Na proseku

By Elizabeth Lore - 4/04/2017

O víkendu jsme si zase udělali hezký den, tentokrát jsme nejeli na výlet, na cestování už nám nezůstalo moc sil, takže jsme si šli sednout do naší oblíbené restaurace a já jsem si konečně nezapomněla vzít Canon, takže mám krásné fotky. Na proseku mají dokonalé jídlo, pravidelně mění jídelní lístek, což má své pro i proti. Oblíbená jídla zase zmizela, ale alespoň můžeme zkusit něco nového. Třeba čokoládové brownies. 


Musím říct, že jejich jídlo je maximálně fotogenické.


Ke kávičce Lindt, to nemá konkurenci. I když možná ano, v Holfloru jsou také, ale tam si je musíte zaplatit. Ale zase je fakt, že v Holfloru dostanete ke kávě čerstvě napečené koláčky.


Přítel si dal žebra, takže dostal šplouchadlo na ruce, nějak tak tomu říká, ale šplouchat se nechtěl. Vzhledem k tomu, že je to automechanik, ruce má černé, i když si je umyje. Člověk by neřek, že i černé ruce můžou být hezké. Hodně lidí se mě na jeho ruce ptalo, jestli mi to nevadí. Jsem na to vlastně zvyklá a čisté ruce u mužů mi připadají nezvyklé. Já jsem si dala salát s kozím sýrem a hruškou. Hruška na mě byla moc sladká, snědla jsem jich jen pár. Ale jinak byl salát skvělý a hodně zasytil. 


A pro dnešek je to všechno, byla to sice rychlovka, ale už tak jsem s tím Canonem byla otravná a jídlo jsem studené díky focení naštěstí neměla, protože salát se teplý ani nepodává. Ale jinak je to celkem pruda, když musíte fotit a nemůžete se ani najíst. Nikdy mi nestačí jeden záběr, protože se většinou ten první ani nepovede. Mějte krásný den! 


 • Share:

You Might Also Like

16 komentárov

 1. Krásné Eli :)

  OdpovědětSmazat
 2. Máte úžasně bohatý život. Čekám, kdy napíšeš reportáž o tom, jak jsi po ránu navštívila toaletu. Včetně uměleckých fotek samozřejmě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na toaletu já nechodím, u nás se totiž neumýváme a pro vykonání potřeby chodíme do kadiboudy. Ovšem fotky by to mohly být povedené. Zamyslím se nad tím a případně to i nafotím. Byl by to hezký článek.

   Smazat
 3. Ahojky, co třeba tipy na dobré restaurace nebo nějaký recept na něco dobrého k snědku? Fotky jako vždy super :-) hezký den.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jednou jsem tu měla tip na dobrou restauraci a od té chvíle se denně řešil vztah mezi mnou a majitelem. A bylo to otřesné. Takže to nechám spíše na občasných článcích a fotkách jídla.

   Smazat
 4. Na co zrcadlovku? Na takove fotky, co tu mas, staci mobil.

  OdpovědětSmazat
 5. Bože!!! To vypadá úžasně!!! ♥♥♥

  http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. gosh the cake Looks so delicious
  thanks for sharing :D

  with love your AMELY ROSE

  OdpovědětSmazat
 7. Odpovědi
  1. Já jsem seděla bohužel jen u salátu, ale taky mi moc chutnal.

   Smazat
 8. Toľko hodín a ty mi robíš takéto chute na jedlo! Krásne fotky a určite fotografické jedlo a nápoje :3 ♥

  * Le blog de la Licorne *

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!