Opalování s Avivir

By Elizabeth Lore - 7/05/2017

Tento rok jsme rozhodli, že se k moři konečně podíváme, protože mořský vitamín mi chybí a všichni už potřebujeme kalamáry, chobotnice a rybky všeho druhu. U moře se většinou nemusím ani opalovat, stačí mi být vystavená slunci a hned se opálím. Tím spíš mi hrozí spálení, které vám znepříjemní celou dovolenou a díky bolestem se ani nevyspíte. Hodně lidí to zanedbává a nedojde jim, že spálená kůže je celkem vážný problém. Vaše kůže je orgán, je důležitá, potřebuje péči a ochranu. Produkty Avivir Aloe Vera obsahují vysokou koncentraci ekologické a aktivní Aloe, až 99,5 %. Krém není parfemovaný, neobsahuje parabeny, barviva, alkohol a ani minerální oleje. Výrobky Avivir jsou označeny značkou Severské labutě, což znamená, že se jedná o ekologicky šetrné výrobky vysoké kvality. Já mám k testování dva produkty, takže se na ně mrkneme.


Opalovací mléko splňuje nejnovější standardy pro ochranu před slunečním zářením. Předchází sluneční vyrážce a pečuje o pokožku. Obsah Aloe je zásadní. Kdykoliv mám problém s pokožkou, vsadím na Aloe, ať už jde o podráždění kůže, zarostlé chloupky a různé nesrovnalosti pokožky. Právě složením mě tyto produkty zaujaly, takže jsem se těšila na jejich testování. Obsahuje pouze organické sluneční filtry, rostlinné oleje, vitamin E a mimořádně vysokou koncentraci ekologické Aloe Vera, což jste se dozvěděli už v úvodu článku. Zvyšuje přirozenou obranyschopnost pleti a podporuje její regeneraci. Tato kombinace poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením. After sun má takřka to samé složení, takže nebudu opakovat stejné info o produktu. Podstatné je, že tento produkt pokožku chladí, zjemňuje a osvěžuje. Stejně jako předchozí produkt je samozřejmě pečující, zároveň také regeneruje a snižuje případné zarudnutí pokožky. Obsahuje optimalizátor opálení a se svým jedinečným obsahem sacharidů zvyšuje tvorbu melaninu, čímž výtváří opálení s lepšími výsledky.


Pro dnešek to bude vše. Po dovolené vám dám vědět, jak jsem s jejich použitím dopadla u moře, tam je to opalování úplně jiné, tak uvidíme. Produkty najdete na www.zdravinadzlato.cz! Článek je sepsán pro Blogerky.cz

  • Share:

You Might Also Like

0 komentárov

Děkuji za nový komentář!