Balayage | melírovací technika

By Elizabeth Lore - 8/07/2017

Tak a po roce jsem tu zase s barvením vlasů. Opět jsem si nedala říct a pustila jsem se do zesvětlování. Obdivuji ty z vás, které dokážete setrvat u jedné barvy vlasů. Na kadeřníky jsem zanevřela, takže jsem si vlasy zesvětlila sama doma. Koukla jsem se na pár tipů, návodů a vybrala jsem si ideální způsob na zesvětlení vlasů. Zvítězila značka L'Oréal. Ombré už se mi moc nelíbí, takže jsem se rozhodla pro Balayage, i když mi to připadá spíše jako Sunkissed. Je to jemné zesvětlení, pravidelné. U Balayage jsou sem tam i širší pramínky, ty já bohužel nemám. Napoprvé je to super, moc se mi to líbí. Příště to prosvětlím o něco víc, tohle je opravdu slaboučké, ale je to skvělá změna, zatím se to všem líbilo. Na úvodních fotkách ze zrcadlovky to ale vůbec nevypadá reálně (ty odstíny). Koupila jsem si i barvu Garnier, ale ta byla celkem zbytečná. Pro větší zesvětlení si znovu koupím L'Oréal, barvu do toho plácat už nebudu. Akorát bych ty vlasy zničila. Příště chci vyzkoušet L'Oréal Colorista (v nabídce mají právě Balayage a Ombré). Vlasy mám  barvené, několikrát, používala jsem skoro černou barvu. Chytlo to krásně a vůbec mi to vlasy nezničilo, nespálilo, nepolámalo.
Tento kartáček je dokonalost, to nanášení je super.A o něco lepší fotky z iPhonu.


Pro dnešek je to vše. Brzy uvidíte vlasy v outfitu. Vaše Liz!

 • Share:

You Might Also Like

21 komentárov

 1. Vypadá to pěkně a na fotkách sluší :)

  OdpovědětSmazat
 2. Moc hezké, změna se mi líbí a moc Vám sluší :-) Euní

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to sice minimální, ale přidat můžu kdykoliv. Moc děkuju za pochvalu!

   Smazat
 3. Ty si tak nádherná, ty rty, aaach

  OdpovědětSmazat
 4. Ach, ooochaa tu samy anonym nad umelymi vlasy, to je blog ala melu z posledniho _|

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím? Pochybuju, že se sem někdo dívá několikrát během dne a v různých časových úsecích mi píše různé komentáře pod ten samý článek.

   A že melu z posledního? Každý post píšu, protože chci a baví mě to. Nepíšu články z povinnosti. Když nechci psát, nepíšu nic. A tento článek vzniknul tak, že mě napadlo prosvětlit si vlasy, zkusit si to. Hned ten den jsem to nafotila a zveřejnila na blogu, protože jsem z toho měla radost.

   Fotky vlasů jsem včera ještě fotila s profesionální renomovanou fotografkou. Co chceš víc? Mám ještě točit videa nebo to odvisílat na Primě?

   Proberte se ze sna prosím. Hezký den!

   Smazat
 5. Ahoj Eli, moc tu změnu nevidím, ale i tak ti můžu říct, že ti to moc sluší! M.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to bohuzel příšerne. Umelost

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No zrovna ty vlasy jsou asi to nejmenší :-D

   Smazat
  2. Vlasy díky tomu prosvětlení vypadají přirozeně, každý mi to chválí, jsou víc plastické a jakoby v pohybu. Dle kadeřníků ideál. Pro začátek to jde a hlavně jsem si to vytvořila sama doma.

   Pokud jde o mou podobu na fotkách, bude to filtrem nebo úpravou fotky. Jsou to fotky z iPhonu a ty skoro vždycky upravuji. Fotky ze zrcadlovky upravené nemám, ty nechávám být, pokud nejde o práci profes. fotografů.

   Smazat
  3. A za měsíc tu bude článek o nějaké zázračné masce na zničené vlasy, a za dva měsíce o tom, jak ses musela ostříhat a zase vrátit ke tmavé barvě. Vsadíme se?

   Smazat
  4. Proč o zázračné masce? Články o produktech na vlasy píšu často a produkty na vlasy používám skoro stejné pořád dokola, tj Kallos, Bamboo a další. Když o nich budu chtít napsat, tak o nich napíšu. Ale nechápu souvislost s tímto článkem.

   A štříhání neřeším, vždyť mám ty vlasy prodloužené. Tehdy mi spálili moje vlastní (do pasu dlouhé) vlasy. Teď už to je jedno.

   Smazat
 7. Tohle se povedlo moc. Tleskám. Předposlední fotka je nejhezčí. Mám svoje vlasy dlouhý a tmavý jako ty. Taky jsem něco takového chtěla zkusit. Kartáček je super, asi to taky zkusím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Předposlední fotka vypadá jak umělohmotná figurína. Nebo spíš nafukovací panna :-D

   Smazat
  2. Někdo by do mě měl píchnout špendlíkem, abych se vyfoukla.

   Smazat
 8. Tady asi někdo Elizabeth závidí.:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo, buď jsem tlustá a nebo jsem umělá a kozatá. Hezká být nesmím a vyžraná taky ne. :D

   Smazat

Děkuji za nový komentář!