Tubus BH Cosmetics Studded Couture

4/17/2017

Všem přeji hezký den! Dnes mám pro vás spoustu hezkých fotek, konečně jsem se dočkala svých štětců od BH Cosmetics. Dlouho jsem je chtěla a konečně je mám u sebe. Jedná se o sadu 12ti štětců v koženém pouzdru. Tubus je ideální pro skladování štětců, pro přenášení na akce, na cestování a tak dále, proto jsem je nutně potřebovala. Pracovní pás s sebou tahat určitě nemůžu, tohle je ideál.

Jakmile tubus otevřete, slouží jako stojany. Jeden na čisté štětce, druhý na použité. Což je vysoce praktické.Tubus je kožený, má zlaté nýty a matné knoflíčky na stranách, kde se tubus zapíná. Je opravdu elegantní, jednoduchý, luxusní.
Tubusů od BH Cosmetics je víc, některé mají i více štětců, ale prošla jsem snad všechny recenze a tyto štětce jsou nejlepší (hebkost a hustota je nejlepší ze všech). Některé tubusy (a stejně tak i štětce uvnitř) jsou větší, ale kvalita štětin je slabší, štětce jsou hrubější. Někomu to ale vyhovuje. Já je použiji hlavně na přesuny, potřebuji je nosit v kabelce. Bez štětců se neobejdu už vůbec.
Pro dnešek je to všechno! Mějte krásný den! 

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Jsou nádherný, moc se mi líbí ty barvy. Já mám od nich bílou sadu a jsou taky krásný, ale kvalita je hrozná bohužel :(

    Simple living: Můj paleo jídelníček

    ReplyDelete
  2. Krásný lak na nehtech! :)

    ReplyDelete

Subscribe