Zlatá paletka

By Elizabeth Lore - 5/18/2017

Tuhle tabulku čokolády už znáte, ale v jiném provedení. Měla jsem bílou čokoládu a teď mám tedy mléčnou, ale pozlacenou. Naprosté must have. Odstíny sice nejsou tak úchvatné jako balení, ale v práci se mi budou hodit až moc! Pro osobní užití bych vyplácala asi tři konkrétní odstíny, což mám u každé paletky stejné. A myslím, že nejsem jediná. Tuhle paletku jsem si každopádně pořídila do svého make-up kitu, takže ji nebudu používat, rovnou půjde do kufru! Ta poslední čokoláda dopadla špatně, tahala jsem ji s sebou všude, takže je domlácená, vyplácaná a dokonce se mi zlomil kloub při otevírání, takže ani nezůstane zavřená. Pokud jde o mé produkty v kitu, tak jsou všechny ve skvělém stavu a nesnesu žádné domlácené paletky nebo oprýskané obaly. Stíny nepráší, dobře drží i bez použití podkladové báze a při blendování se odstíny krásně spojí, paletka je skvělá. Tyhle čokolády mám prostě ráda a koupím si ještě jednu. Pokud by vás zajímalo víc, proklikněte se na mou minulou recenzi téhle čokolády, tedy té druhé, kterou mám. Odkaz tady. Myslím, že je nesmysl psát znovu článek o takřka stejném produktu, mění se jen odstíny uvnitř. Kvalita produktu je samozřejmě stejná, proto se určitě mrkněte i na zmíněný článek, na který vás odkazuji. Abych to upřesnila, tato se jmenuje Golden bar a ta bílá čokoláda je Naked Chocolate. 

A pro dnešek to bude vše! 

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. obal je naozaj úchvatný!:) Ja by som z nej najviac využila asi tie zlatisté odtiene, tie sú nádherné:) MR má naozaj skvelú kvalitu produktov, myslím, že zatiaľ som od nich nemala nič. s čím by som bola vyslovene nespokojná:)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukala jsem na některé Instagramové MUA a tyhle barvičky jsou opravdu skvělé, dá se s nima dobře tvořit, jen je to kapku složitější, ty odstíny nejsou až tak typické.

   Smazat
  2. S tou kvalitou souhlasím. Nikdy jsem nebyla nespokojená.

   Smazat
 2. Jaká je prosím cena?

  OdpovědětSmazat
 3. Už som ju videla ♥ Vyzerá krásne, ale ja už mám veľmi veľa zemitých a hnedých odtieňov, haha ❀

  ❀ Blog de la Licorne ❀

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!