Oblíbené letní drinky a fotky z víkendu!

By Elizabeth Lore - 5/19/2017

Na víkendy se vždycky těším, protože máme s přítelem volno a když mám syna u prarodičů, odpočineme si opravdu na maximum. Pak je také prostor na alkohol, což já v létě ráda. Jako (bývalá) barmanka si umím vybírat a náležitě ocením i letní míchačky. Stále jsem ale věrná protřelému Aperolu, také Mojitu a ginu v různých podobách. Akorát jsem si vyzvedla zásilku z Alkohol.cz a jela jsem na oběd do Galerie. Tu nejkrásnější lahev jsem vzala s sebou, abych ji mohla rovnou nafotit. Musím říct, že je to zvlaštní tahat s sebou v kabelce láhev ginu a pak ji rovnou vytáhnout mezi lidmi. Ale už mě tu znají a nikoho nepřekvapí, když si jako blogerka tahám na stůl kde co a prostě fotím. Je štěstí, že si lidé na blogery už zvykli.


Objednala jsem si set na míchání Aperolu, kde najdete tedy samotný Aperol a k tomu samozřejmě Prosecco. Doma už si musíte připravit jen led a dobré sladké pomeranče. Já tam někdy dám i mátu, abych měla změnu. Zkusit můžete i grep s pomerančem.Sluníčko už zapadalo a to si zasloužilo samozřejmě fotku. Musím říct, že na této zahrádce se člověk cítí jako na dovolené. Připomíná mi to atmosféru v Central Parku v New Yorku. Tohle mi ty dny v USA bohatě vynahrazuje.


A tahle lahev je opravdový růžový panter, tedy diamant jménem růžový panter samozřejmě. Jmenuje se Pink 47, je to prémiový londýský suchý gin, vyhrál spoustu mezinárodních cen a zaujímá přední pozici v kategorii bílého alkoholu, zcela zaslouženě. Je evidentní, že jsem si ho vybrala díky jeho vzhledu, ale musím říct, že jsem po něm toužila už nějakou dobu, je to prostě holčičí záležitost. I když musím říct, že si ho teď objednával i známý do svého baru, kam chodí povětšinou pánové. Jak říkám, tento gin má jméno, svoje kvality a je známý opravdu dost, má něco do sebe.


Samozřejmě to dnes nebude jen o alkoholu, ale i o dobrém jídle, které je vlastně s alkoholem úzce spjaté. Je dobré si vybrat kvalitní pití ke své večeři, ovšem tam už bych zabrousila spíš k vínu. A pokud jde o samotné vaření, i tam se alkohol objevuje celkem dost. Kamarád ve své restauraci dělá dokonalé kuře na koňaku, lepší kuře jsem nikdy nejedla. Každopádně tentokrát jsme byli na večeři v Galerii, kde jsme si dali něco jiného. Já si dala tedy opět kuře a přítel jako obvykle burger. 
V Galerii mají překrásný nábytek, obzvlášt tento prosklený stůl s kovou konstrukcí, ve kterém jsou živé květiny.


Díky krásnému počasí jsem vytáhla svou Almu od Lojzíka a k ní jsem vzala nové botičky. 


Gladiátorky nosím moc ráda, tyhle jsou hodně barevné, ale jsou to mé barvy, které nosím ráda, tedy sytě modrá a červená. Proto se nebojím případného kombinování outfitu, ty boty se mi hodí vážně skoro ke všemu. Nebo stačí jen černé šaty a je hotovo.


A pro dnešek je to vše. Užívejte krásného počasí a mějte hezký den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

16 komentárov

 1. Krása!! Fotky, prostředí, detaily outfitu :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Přesně tohle je naše Elizabeth-gladiátorky, krásné výrazné nehty ladící s opálením, léto..takhle tě mám nejraději. Už je to nějaký pátek, co jsem tě přestala sledovat pravidelně, protože mě moc nebaví kosmetika a hauly. Čas od času ale přecejen nakouknu a tento článek mě vrátil v čase, kdy jsem hltala každý letně laděný, nebo outfitový článek <3

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to jsem si říkala, aby to někoho bavilo, když nenafotím celý outfit. Tak to jsem moc ráda, budu teď fotit víc z toho, co nosím atd.

   Smazat
 3. Jak dlouho jsi dělala barmanku?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle nepočítám, ale dělala jsem na baru, v herně i v kavárně. Proč se ptáš?

   Smazat
 4. Great post!

  You have a nice blog!

  Would you like to follow each other? Let me know on my blog with a comment! ;oD

  Have a great day!

  xoxo Jacqueline
  www.hokis1981.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dear, thanks for your comment. I will let you now, ok? Your blog is really great.

   Smazat
 5. Krásný report :)

  OdpovědětSmazat
 6. Aperol Spritz jsem loni vůbec nemusela, ale pak jsem mu přišla na chuť a už se těším, až si ho namíchám :)

  Simple living: Mých 7 zdravých návyků

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem se ho naučila pít vyloženě v Itálii a díky tomu si ho umím sama dost dobře namíchat, když vím, jak má opravdu chutnat. Je skvělý!

   Smazat
  2. Tak to asi nevis jak ma spravne chutnat, do spravnyho spritzu patri totiz i sodovka ;P

   Smazat
  3. Tvůj komentář absolutně nechápu a nevím, na co reaguješ. Já to vím a nevím, proč mi to říkáš. Jsem bývalá barmanka, takže mi to připadá celkem směšné, že mi to tady oznamuješ jako nějakou novinu.

   Smazat
 7. Všetko vyzerá tak krásne ♥ Musíš si naozaj všetko užívať plnými dúškami ❀

  ❀ Blog de la Licorne ❀

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víkendy vždycky, když jsme spolu! I ty užívej léto!

   Smazat

Děkuji za nový komentář!