Dermatologická inovace | A-DERMA

By Elizabeth Lore - 8/18/2017

Atopická kůže je nejkřehčí ze všech a proto je potřeba ji chránit před slunečním zářením. A-DERMA se péči o atopickou kůži věnuje už takřka třicet let a letos pro nás připravila právě tyto produkty A-DERMA Protect. 
Ochranný faktor SPF 50+ je dostačující sluneční ochrana. Díky specifickému fotoprotekčnímu systému ochrání kůži před škodlivým UVB a UVA zářením. Zásluhu na tom má i látka Barriestolide, která se získává z oleje výhodnků ovsa Rhelba. Ta posiluje oslabenou kožní bariéru. Krémy samozřejmě nejsou parfemované, stejně tak samozřejmé je, že obsahují emolienční látky, které jsou pro atopickou kůži důležité. A jako všechny krémy na opalování je i tento voděodolný. Druhý menší krém se používá po opalování. Jsem moc ráda, že ho mám, protože odjakživa používám aftersun krémy. Po opalování a koupání mám kůži strašně suchou a tak trochu osmahlou od sluníčka. Tento aftersun krém se jmenuje A-DERMA Protect AH, což je kyselina hylauronová, moje oblíbená látka, kterou uvítám v každém krému. Pokud nemáte doma atopáčka, možná vám stačí obyčejný krém na opalování. Ovšem fragilní kůže potřebuje mnohem lepší ochranu, než jen filtry. A každá kůže se stává fragilní, pokud je vystavovaná slunci. Sluneční záření škodí každému typu pokožky. Jednak poškozením kožní bariéry, což zapříčiní oslabenou ochrannou funkci kůže. A také poškozením buněk, což zapříčiní toxikaci a poškození buněčného DNA, což je to nejhorší. Ještě mám pro vás fotky konzitence krémů. Nejdříve tedy krém na opalování.


Po rozmazání je krásně vpitý do kůže. Žádný nevzhledný film na kůži, který určitě částo vídáte kolem sebe. Vůbec to nevypadá hezky, když má na sobě někdo špatně rozetřený krém na opalování. Většinou se jedná o krém, který snad ani rozmazat nejde.


A nakonec krém po opalování.


Článek byl sepsán do výzvy pro Blogerky.cz! • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Prosímtě, co jsou to ty emolienční látky a proč jsou důležité?
  Le.

  OdpovědětSmazat
 2. no ten zaber, jak bezi je suprovni :)

  OdpovědětSmazat
 3. Moc hezké děti. Líbí se mi jak jsi článek pojala. Super!

  OdpovědětSmazat
 4. Krémy s vysokým SPF ma vždy oslovia ♥ °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!