Oblíbené podzimní parfémy

By Elizabeth Lore - 9/25/2017

Vzhledem k tomu, že mám doma hromadu parfémů a vůní, myslím, že tu voňkových článků moc nemám. Kdysi jsem psala o parfémech pravidelně a možná se k tomu zase vrátím. Doposud jsem psala o parfémech jen v případě, že jsem si nějaký nový pořídila. Ovšem tipy na podzimní vůně jsou myslím na místě. Celkově se mě na parfémy hodně ptáte, tak doufám, že většinu z vás článek potěší.


Byť je podzim, občas mám ráda i letní vůně. Celkově jsou u mě květinové vůně nejoblíbenější. Ale z podzimních vůní je jednoznačně nejlepší Narciso, která zaujme každého. Bílý jediněčný fluid a krásný flakón. Jednoduchý a nádherný. Berte prosím dnešní článek jako tipy na mé oblíbené podzimní vůně, nekoliv recenzi jednotlivých parfémů. To jen na úvod, ať se vyhneme nějakým nevhodným reakcím. Ale zpátky k tomto parfému. Narciso je vůně, kterou ráda stříkám na oblečení, neskutečně dlouho pak vydrží.


Chanel tu musím mít. Mám ho už strašně dlouho. Spousta lidí si vybíra parfém podle roku výroby, údajně voní jinak. Intenzita se určitě liší, ale neslábne. Chanel No.5 je ikona a jsem ráda, že jej mám, ovšem zvažuji, že ho vyměním za novou Chanel Gabrielle, která je skvělá. Zatím ji testuji pár dnů, ale zdá se mi dokonalá. Má někdo z vás novou Gabrielle?


Jedna z mých novějších vůní je Cacharel Amor Amor, kterou u sebe aktuálně stále nosím. Je to vůně, kterou bych si sama nikdy nekoupila, taky proto je to jedna z vůní, kterou jsem dostala. Tuto vůni má na mě rád i můj přítel, je taková divoká a svůdná. Má skvělý rozprašovač a design. Růže miluji a mám je na sobě i vytetované. Je to má nejoblíbenější květina i motiv obecně.


Pro dnešek je to všechno. Mějte krásný zbytek dne! Vaše E.

 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Chanel parfém bych si taky chtěla pořídit :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětSmazat
 2. Krásné fotky! Co je to proutěné na fotkách prosím?

  OdpovědětSmazat
 3. Gabriele chanel teda mas nebo ne?

  OdpovědětSmazat
 4. Gabrielle jsem si vyzkoušela v parfumérce :) počkám na Vánoce :)

  OdpovědětSmazat

Děkuji za nový komentář!