Cukrárna Ollies

By Elizabeth Lore - 5/08/2017

Dnes mám pro vás report z cukrárny Ollies, sice to pro nás byla do Olomouce trochu zajížďka, ale byl to boží výlet. Venku bylo teplo, takže jsme poseděli na zahrádce. Dala jsem si malinovku a ještě jsme zkusili pistáciový shake. Ten byl obzvlášť dobrý, plný oříšků, krásně hustý. Hlavní byly samozřejmě zákusky, ale nejvíc mě dostaly makronky. Posuďte sami.


Na výběr jich byla hromada. Vyzkoušeli jsme všechny.
A u makronek ještě zůstaneme. Tohle bych nazvala makronkovým hamburgerem. Objednala jsem ho příteli a díky tomuhle obrovi nechtěl jít ani na oběd. Oba dva jsme byli sytí z jednoho kousku.Zákusky mají kvalitní, i bez lepku, výběr mají opravdu nekonečný. Zákusky Ollie's jsem znala už nějakou dobu, chodila jsem na ně s přítelem do OC Aupark v Hradci Králové, konkrétně do kavárny Level. Porce jsou obrovské, zatím po mě musel přítel pokaždé dojídat. A pokud jde o Ollie's pobočky, jsou tedy v Olomouci samozřejmě a také v Ostravě!


Zmiňovaná malinovka, spousta velkých sladkých malin uvnitř. Na kolíčku byl i krásný papírek se vzkazem, který se mi podařilo namočit, takže ho na fotce nemám. Ale je to skvělý nápad, kavárny obcházím hodně a ještě jsem to nikde neviděla.


Samozřejmě tu točí i zmrzlinu. Cukrárna se vším všudy. Obdivuji personál, že vše stíhají, ten sortiment je obrovský. Od malička miluji tyhle kornoutky, ne ty hnusné, takřka papírové a bez chuti.Ještě jsem si dovolila skočit za bar a našla jsem i Ollie's džemy!


A tohle všechno jsme si odvezli domů. Balení všech zákusků a celkově sladkostí mají vážně stylové. Nemám ráda obyčejná balení, úplně to pak ztrácí to kouzlo. Jsem ráda, že v Ollie's mají všechno opravdu dotažené do detailu.


A pro dnešek je to všechno. Nemám moc fotek z prostoru cukrárny, bohužel bylo opravdu narváno, svítilo sluníčko, což mi při focení překáží a nebylo to tam moc prosvětlené vyloženě denním světlem. Jsem ráda alespoň za tyto krásné detaily, které jsem ulovila. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Mnam :-) vypadá to úžasně!!!

  OdpovědětSmazat
 2. Krása střídá nádheru Eli!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Mám z těch fotek radost! I z těch laskomin.

   Smazat
 3. takéto sladké dobrôtky môžem, a veľmi :) makrónky veľmi nie,ale nejaký zákusok ako je tá čokoládová tortička by som si dala hneď :)
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak k těm makronkám musím něco říct. Já jsem makronky nejedla, ale tyhle jsou tak zvláštně vláčné, nejsou suché, ani moc křupavé, jen povrch. Uvnitř je ten krém a celkově je to bomba. Od teď s makronkami začínám.

   Smazat
 4. Vylet do Olomouce za Sokolovou? :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naštěstí byla asi zrovna v práci v Anglii, takže jsem ji nepotkala.

   Smazat
 5. Všetko vyzerá tak lahodne! Hneď by som vyskúšala všetko. Makrónky naozaj krásné ♥ Ten hamburger by som rada vyskúšala. Takýto "hambáč" som ešte u nás vo francúzskej cukrárni nevidela. Džemy vyzerajú fajn taktiež. Och bože - určite by som odtiaľ odišla o niekoľko kíl ťažšia, haha :D ♥

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No těžší bys neodešla, protože ty zákusky jsou tak syté, že by se ti podařilo sníst sotva jeden, to mi věř!

   Smazat

Děkuji za nový komentář!