbne kontakt a vypíná se. Jsem si na 90% jistá, že je to tím.

   Jsem ráda, že se tip na žehličku líbil!

   Smazat

Děkuji za nový komentář!