Make-up a korektor v jednom

By Elizabeth Lore - 8/15/2017

Pročetla jsem několik recenzí o těchto Revlon Photoready Insta-Fix tyčinkách, protože jsem se je bála objednat na blind. Nějak jsem se nemohla rozhodnout, který odstín vzít. U nás jsou dostupné jen tři odstíny, obávám se, že jinde je jich dostupných mnohem víc, koukala jsem i na zahraniční recenze a tam rozhodně jen tři odstíny nebyly. Vzhledem k tomu, že jsem věděla, že vám o tomto produktu budu chtít psát, řekla jsem si, že vezmu dva odstíny a uvidí se. A jelikož jde o make-up a korektor v jednom, řekla jsem si, že světlejší mi poslouží jako korektor a ten tmavší použiji jako make-up. Předpokládala jsem, že je využiji tak či tak.
Konzistence je super, líbí se mi i velikost produktu. U takových tyčinkových make-upů se vždycky bojím toho, že se rychle spotřebují, ale tyhle tyčinky jsou celkem velké, takže vydrží. A pokud je budu používat jen jako korektory, tak je mám opravdu na dlouho. Zrovna korektor je věc, kterou většinou ihned vypatlám. A proto jsem je přestala i používat, vždycky byly hned pryč.
A samozřejmě swatche. Pokud jde o ty odstíny, ten nejtmavší se hodí leda na konturování. Myslím, že bude sedět málokomu. Já žádná bledule nejsem, ale na mě už by byl myslím moc. Vlevo Nude a vpravo Shell.

A pro dnešek je to vše, krásný den všem! E.

  • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

Děkuji za nový komentář!