VLASOPOST

By Elizabeth Lore - 8/28/2017

Vlasopost tu dlouho nebyl, no a hlavně si zaslouží menší update, protože jsou mé vlasy po letech zase zesvětlované. Minule jsem vám ukázala jen fotky z telefonu, sice povedené, ale jen z telefonu. Dnes mám pro vás fotky ze zrcadlovky, od fotografky, slibovala jsem vám je už v komentářích. Dnes nejde o žádnou odbornou recenzi, jde tak nějak o tipy a hlavně jde o to, abyste viděli moje vlasy v celé své kráse, kvalitně nafocené. Doufám, že se vám mé vlasy líbí. A tak i oceníte nějaké rady, jak se o vlasy starat, na co si dát pozor a jak se k nim chovat. Aktuálně to s péčí nehrotím a kupodivu jsou mé vlasy opravdu ve formě. Jsou těžké, pevné, lesklé, prostě krásné. Jsem moc spokojená. 


Fotky vlasů mi poslala fotografka Oleksandra Kosenko. Fotky vznikly vlastně náhodou, ale jsou krásné.
Fotky vlasů máme za sebou. Teď už zase k péči oně. Myslím, že už mé produkty znáte, tedy předně ti z vás, co mě sledují už delší dobu. Dnes chci ale mluvit o tom, co je pro vás důležité obecně, nebo spíš co je důležité pro mě, pokud jde o péči o vlasy. Začnu tím hlavním. Kvalitní žehlička na vlasy, kvalitní fén, kulma, cokoliv. Žehličku Remington Air Plates už nikdy za nic nevyměním. Před pár dny jsem si žehlila vlasy u kamarádky, má klasickou žehličku na vlasy. Bylo to pro mě peklo, vyškubané vlasy, sežehnuté, přepálené. Prostě to není ono, neklouže to po vlasech, vlasy to vyškubává. Věřte tomu, že s kvalitní žehličkou si můžete žehlit vlasy denně a nepříjdou k újmě. A další věc, hřeben. Když vidím ty hřebeny, co kdo používá, je to šílený. Většina mých známých a kamarádek naštěstí používá Tangle Teezer a podobné hřebeny. Ale ty kartáče, hřebínky, to je prostě hrůza, to zahoďte. Pokud se vám nechce utrácet, zkuste si sehnat alespoň cokoliv podobného.Tyhle hřebeny Dtangler jsou levnější, takže pokud nechcete vrážet peníze do Tangle Teezeru, tyto hřebeny jsou výborné. Už jen ta rukojeť.


Samozřejmě pokud jde o produkty, zmíním jen Kérastase a Bamboo. Tyhle dvě značky teď střídám nejvíc, ještě tedy můj Kallos, který používám pořád. Na ten nedám dopustit. Kérastase si kupuji často, Bamboo mám poprvé, ale dokonalost. Už jsem vypotřebovala ten šampon a nyní jsem se pustila do kondicionéru, je úžasný. Jen je škoda, že ho mám docela vyplácaný. Uvidíme, jak dlouho vydrží. Vlasy jsou díky němu každopádně krásné, uhlazené a hlavně lesklé.Pro dnešek je to všechno. Doufám, že se vám moje znovu prosvětlené vlasy alespoň trošku líbí. Já jsem nadšená. Pokud byste chtěli další článek o zesvětování vlasů, určitě něco sepíšu. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. To ale nejsou tvoje vlasy. To je prodlužko. Tak nelži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Svoje vlasy mám řekla bych delší, pod lopatky. Ale jde mi o to, že mám vlasy kvalitní, hezké, nemám je jako chemlon, i když tam mám i prodloužené vlasy do délek.

   A předně mi jde o to, že jsem je takhle hezky zesvětlila. Je to má práce a ráda se pochválím, líbí se mi ty vlasy. Co je na tom špatného?

   Nechápu tvůj komentář. Nikdy jsem netajila, že mám vlasy prodloužené, mám to snad v každém článku o vlasech.

   Smazat
 2. Ty sama mas krajsie fotky,tu mas na kazdej na sebe tien hlavy fotografky,skoda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fotky vznikly náhodou a vybrala jsem si je sama. Bohužel byl stín všude, v pozadí atd. Tohle mi připadalo nejlepší.

   Smazat
 3. Vlasy hezké. Tangle teezer taky můžu :-) Tipy na vlasové produkty určitě vyzkouším, jen mě mrzí, že je Kerastase tak moc drahý :-(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dá se sehnat levně. Klidně i na bazaru z druhé ruky. Zkus pohledat.

   Smazat
 4. Máš nádherné vlasy! Mne tá tmavá k tebe ide najviac °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V té černé moc ani nevynikla délka vlasů, takhle je to úplně super, mají jakoby tvar!

   Smazat
  2. Jakoby - zdá se mi to takhle lepší i k oblečení. Ty černé moc zanikaly, když jsem měla černé oblečení, což já nosím často.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!