Konopná kosmetika Cannaderm

By Elizabeth Lore - 7/20/2017

Recenze přírodních produktů mě baví a dnes mám pro vás článek o produktech značky Cannaderm, které jsem získala díky výzvě na Blogerky.cz! Konkrétně pleťový krém a pleťovou vodu. Tato řada je určena pro aknózní pleť, což se mě bohužel týká. Sice jen chvilkově, ale i tak je to pak velký problém. Jako vizážitka potřebuji, abych měla hezkou pleť, na kterou se dá líčit jako na plátýnko. Není akceptovatelné, abych měla ošklivou pleť, neupravené líčení, nehezké nesrovnalosti. Pokud jde o líčení, hlavní problém je pouze akné. Se vším ostatním si poradím. Samozřejmě, dokážu nalíčit všechny druhy pleti. Věřte mi, že zkušenosti mám bohaté, obzvlášť pokud jde o problematickou pleť. Ale jde mi o mou vizitku, nechci nikomu doporučovat nic, co by nefungovalo a o tom vypovídá můj obličej, pleť, líčení. Rčení o kovářově kobyle v tomto případě opravdu neplatí. Jako vizážista musíte vypadat dobře a mimo to i zapamatovatelně. Často se fotím s modelkami a byla by ostuda nemít hezký a čistý obličej. Alespoň tak to vnímám já. Musím dodat, že o sobě vím, že jsem na sebe mnohdy hodně přísná, mám to v povaze.Ale teď už zpátky k dnešním protuktům. Před několika dny jsem byla u kosmetičky a dostala jsem pochvalu, pleť mám v pořádku, pečlivě opečovávanou, ale stále mám dny, kdy mám problém s akné, sice jen chvilkově, ale obličej mi to hyzdí bravůrně. Lokální ošetření mi nikdy nepomohlo, takže jsem se uchýlila k používání denní péče v podobě krému a pleťovky z řady Aknea.
Při testování jsem spozorovala hlavně to, že tyto dva produkty fungují spolu. Jeden bez druhého nemá až tak velký vliv na nápravu stavu vaší pleti. Stejné je to s mytím vlasů, vždycky si vlasy umyjete, ale použite i masku, zábal, kondicionér, cokoliv. Bez toho by péče o vlasy neměla smysl. Ale to už jsem odbočila. Byla to taková metafora, čistě pro vaši představu.Konzistence krému je hutnější, není tekutý, řídky. texturu má ale velice jemnou, což od pleťového krému očekávám. Vůně je svěží, výrazná, taková typická konopná, cítím tam trochu máty.


A pro dnešek to bude vše. Mějte krásný den! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Zapomělas tam vložit tu recenzi.

  OdpovědětSmazat
 2. Zase jenom reklama.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedostala jsem zaplaceno, reklama se zdarma nedělá. Nejde o reklamu. Jde o recenzi produktů, které jsem se rozhodla otestovat díky výzvě na Blogerky.cz, kde vybrali určité blogerky k testování. Proč to odmítat.

   Smazat
 3. Konopnú kozmetiku na svoju pleť používam veľmi rada :)

  OdpovědětSmazat
 4. Vyzerá fajn, ale mne osobne konopná kozmetika veľmi nepomohla :( °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!