Focení s Oleksandrou | Backstage

By Elizabeth Lore - 9/04/2017

Dnes mám pro vás fotky z práce. Divím se, že na fotkách vypadám normálně, protože ten den bylo nesnesitelné horko, ani jsem nečekala, že to bude bezproblémové. Když jsem na focení přišla, vlasy jsem měla vyžehlené. Sotva jsem začala líčit, z vlasů jsem měla vlny a spřeházené byly do všech směrů. Ale teď už něco málo k líčení. K tomuto focení jsem si vzala stříbrnou fólii, kterou ráda dávám kolem očí. Pěkně vypadá i na očním víčku, ale hodí se spíš na portréty. Tlačil nás čas, takže jsem si s tím moc nehrála. Dále jsem si vystačila s paletkou Shaanxo od BH Cosmetics, tedy pokud jde o rty a oční stíny. Paletka obsahuje pestrou škálu barev, rtěnky s dokonalou konzistencí a odstíny očních stínů podle nejnovějších trendů. Na obočí jsem použila paletku Affect. Najdete v ní několik odstínů k líčení obočí, ale podstatné je, že si je můžu sama namíchat. K produktům to bude asi vše, chtěla jsem vypíchnout jen ty nejpodstatnější, bez kterých se neobejdu a které opravdu ráda používám. Ještě by vás mohly zajímat štětce. Mám jich samozřejmě strašně moc, ale na rty používám zásadně Kryolan a na obočí ArtBrush, krerý jsem sehnala za smešných 9,- na Notinu. Lepší štětec na obočí jsem nikdy neměla, tehdy jsem si objednala rovnou čtyři a lituji, že jsem jich nevzala mnohem víc. Kdyby vás ještě cokoliv zajímalo, ptejte se. 


Pokud se chcete podívat na výsledné fotografie, najdete je na mé stránce Vizážistka Elizabeth Lore. Kliknout můžete i na Oleksandru, její fotky jsou krásné a nápadité.
 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Fotografie som videla už na FB. Podarené líčenie °₊·ˈ

  Blog de la Licorne

  OdpovědětSmazat
 2. Zajímavý článek :) líčení se ti povedlo!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 3. Posiluj horní část rukou! Nebo lipo.

  OdpovědětSmazat
 4. Povedené fotky a opět Vám to neskutečně sluší :) Ačkoli jste plně soustředěná na práci, vypadáte famózně :) Jste taková neokoukaná, opravdu krásná - jak fyzicky, tak i uvnitř, moc Vám fandím :) Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou tak krásná slova. Děkuji moc. Zlepšila jste mi den.

   Smazat

Děkuji za nový komentář!