OUTFIT

By Elizabeth Lore - 8/31/2017

V dnešním outfitu mám po dlouhé době podpatky, protože mi přišly nové šaty. A k nim nic jiného než podpatky mít nemůžu, je to elegantní kousek, už jen ten materiál. Vzala jsem si velikost 38, ale měla jsem vzít menší, v pase , na břiše a na spodní části mám velkou rezervu, jsou mi tím pádem volnější. Byť díky tomu na fotkách vypadám silnější, stejně se mi líbí, ty šaty jsou prostě nádherné. Obzvlášť malá vlečka na rameni a zdobení. Kameny jsou veliké, pevně šité, s menším leskem. Proto jsem také zvolila lakované lesklé černé lodičky. Šperky mám zlaté, ke kterým ladí i výrazné zlaté kování kabelky. A pokud jde tedy o kabelku, nebála jsem se toho a vzala jsem si snad nejvýraznější kabelku, kterou mám. Je to vlastně jediná barva v tomto outfitu, dokonale ten celek rozbíjí. Opět je lesklá, lakovaná, tím pádem se hezky hodí k lodičkám. Nehty jsem měla také barevné, růžové s fialovým nádechem, i když tělová barvička na nehtech by také nebyla špatná.


šaty Modino kabelka Louis Vuitton lodičky Baťa náramek Jugar n Spice 

 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Ty seš tak luxusní ženská, to opálení a vlasy<3
  A taky se mi líbí, že tady tu Almu máš už pár let a pořád ji nosíš a je vidět, že se o ni dobře staráš. Pořád je jak nová. Takové drobnosti vždy o lidech hodně vypovídají

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju strašně moc. A ta poslední věta ohledně Almy, přesně ti rozumím, vím jak to myslíš a jsem ráda, že to takto vnímáš.

   Smazat
 2. Vypadáš dobře. Moc pěkný :)

  OdpovědětSmazat
 3. Tady jste úplně jako Pocahontas - s tím volánkem :-) Moc hezké, šaty Vám moc sluší! Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To mě moc těší. S tímto outfitem jsem si vůbec nebyla jistá, tak mě těší taková reakce.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!