Znáte slupovací laky?

By Elizabeth Lore - 5/23/2017

Konečně jsem si našla čas na dnešní článek. Sama tedy ani nevím, kde začít. Tak tedy! Prošla jsem si vším, pokud jde o nehty samozřejmě. V poslední době jsem skočila po hlavě do gelových nehtů, což byla asi největší chyba. Potom přišel na řadu gelový lak na zapékání, který moc nevydržel. A nakonec mi nehty zničilo potahování nehtů gelem. Poslední nadějí pro mě byly slupovací laky Little Ondine. Ty ale nevydržely moc dlouho, jsou vhodné pro denní lakování a časté střídání barvy. Také mají výhodu v nenáročné aplikaci a hlavně jsou přírodní, bez zápachu a bez nutnosti použití odlakovače. Já ale potřebuji něco, co mi nebude ničit nehty, ale zároveň něco, co pár týdnů vydrží.Díky kamarádce jsem objevila slupovací laky Alessandro, ale podstatné je, že se zapékají. Pokud jde o nehty samotné, vždycky mi je dorasovalo právě pilování nehtů. Gelový lak i gel se sundává pilováním celého nehtového lůžka. Mé nehty byly slabé jako papír. Už jsem na to neměla nervy, nic nepomáhalo a nehty už jsem měla tak citlivé, že jsem nemohla umýt ani nádobí.Laky Alessandro u nás nejsou moc známé. Nechtěla jsem opět hledat někoho, kdo laky Alessandro používá, tak jsem si pořídila veškeré vybavení domů a nehty si lakuji sama. Naučila jsem se to hned, takže nikde nebyl problém. Až teď jsem konečně spokojená se svými nehty a nemusím každé tři měsíce zkoušet něco nového.Tento článek je už tak silně vychvalovací, ale je to opravdu skvělá záležitost. Jedinou nevýhodou je vysoká cena. V tomto případě za kvalitu opravdu zaplatíte adekvátní sumu. Co se týče výdrže, pohybuje se to okolo deseti dnů. Ale někomu Alessandro vydrží i pět týdnů. Při sundávání nic nepilujete, prostě lak jen sloupnete. 
A pro dnešek je to všechno. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Elizabeth, máš krásné nehty. Určitě si uměláky nedávej!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, snad už mě to znova nenapadne. Smaozřejmě mě to někdy láká, ale vím, že by mi ty nehty začaly vyloženě vadit už během týdne.

   Smazat
 2. Nebylo by nejlepším řešením dát aspoň na půl roku nehtům oraz a nelakovat je vůbec nebo nanejvýš vápníkem? Já jsem k těmhle všem zapékacím vymoženostem dost nedůvěřivá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě jsem pak nějakou dobu nehty měla přírodní a lakovala jsem jen výživu. Dělám to i teď, že mám nehty bez laku, bez čehokoliv. Ten nehet musí někdy dýchat.

   Smazat
 3. Tvoje fotografie sú proste úžasné! Je ťažké odísť z tohto blogu! :)
  Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))

  SYDNEY SLEEK BLOG-KLIK

  OdpovědětSmazat
 4. Ta lampa je tak krásná :) nehty obdivuhodné Eli :)

  OdpovědětSmazat
 5. Odpovědi
  1. Když se mi nelámou, tak ano, ale někdy to bývá katastrofa. Obzvlášť, když se mi zlomí jen některé, vypadám pak šíleně, ale asi si toho okolí ani nevšímá, to je mi jasné.

   Děkuji!

   Smazat
 6. Jejda, vy jste gelové laky pilovala :-o juvaj,já gel lak tedy nepiluji, max jen naruším a aplikuji acetonový odlakovač a nehty mám jen lehce vysušené alkoholovým odmašťovačem, který používám před aplikací. Ale na slupovací bych ráda taky přešla, přecijen by to nehtovou ploténku mělo ničit méně :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem nepilovala nic. Chodila jsem do salonu. Buď mi nehty pilovala nebo použila aceton. Zkoušela jsem toho hodně a různé salony.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!