Den s mojí Emou

By Elizabeth Lore - 9/29/2017

Po několika měsících za mnou zase přiletěla Ema ze Švýcarska a já jsem s sebou poprvé na naši schůzku vzala zrcadlovku. Vždycky toho času máme strašně málo a já ho nechtěla ztrácet focením. Na druhou stranu mi přišlo líto, že jsem vám o tom tím pádem nikdy nemohla napsat. I tak ale nastal problém, který jsem nečekala. Většinou se mi vybije baterka, zapomenu paměťovou kartu, cokoliv. Ale tentokrát jsem měla zakázáno fotit, prý se to na daném místě nesmělo, takže jsem ani nestihla nafotit outfit, mám jen jednu fotku u odpadkového koše, na které toho stejně není moc vidět. I tak mám ale pár fotek a jsem za ně ráda. Zašly jsme na jídlo do restaurace D'Lounge, kde nám zatím vždycky chutnalo. A po jídle jsme prošly pár oblíbených obchodů, tedy Mohito, Aldo a Forever21, kde jsem si koupila svoje páskové sandálky na podpatku. Po takových jsem toužila už dlouho. Na Emu se vždycky neskutečně těším. Jsme od sebe sice daleko, ale tím jsme si vzácné. Věřím, že tohle je jedno z těch přátelství, které něco vydrží a nestroskotá na pomluvách druhých, na neshodách a názorech okolí. 

Doufám, že se vám dnešní článek líbil, byť je krátký. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

19 komentárov

 1. Chceme videt Emu!

  OdpovědětSmazat
 2. To s tim fotakem chapu! Az prilis osobni posty, prilis nemusim, proto treba o Budapesti nebo o behani pisu jenom v prvni osobe a dalsi jmena nezminuji. Pokud si to ten dotycny, teda nepreji. Skvele, ze jste si uzily den.
  https://simplelivingstylebyvera.blogspot.co.at/Budapest-Paris of the East

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, někdy je lepší mluvit v jednotném čísle.

   Smazat
 3. Ema přiletí jednou za půl roku na chvilku a jdete nakupovat do výprodejů nejlevnějších hadrů? Divné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1) Ema sem nelétá jednou za půl roku. Za tři týdny se vidíme znovu. Ale dál si klidně namlouvej, že o našem soukromí víš vlastně úplně všechno.

   2) Já věci ve slevách mám ráda, alespoň si našetřím na nový bazén. Na co šetříš ty? Neuškodilo by ti, kdyby sis vážila peněz.

   3) Ach ta závist.

   Smazat
 4. Hele nehrabe ti? Co by ti jako mela zavidet??? Boty ze slev?

  OdpovědětSmazat
 5. A co treba spolecne selfie z mobilu pred podnikem? To bylo take zakazane?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Achjo lidi, já nejsem veřejný majetek, já si budu zveřejňovat, co budu chtít. Máme společné fotky ze zrcadlovky a jsou to naše fotky, nemusím nic zveřejňovat, když nechci. A kdybych měla fotky z telefonu, tak je na blog nedám, protože na blog fotky z mobilu nedávám, za poslední roky jsou to udělala jen jednou. Fotit se tam nesmělo, proto mám málo fotek, to je celé.

   Smazat
 6. A proč o vašem kamarádství nepíše Ema? Asi z toho není tak nadšená, jak ty. Možná proto ti zakázala publikovat její fotky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ema nemá lifestylový blog a hlavně s sebou netahá foťák. A rozhodně mi nezakázala zveřejňovat její fotky, to ses zbláznila, ne?

   Opakuji, přestaň škemrat o mé soukromé fotky. Prostě to zveřejňovat nebudu a nechci.

   Smazat
 7. A jaky ma teda tento clanek smysl, kdyz pises o setkani s kamaradkou a nedas aspon jednu spolecnou fotku odkukoliv jinde?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro mě to má smysl. Je to můj lifestylový blog.

   Společnou fotku máme a né jednu. Máme jich hromady i s mým partnerem. Nebudu to na blog dávat, když jsou tu lidé s nevymáchanou pusou. Nepotřebuji, aby mě někdo provokoval narážkama na někoho, na kom mi záleží.

   Prostě máš smůlu a už přestaň škemrat o mé soukromé fotky.

   Smazat
 8. Je to hezké, že máte takový vztah, že se vídáte i když je z ciziny. Společné fotky bych neřešila, co je komu do toho :-)

  OdpovědětSmazat
 9. Sluší Vám to, tyhle trika se mi na Vás moc líbí! :-) Měly jste s kamarádkou očividně pěkný den, dobré jídlo, nákupy - vše, jak má být :-) Euni

  OdpovědětSmazat
 10. Hezky clanek napsany od srdce, me potesil.

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!