Na proseku

4/04/2017

O víkendu jsme si zase udělali hezký den, tentokrát jsme nejeli na výlet, na cestování už nám nezůstalo moc sil, takže jsme si šli sednout do naší oblíbené restaurace a já jsem si konečně nezapomněla vzít Canon, takže mám krásné fotky. Na proseku mají dokonalé jídlo, pravidelně mění jídelní lístek, což má své pro i proti. Oblíbená jídla zase zmizela, ale alespoň můžeme zkusit něco nového. Třeba čokoládové brownies. 


Musím říct, že jejich jídlo je maximálně fotogenické.


Ke kávičce Lindt, to nemá konkurenci. I když možná ano, v Holfloru jsou také, ale tam si je musíte zaplatit. Ale zase je fakt, že v Holfloru dostanete ke kávě čerstvě napečené koláčky.


Přítel si dal žebra, takže dostal šplouchadlo na ruce, nějak tak tomu říká, ale šplouchat se nechtěl. Vzhledem k tomu, že je to automechanik, ruce má černé, i když si je umyje. Člověk by neřek, že i černé ruce můžou být hezké. Hodně lidí se mě na jeho ruce ptalo, jestli mi to nevadí. Jsem na to vlastně zvyklá a čisté ruce u mužů mi připadají nezvyklé. Já jsem si dala salát s kozím sýrem a hruškou. Hruška na mě byla moc sladká, snědla jsem jich jen pár. Ale jinak byl salát skvělý a hodně zasytil. 


A pro dnešek je to všechno, byla to sice rychlovka, ale už tak jsem s tím Canonem byla otravná a jídlo jsem studené díky focení naštěstí neměla, protože salát se teplý ani nepodává. Ale jinak je to celkem pruda, když musíte fotit a nemůžete se ani najíst. Nikdy mi nestačí jeden záběr, protože se většinou ten první ani nepovede. Mějte krásný den! 


You Might Also Like

16 komentárov

 1. Odpovědi
  1. Jídlo fotím ráda. Foodblog by nebyl na škodu.

   Vymazat
 2. Máte úžasně bohatý život. Čekám, kdy napíšeš reportáž o tom, jak jsi po ránu navštívila toaletu. Včetně uměleckých fotek samozřejmě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na toaletu já nechodím, u nás se totiž neumýváme a pro vykonání potřeby chodíme do kadiboudy. Ovšem fotky by to mohly být povedené. Zamyslím se nad tím a případně to i nafotím. Byl by to hezký článek.

   Vymazat
 3. Ahojky, co třeba tipy na dobré restaurace nebo nějaký recept na něco dobrého k snědku? Fotky jako vždy super :-) hezký den.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednou jsem tu měla tip na dobrou restauraci a od té chvíle se denně řešil vztah mezi mnou a majitelem. A bylo to otřesné. Takže to nechám spíše na občasných článcích a fotkách jídla.

   Vymazat
 4. Na co zrcadlovku? Na takove fotky, co tu mas, staci mobil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, určitě. Tak to vysvětli společnosti Canon.

   Vymazat
 5. Bože!!! To vypadá úžasně!!! ♥♥♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 6. gosh the cake Looks so delicious
  thanks for sharing :D

  with love your AMELY ROSE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Thank you too dear! Thanks for your nice comment! :D

   Vymazat
 7. Odpovědi
  1. Já jsem seděla bohužel jen u salátu, ale taky mi moc chutnal.

   Vymazat
 8. Toľko hodín a ty mi robíš takéto chute na jedlo! Krásne fotky a určite fotografické jedlo a nápoje :3 ♥

  * Le blog de la Licorne *

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš se na to koukat radši dopoledne! :D

   Vymazat

Děkuji za nový komentář!

Subscribe