Dokonalý toaletní stolek

By Elizabeth Lore - 5/06/2017

Od počátku mého blogování jsem měla oblibu v nábytku a obzvlášť jsem byla zatížená na toaletní stolky. Pak také na vybavení šatny a tak dále. Vlastně jsem si tím splnila sen, vlastní mísnost, veliká šatna a krásný toaletní stolek. Doma mám toaletní stolky dva, jeden v rockovém stylu, ten teď slouží mému Michalovi. A druhý v romantickém venkovském stylu, čistý bílý, který mám v šatně. Vlastně mám tři, zapomněla jsem na bílý stolek, který teď stojí v pracovně a je na něm iMac. Vzhledem k tomu, že máme veliký dům, nábytku není nikdy dost. Nábytek kupuji stále, dělá mi to šílenou radost a jsem ráda, že můžu něco tvořit a investovat do domácnosti. Pořád vybírám další kousky nábytku, na Favi je toho strašně moc. Odkazy na stolky vám dám sem, tedy podle čísel 1, 2, 3.
Ráda bych měla stolek i v ložnici. Od přítele jsem dostala vlastně novou ložnici, vybrala jsem zase venkovský styl, vše slonovinové. A do této ložnice bych stolek potřebovala. V ložnici máme i balkón, který vybízí k popíjení ranní kávy. Ta vidina, kdy sedím u svého stolku, otevřená okna, výhled ven, záclony až na zem. Pokud se zadaří, vybrala bych si tento stolek na Favi. A když mi to finančně výjde, objednám i dekorace. Hodila by se mi nějaká větší soška na zem, do rohu místnosti, možná také k oknu. Tohle je můj nejoblíbenější stolek, ale teď bych chtěla něco zajímavějšího, jako na fotkách v úvodu článku. Taky jsem si vybrala nějaké doplňky. Tohle zrcadlo by se mi šíleně líbilo, vybrala jsem jedno větší, ale to už bohužel není k dostání.


Ke každému toaletnímu stolku potřebujete i stoličku, židli, křesílko. Tahle se mi líbí asi nejvíc. Máme rádi přírodní materiály, stejně tak i venkovský styl, zvířecí motivy, ale spíš ty kožešiny. Tohle je ideál.


A pro dnešek je to všechno. Mějte krásný den! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Druhý a třetí stolek super!

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj Eli, dnešní článek s fotografiemi mě přivedl k otázce, jaké knížky máš ráda? Ať už obecně žánry, nebo konkrétní tituly. Děkuji a přeji hezký den! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já na čtení nemám moc čas, vzhledem k tomu, že mám dost práce se psaním.

   Sama bych jednou ráda knihu napsala, nebo je to spíš i přání mého otce (snad se k tomu dostanu).

   Ke knihám má celá moje rodina vřelý vztah. Sestra i otec zhltnou celou knihu na dvě sezení, což není bohužel můj případ. Ale mám ráda například knihu Steve Jobs (od Waltera Isaacsona), Kytici (to je moje srdcovka už od puberty - sama jsem ji recitovala na vystoupení a do teď na to vzpomínám) a také třeba na odlehčení Markýze de Sade.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!