Prosekárna Pardubice

By Elizabeth Lore - 7/11/2017

V Pardubicích je konečně Prosekárna. Mám pro vás pár fotek, ovšem fotky venkovních prostorů nemám, zrovna svítilo sluníčko a vůbec mi to nešlo nafotit. Pokud jde o podnik jako takový, je to něco mezi kavárnou a barem. Přes den se tu dá skvěle posedět u kvalitní kávy Cafe Del Doge, v ranních hodinách můžete i posnídat, no a večer tu můžete odpočívat v pohodlných sedačkách, venku případně i v plážovém lehátku, je to prostě balada.Z nějakého neznámého důvodu jsem si myslela, že je to restaurace, takže jsem se těšila na dobrý oběd. Tak to bohužel, obědy ani večeře se konat nebudou, ale tím spíš jsem ráda za další místečko kam můžu chodit psát články, klábosit s přáteli a užívat si volna. Je fakt, že v restauraci sedím u kávy nebo drinku vážně nerada. Restaurace jsou od toho, aby se tam jedlo. Na nějaké vysedávání to většinou není a dle mě se ani nesluší blokovat v restauraci stůl jen s kávou a sklenicí vody. Takže tolik k onomu faktu, že se nejedná o restauraci.


Prodává se tu samozřejmě prosecco, také dobré paštiky.


Domácí dezerty.
Na každém stole karafa s čerstvou mátou.
K pití si můžete dát nespočet drinků, zmiňovanou kávu Cafe Del doge a hodně mě zaujala cola Fentimans slazená karamelem.Sypané čaje Kusmi Tea myslím nikde jinde v Pardubicích ani nenajdete. Pro místní je to myslím novinka, ale já znám Kusmi Tea už z Brna a miluji je. Skvělá obsluha mi dala k čajům i přivonět a je to síla, dostala jsem vyloženě aromatický kopanec do čumáku. Ty čaje jsou skvělé.

Jsou tu i salonky, prostory, kde se dá posedět ve skupině přátel, aniž by vás nějak extrémně rušilo okolí. Je to skvělé místo na eventy a oslavy. Nábytek je luxusní, vážně krásný a ojedinělý. Posuďte sami. Nakonec chci jen upozornit, že se nejedná o spolupráci ani honorovanou reklamu. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

Děkuji za nový komentář!