Jaký mám vztah k alkoholu?

By Elizabeth Lore - 9/27/2017

Bloguji už pár let, mnozí z vás mě sledují od samého začátku. Takže víte, že jsem vlastně nepila, vůbec. To už bude cca tři roky zpátky. Za tu dobu jsem mimo jiné pracovala jako barmanka, kde jsem se alkoholu věnovala vlastně denně, i když věnovala není to správné slovo. Prostě jsem s alkoholem přicházela do styku každý den. Cestičku k alkoholu jsem si ale vyšlapala samozřejmě mnohem dřív. Možná bych to měla vzít od začátku, tedy proč jsem vlastně vůbec nepila. Jde o to, že dřív jsem byla tak nějak zavřená doma a nežila jsem ani trochu společenským životem, bohužel. Přispěla k tomu hlavně mateřská dovolená. Prcek vyrostl a já jsem si teprve začala užívat trochu volna. Zajít si na dobré víno, to je prostě nenahraditelné. Já mám tedy raději spíše prosseco, šampaňské a drinky z ginu a vodky. V Pardubicích máme spoustu barů, které se odborně věnují míchání drinků, nejedná se o žádné putiky. Jsou to podniky, kde jsou ti nejlepší barmani. Doma mám vlastní menší bar a sbírku lahví, na které se zatím nesmí ani sáhnout. Mám i registrované sběratelské artikly, které hlídám jako oko v hlavě. Moje rodina nikdy alkoholu neholdovala, vůbec. Ovšem já jsem akční a společenská, ráda si posedím u skleničky, ráda si popovídám u sklenky kvalitního rumu, baví mě debaty o jeho chuti a vůni. Alkohol ráda využívám i v kuchyni. Stejně tak jsem milovnice kávy a dobrého jídla. Vlastně jsem požitkářka. Nakonec vás jen odkážu na Alkohol.cz, kde seženete tyhle luxusní bublinky.


Fotky jsou pořízené ve spolupráci s Oleksandrou Kosenko, klikni sem.

K dnešnímu článku to bude všechno. Docela se mi ulevilo, že jsem to popsala dosti přesně, tak jak to cítím a tak jak to je. Pro někoho to může být ožehavé téma, ale pro mě je to spíš koníček, záliba. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E. 

 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. Hezký článek :-) Velice decentně jste popsala takové pikantnější téma! Já mám také ráda zejména míchané drinky a bílé víno, ale všeho samozřejmě s mírou:) Fotky jsou povedené, jako vždy a ty vlasy jsou opravdu moc krásné, ta barva - chválím :) Euni

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, vlasy jsem barvila a zesvětlila sama, snažím se teď věnovat i vlasům, nejen jako vlasový stylista, ale trošku se cpu i do barvení apod. Děkuji!

   Smazat
 2. Mě se moc líbí fotky;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Námět jsem měla vymyšlený hned a pak už mi k realizaci dopomohla šikovná Oleksandra. Focení bylo skvělé, nafocené jsme to měly hned.

   Smazat
 3. Krásné fotky Eli,moc ti to sluší.A vztah k alkoholu jsi popsala dobře,taky mám ráda kvalitní alkohol.Chtela jsem se zeptat,když si dělala barmanku,udělala sis barmanský kurz,nebo ses všechno učila za pochodu.Pracuju jako barmanka,tak mi je tohle téma blízké.Měj se hezky Ella

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Popsat to bylo celkem těžké, aby se toho někdo nechytil, aby někdo nerejpal. Ale jsem ráda za skvělé ohlasy.

   Pokud jde o mou praxi barmanky. Na baru jsem začala už v 18ti, takže to pro mě nebylo nic nového, když jsem s tím začala zase po mateřské dovolené.

   Kurz jsem zvažovala, ale tady v Pardubicích je to takový trend, alespoň je to můj dojem, takže jsem se na to vybodla.

   Smazat
 4. Ty vlasy jsou perfektní,moc Ti to sluší.

  OdpovědětSmazat
 5. Pěkně napsaný článek. Doma bych to chtěla mít přesně takhle, vždycky jsem si přála mít domácí bar. Přítel ale nepije vůbec a s kamarádkami jedeme spíš víno, tak se ho asi už ani nedočkám.
  Jinak, jako obvykle, překrásné vlasy! Fajn změna, po Pocahontas rovných vlasech. Vlastně se nemůžu rozhodnout, co se mi líbí víc<3

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můj ex také nepil, jen dřív, pak už vůbec. Teď jsme s partnerem ve všem na stejné vlně, takže se společně radujeme z každé nové lahve do sbírky. Hodně lahví také dostává od zákazníků v práci, takže už to nemám ani kam dávat. Asi budu muset náš bar trošku rozšířit. Klidně si ten bar vytvořte sama pro sebe, proč ne.

   K těm vlasům - sama si také nejsem jistá, co se mi líbí víc. Ale tohle je každopádně super změna a oživení.

   Smazat
 6. Amazing photos :)

  https://darijadujovic.blogspot.com/

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!