OUTFIT

By Elizabeth Lore - 6/16/2017

Zase jsem nafotila outfit, který běžně nosím, nic nuceného, nic, co bych prostě vzala jen kvůli focení outfitu. Žádná reklama, žádná propagace, prostě to, co mám ráda a tahám pořád. Šněrovací gladiátorky mám už druhý rok, zatím se drží, jsou skvělé, jen trochu nepohodlné, někdy se rozvazují. I když teď jsem je měla celý den a bez problému. Kabelku mám chvíli, je celkem univerzální, hodí se ke všemu. Dokonce i k tomuto khaki bomberu, ten samý mám i v černé, dovezla jsem si je z Prahy. Skater šaty mám nové, každý rok si koupím vlastně ty samé, obyčejně černé skater šaty. Konečně se mi podařilo sehnat je v normální délce, ale i tak stačí aby trošku foukalo a sukně jde nahoru. Na kabelce mám ještě bandanu Louis Vuitton. Na ruce hodinky Michael Kors a to bude asi vše. A zapomněla bych na brýle, ty mám také z Prahy. Celkově mám z Prahy asi úplně všechno, protože v Pardubicích toho moc není. 


bomber Bershka šaty Gate kabelka Guess bandana Louis Vuitton brýle Choies boty Gate

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Srší z toho letná energia! Super! Som rada, že po dlhom čase zasa outfit post ❀

  ❀ Blog de la Licorne ❀

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Minulý týden byl taky. Bude to asi týden, nevím přesně. Každopádně teď žádný nemám, musím jít zase fotit.

   Smazat
 2. Mě se moc líbí jak jsi opálená, moc ti to sluší :-) outfit se mi líbí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To opálení je zase příjemná náhoda, jen tak jsem polehávala, sotva deset minut na slunci a bylo to. A sjednotila jsem to jednou návštěvou solária. Jdu sotva jednou za měsíc. Krásně se to vytáhlo.

   Smazat
 3. Ta první fotka<3 moc se mi líbí i make-up, prozradíš, co jsi použila na kontury, Eli?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na kontrury leda tak své lícní kosti. Nekonturuji - osobně neuznávám takové líčení, které z vás udělá někoho jiného a změní tvar obličeje, nosu a všech základních rysů.

   Smazat
 4. Aha, to jsi šťastný člověk. Ikdyž si stejně myslím, že sis právě lícní kosti zvýraznila tvářenkou, z fotek je to patrné.
  Nicméně, jak říkám, super make up i opálení. Sluší ti to:)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!