Vyhrajte s Notinem voucher na 5000,-

By Elizabeth Lore - 7/24/2017

Možná jste si na mém Instagramu cca před měsícem všimli, že jsem se zapojila do soutěže s Notinem. Soutěž #SummerYourself je jednoduchá, nezabere vám moc času. Stačí vytvořit koláž, kam přidáte své fotky. Svou podobu, kdy jste například vyletněná kráska a pak vaše druhé já, kdy z vás promluví vášnivá rockerka a tak dále. Každá z nás umí být divoká i romantická. K takovým změnám vám vždycky pomůže nejen styling, ale i celková vizáž, vaše líčení. A hlavní je, o co se vlastně soutěží. Vyhrát můžete voucher na nákup v hodnotě 5000,-. Soutěž končí už 15.8. 2017, takže směle do toho. Postněte na svůj Instagram podobnou koláž a hlavně přidejte hashtagy #SummerYourself a #notinocz! Pokud tápete, mrkněte se na tipy na letní líčení právě na Notinu, tady


Více informací o soutěži najdete na tomto odkazu, zde. Určitě vás také zajímají moje soutěžní fotky, takže vám je sem vložím, pro případy, že nemáte účet na Instagramu. Zvolila jsem své podpatkové jemné já, kdy si dovolím zvolit jedivatější barvy na rty například. A druhá fotka je spíš mé teniskové já, kdy volím kšiltovku, volnější oblečení a naopak výraznější líčení očí, hlavně silné linky na očích, klidně i kouřovky. Mějte pěkný zbytek dne! A přeji hodně štěstí v soutěži! Vaše E.

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Soutěže se bohužel nezúčastním, nemám instagram... Pořád ještě radši chodím ven a vídám se se skutečnými přáteli, než jen s těmi virtuálními ;) Každopádně Notino mám moc ráda a pravidelně tam nakupuji. Ta výhra je nádherná! :) Držím palce, holky!

    Kdybyste si náhodou chtěly zasoutěžit i jinde, mrkněte sem: https://www.brasty.cz/soutez, můžete vyhrát krásné pánské hodinky GANT! Hodně štěstí :)

    OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!