Letní hodinky | TRENDHIM.CZ

By Elizabeth Lore - 8/01/2017

Jak typické, že se mi líbí spíš pánské hodinky. S přítelem jsme celý večer vybírali, co nakoupit na Trend Him, ale nakonec jsem vybrala hodinky. Zamilovala jsem se hned. Mají spoustu variant, ovšem já si vybrala růžově zlatý ciferník se spíše červeným náramkem. Nebo tedy ta červená je to hlavní, čím se náramek liší od těch ostatních. Tento model se jmenuje Gold Riviera, značka je Megir. Byly mi doručeny v krásném balení, krabička s polštářkem, jako z klenotnictví. Fotek mám pro vás celkem dost. Hodinky jsou moc krásné, fotila jsem je vlastně v průběhu celého dne, kdy jsem lítala po městě.Původně jsem chtěla stříbrné, ale zase zvítězila zlatá. Růžová zlatá se dá dobře kombinovat, tak nějak se dá vzít ke všemu. Ovšem stříbrné hodinky mi ve sbírce chybí a jsou outfity, ke kterým by se ty stříbrné hodily mnohem víc. Tak uvidíme příště, snad už se k nim dostanu. Mám spoustu šperků ve stříbře, takže stříbrné hodinky jsou potřeba.


Pokud se bojíte kombinování, kvůli barevnému náramku, nemusíte. Já je nosím úplně ke všemu, neřeším to. Ke všemu se hodí.


Pro dnešek je to vše. Krásný den mějte! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Tak ty jsou peckové :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Mne sa taktiež páčia pánske hodinky oveľa viac :) Vyzerajú oveľa viac elegantnejšie a štýlovo. Vybrali ste viac než len super! Sú neskutočné °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
 3. vazne krasne hodinky. vypadaji hodne luxusne :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!