Adidas Tubular

By Elizabeth Lore - 7/18/2017

Už jednou jsem vám na blogu psala o svých nákupech přes www.plnapenezenka.cz, kde máte cashback z každého nákupu. Tedy část sumy vám vrátí, pokud nakoupíte přes PP samozřejmě. Obzvlašť se to vyplatí u dražších položek. Do teď jsem přes PP objednávala hlavně kosmetiku, ale v jejich seznamu obchodů toho najdete celkem dost. Každé odvětví, spoustu značek, například i Douglas, Aliexpress, Footshop, Tchibo, Zoot a tak dále. Mám pro vás speciální link, přes který se můžete na PP registrovat a získat tak speciální slevu při nákupu na Footshopu, konkrétně 8% (místo obvyklých 4%). Pak také nákup na Aliexpressu, cashback by byl 10% (místo obvyklých 5%) a samozřejmě pro vás mám i výhodný nákup na Douglas, tedy s cashbackem 10% (místo 5%). Klikněte sem, registrujte se a nakupujte. Mnozí z vás jsou učitě už registrovaní. Pokud nechcete, aby vám tahle nabídka utekla, doporučuji registraci kohokoliv z rodiny například.


Ale zpátky k mým teniskám. Zvláštní je, že jsem si je vyhlídla už kdysi, ale zamítla jsem je, ani nevím proč. Každopádně jsem moc ráda, že jsem se po čase rozmyslela a že jsem je vůbec ještě sehnala. Moc se mi líbí způsob vázání tkaniček, celkově i samotné tkaničky, jsou pevné, nejsou to ty typické hadrové tkaničky, které nejdou nijak uvázat, nemám je ráda. Barva je božská, materiál také, jsou takové melírované. Na opálených nohách je to skvost. Poslední zvláštnost těchto tenisek je samozřejmě podrážka. Dělají pěkné chodidlo, lichotí nohám a já si je klidně vezmu i k šatům. Ráda do nich nosím i síťované černé ponožky. Už jste je vlastně viděli v outfitu, který byl nedávno na blogu.
Přesný název těchto tenisek je Adidas Tubular Shadow Knit - barvička Tan.Přeji všem pěkné nakupování a co nejvyšší cashback! Krásný den mějte! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Tak tieto topánky sú maximálne dokonalé! <3

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná je pořídím ještě černé, když je seženu. Jsou bomba.

   Smazat
 2. Ano poznám tuto stránku a tiež tak občas nakupujem. Tenisky sú pekné :)
  Štýl ženy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono se to vyplatí. Párkrát se mi i stalo, že jsem se na PP zapomněla přihlásit, to pak zamrzí. Ten cashback je pak znát.

   Smazat
 3. Sú vážne fajn! Vyzerajú veľmi pohodlne °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!