NÁKUPY A NOVINKY

By Elizabeth Lore - 8/21/2017

Další novinkový post je tu, začnu botama, tyhle mám už dvoje, nejdříve jsem si koupila šedé a tyhle růžové jsem tam nemohla nechat, jsem ráda, že je tam ještě měli, protože jsem si je koupila až po delší době.


Sbírka mých hodinek. Ještě by to nějaké chtělo, ideálně stříbrné.


Nevím, jestli jste to postřehli, ale na Notinu mají i různé bytové vůně. Našla jsem tam difuzéry, taková ta vonná stébla, vosky, vonné svíčky, osvěžovače všeho druhu. Ale hlavně chci říct, že ty ceny jsou krásné. V akci tam toho najdete opravdu hodně, já už toho mám doma celkem dost. Tentokrát jsem objednala tuhle čistou jednoduchou vůni. Máme doma dvě patra, dvě toalety a schodiště. Osvěžovačů tu mám dost a stejně je necítím, když jich není dost. Nevím proč, ale já mám voňky ráda. Doporučuji mrknout na Air Wick, Glade a Yankee Candle. A podotýkám, že toto není plánovaná reklama, sama si všechno objednávám dle vlastního uvážení. To jen info pro ty, kterým připradá zvláštní, že se tu rozplývám nad osvěžovačem.


Šlehačková sukně, která poutá pozornost neskutečným způsobem. A zaujala i většinu z vás, hodně se spekulovalo o jejím původu, ale opravdu je neznačková, obyčejná.Zapomněla jsem zveřejnit post s kozačkami, který jsem měla původně připavený. Ale namrskám to sem. V tomto článku mám nafocené jen troje. Podzim se blíží a já se těším na kozačkové období. Minulý rok jsem nosila kozačky opravdu každý den, dokud to šlo. 


Vypadají sice nenositelně, ale díky platformě se to dá lehce zvládnout.Tyhle jsou hodně vysoké, až do půli stehen. Nohy jsem měla vždycky celkem hubené a musím říct, že bych uvítala užší.Ledové latéčko v Galerii, v tom teple se dá přežít jen u vody, na zahrádce s ledovou kávou a nebo někde ve stínu. Léto už nám sice pomalu končí, ale dokud jsou zahrádky otevřené, tak je to v pohodě. Už teď mi posezení na zahrádkách chybí.Konečně jsem si vybrala kryt na iP s tekutým fluidem. Miss Dior poznává určitě každý.


A nová peněženka, tu jste na blogu už viděli. Tyhle crazy věci mám prostě ráda.


A to bude vše. Krásný den mějte!


 • Share:

You Might Also Like

19 komentárov

 1. so nice look
  :>


  xoxo

  i invite to me too


  www.live-style20.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 2. A co letos, vezmou te konecne k mori?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vezmou? Kolik lidí by mě mělo brát k moři? Od moře jsem se vrátila před pár dny. Zaplatil mi to celé přítel. Ještě nějaký milý dotaz?

   Smazat
 3. A to je dobře, že jsi neseděla celé léto doma, jako minulé prázdniny;)

  OdpovědětSmazat
 4. Krásný botky Eli!

  OdpovědětSmazat
 5. Tie topánočky sú veľmi pekné ♥ Myslím tie prvé, ale ani tie čižmy nie sú na zahodenie ♥ °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
 6. Hubené nohy jsi měla naposledy tak ve dvanácti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že víte prd o tom, jaké nohy jsem měla ve 12ti. :D

   Smazat
 7. Great post dear ! I love your blog ♥
  If you want check out my blog . I write about fashion,beauty and lifestyle .Maybe we can follow each other and be great blogger friends.

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thanks for your comment! I will let you know my dear.

   Smazat
 8. Beautiful post, nice blog :D

  http://catherinehere.blogspot.hr/?m=1

  OdpovědětSmazat
 9. Pekna sbirka hodinek ;) Pokud chces dalsi, jak rikas, tak doporucuji tyto https://www.goldeligius.cz/guess-w0989l1.html uplne jsem se do nich zamilovala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám na hodinky docela dost nároků, i když nejde o nijak drahé hodinky, ale i tak, vybírám celkem dlouho, než se mi nějaké opravdu zalíbí. Nové hodinky zatím kupovat nebudu, ale uvidíme.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!