Let's talk about Brows!

By Elizabeth Lore - 7/21/2017

Dnes mám pro vás tip na nové produkty k úpravě obočí. Sama toho mám celkem dost, paletky, tužky, gely, kartáčky. Prostě jsem zkusila všechno a všechno taky používám. Každopádně dnes jde o paletku Artdeco. Tu si musíte objednat samostatně, tedy prázdnou. A k ní už si dokoupíte odstíny, které chcete. Řada Let's talk about Brows má spoustu produktů, ale já jsem se rozhodla pro stíny a paletku, která je součástí této řady s produkty pro úpravu obočí. Paletka je zvláštní jen nápisem na vrchní straně. Pokud by vám nápis vadil, můžete si objednat obyčejnou paletku, kterou má Artdeco běžně v prodeji.


Paletka je magnetická a je čistě na vás, co si do ní dokoupíte. Vzhledem k tomu, že tuhle paletku chci mít rozpoznatelnou od ostatních, vybrala jsem tu s nápisem.


V nabídce stínů řady Let's talk about Brows bylo několik krásných odstínů, které se dokonale hodí pro úpravu obočí. Abych to upřesnila a vysvětlila vám, proč jsem z toho tak nadšená - je nepopsatelně těžké najít ten správný odstín, který chcete a potřebujete. A když už ho najdete, tak ho přestanou například vyrábět, nebo je v obrovské paletce s další spoustou odstínů, které ovšem pro své vlastní užití nepotřebujete a tak podobně. A to je taky ten důvod, proč jsem objednala dva totožné odstíny, tedy Coffee.


Jeden stín si nechávám zavřený, nechci je zbytečně pitvat oba. Do paletky se vejdou i takto zavřené, tedy v původním obalu.Časem si chci objednat ještě světlý korektor, kterým obočí orámuji a začistím (možná to znáte z ruzných MU tutoriálů). Takže jak říkám, je na vás, co si do paletky dáte. Hodit se vám tam může například i klasický oční stín v nějaké světlé tělové barvě, který můžete používat k projasnění obočí. Každý je zvyklý na něco jiného. A pokud jde o líčení obočí, ja sama ty způsoby stále měním. Teď jsem měla období, kdy jsem používala jen gelovou řasenku, kterou jsem obočí nabarvila a učesala. S obočím jsem aktuálně celkem spokojená, takže se s tím moc netrápím a jsem s tím rychle hotová. Nakonec mám pro vás swatche.Mějte pěkný zbytek dne!


 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Proc nedas k clanku fotku tveho upraveneho oboci touto paletkou? Clanek nema vyznam se swatchem na ruce :(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S tím nesouhlasím, nemyslím si, že článek nemá význam. Pokud si objednáváš produkty na eshopu, nikde nemáš fotky už nalíčeného obličeje, dokonce ani swatche. Možná to některé eshopy dělají, ale nevím o tom.

   Bohužel fotky obličeje nemám, nefotím portréty sama doma. Portréty dělat neumím a nechci na blog dávat neprofesionální fotky. Už to není jako dřív, že jsem něco vyfotila klidně i iPhonem a bylo mi to jedno.

   Smazat
 2. Vidím, že daný odtieň by sa hodil! I napriek tomu, že mám tmavé čierne vlasy, predsa len mi vyhovuje tmavšie hnedé obočie. Ďakujem za tip °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám na vlasech aktuálně černohnědý odstín, ale ta má světlá barva se stále dere na povrch. Každopádně ten odstín se mi fakt skvěle hodí a klidně by sednul i tobě.

   Smazat
 3. Super tip! Artdeco miluju. Díky M.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já od nich mám ještě jednu limitku očních stínů, ale podařilo se mi ji rozbít. A pravidelně jsem si kupovala štiplavý lesk na rty, ten je od Artdeco nejlepší, srovnatelný s tím od Diora.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!